sütünüz azsa...

Canım benim hikayemde aynı.. Kullandıktan sonra bilgi verir misin ürün hakkında. İnşallah bebişlerimizin sütü artar iyice..

Canım promilk çok bi işe yaramadı bende çok da büyük ümitlerle içtim oysa, olmayınca olmuyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım promilk çok bi işe yaramadı bende çok da büyük ümitlerle içtim oysa, olmayınca olmuyo

Ben neler yaptım neler olmadı canım makina artırıyor dediler onuda aldım ama aynı:KK43: paramın gittiğiyle kaldı

Arkadasım en iyisini yapıyorsun sakın mamadan vazgecme, meme de ver ama meme vereceğim diye çocuğu aç bırakma. Ben de aynı durumdayım, içim parçalanıyor ama napayım? Şu boş konuşanlara da çok kızıyorum, mama zehir mi yahu? O kadar çok mamayla büyümüş çocuk var hepsi gerizekalı mı bu çocukların. Her yerde emzirmeyi destekleyen kampanyalar var ben onlara da kızıyorum açıkçası, anne sütü alamayan bebek ölecekmiş gibi davranıyorlar, anneleri emzirmeye teşvik edeyim derken emziremeyen anneleri kırıyorlar.
Hangi anne bebeğini emzirmek istemez ki? Şımarıklık yapıp yok göğsüm sarkar, yok uğraşamam diyenler bi elin parmağını geçmez zaten, onlarla kıyaslanmak vicdansızlık. Napayım yani sade anne sütü vereceğim diye çocuğu aç mı bırakayım? Ben sütümün az olduğunun farkında değildim, çocuğum doyuyor sanıyordum, ama her emzirmeden sonra yavrum durmadan ağlıyordu, gaza bağlıyordum ben. Zamanla kesik kesik emmeye, memeyi reddetmeye başladı. Dayanamadım mama aldım. Çocuk sustu. O durmadan ağlayan çocuk resmen bi anda sustu. Yavrum doymuyormuş meğer. Ne yani şimdi ben süper anneyim meme vericem diye çocuğu aç bırakmaya ağlatmaya değer mi?

Dogum yapan veya yapacak olan annelere seslenıyorum.dogum yaptıktan sonra en az 4 gün anneye süt gelmez.dogurdugunuz yavrunuz 500 gr zayıflayabılir hatta.ama sütünüz gelmesede her bes dk bi emdırmenız gerekir.ılk günlerde bebege mama vermeyın eger tabi emzırmek istıyorsanız.bı annede süt yok dıye su sekılde olur sabah aksam cocugunuz tok olup ağlamasını kafaya takar bıde cevre baskısından acaba sütünmü az dıye dıye gercekden bi gün sütünüz azalır.aslında konu cok basıt ılk bi ay sert olan gögüslerınız 2. Ay süzülüp küçülecektırler.hatta içinde süt yokmus gibi hissedeceksıniz.bunlar sizi korkutmasın sakın bebek anne memesini agzına aldıgı an ona gereklı olacak sekılde süt üretıyor zaten.ılk 3 ay her bebek hep ağlar sindirim sistemi yeni yeni bu dünyaya alıştığından dolayı .korkmayın arkadaslar sizde süt yok bu cocuk feryat figan ağlıyor demekkı aç sanmayın siz elınızden geldıgınce en az her Memeyı 10 dk emdırın 3 saat onu o tok tutar yüzde yüz .o bebeklerın malesef sancıları cok olur gazları cok olur ama sunuda bılın anne sütü mama kadar da sancı yapmaz kabızlık yapmaz 1 hafta kakasını yapmasa bıle korkuya gerek yok anne sütü içen hiç bir bebek duymadımkı ben kabız bu dıye.o kaka yapamayan anne sütü içen yaramazlarda kaka yapmayı unuttuklarından dolayı yapamıyorlar:))) ıkınmalarına ayaklarını karınlarına gelicek sekılde spor yaptırırsanız onlara yardımcı olursunuz bı nevı.sakın kulak çöpü zeytın yagı vs ile yardım etmeyın öyle olan bebekler hep o sekılde yardım olmadan kaka yapamıycaktırlar

Arkadasım en iyisini yapıyorsun sakın mamadan vazgecme, meme de ver ama meme vereceğim diye çocuğu aç bırakma. Ben de aynı durumdayım, içim parçalanıyor ama napayım? Şu boş konuşanlara da çok kızıyorum, mama zehir mi yahu? O kadar çok mamayla büyümüş çocuk var hepsi gerizekalı mı bu çocukların. Her yerde emzirmeyi destekleyen kampanyalar var ben onlara da kızıyorum açıkçası, anne sütü alamayan bebek ölecekmiş gibi davranıyorlar, anneleri emzirmeye teşvik edeyim derken emziremeyen anneleri kırıyorlar.
Hangi anne bebeğini emzirmek istemez ki? Şımarıklık yapıp yok göğsüm sarkar, yok uğraşamam diyenler bi elin parmağını geçmez zaten, onlarla kıyaslanmak vicdansızlık. Napayım yani sade anne sütü vereceğim diye çocuğu aç mı bırakayım? Ben sütümün az olduğunun farkında değildim, çocuğum doyuyor sanıyordum, ama her emzirmeden sonra yavrum durmadan ağlıyordu, gaza bağlıyordum ben. Zamanla kesik kesik emmeye, memeyi reddetmeye başladı. Dayanamadım mama aldım. Çocuk sustu. O durmadan ağlayan çocuk resmen bi anda sustu. Yavrum doymuyormuş meğer. Ne yani şimdi ben süper anneyim meme vericem diye çocuğu aç bırakmaya ağlatmaya değer mi?

Sanki yazdıklarını ben yazmışım bu kadar olur! O '6 ay sadece anne sütü' diye ukalalik edenler yok mu... ben su da veriyorum çay kaşığı ile nolcak bu sicakta. Bi damla sütü olmayan kadınlar nasıl kırılır o reklamlarda, çevresi nr gözle bakar o sırada.
Aynen doyuyo gazı var diye diye yarı aç kalmış bebeğim, o da ben de yiprandigimizla kaldık, şükür gerçeği gördüm ya inat etsem de gelişim sorunu yaşasaydık herkes 'mama verseydin keşke' derdi...

Dogum yapan veya yapacak olan annelere seslenıyorum.dogum yaptıktan sonra en az 4 gün anneye süt gelmez.dogurdugunuz yavrunuz 500 gr zayıflayabılir hatta.ama sütünüz gelmesede her bes dk bi emdırmenız gerekir.ılk günlerde bebege mama vermeyın eger tabi emzırmek istıyorsanız.bı annede süt yok dıye su sekılde olur sabah aksam cocugunuz tok olup ağlamasını kafaya takar bıde cevre baskısından acaba sütünmü az dıye dıye gercekden bi gün sütünüz azalır.aslında konu cok basıt ılk bi ay sert olan gögüslerınız 2. Ay süzülüp küçülecektırler.hatta içinde süt yokmus gibi hissedeceksıniz.bunlar sizi korkutmasın sakın bebek anne memesini agzına aldıgı an ona gereklı olacak sekılde süt üretıyor zaten.ılk 3 ay her bebek hep ağlar sindirim sistemi yeni yeni bu dünyaya alıştığından dolayı .korkmayın arkadaslar sizde süt yok bu cocuk feryat figan ağlıyor demekkı aç sanmayın siz elınızden geldıgınce en az her Memeyı 10 dk emdırın 3 saat onu o tok tutar yüzde yüz .o bebeklerın malesef sancıları cok olur gazları cok olur ama sunuda bılın anne sütü mama kadar da sancı yapmaz kabızlık yapmaz 1 hafta kakasını yapmasa bıle korkuya gerek yok anne sütü içen hiç bir bebek duymadımkı ben kabız bu dıye.o kaka yapamayan anne sütü içen yaramazlarda kaka yapmayı unuttuklarından dolayı yapamıyorlar:))) ıkınmalarına ayaklarını karınlarına gelicek sekılde spor yaptırırsanız onlara yardımcı olursunuz bı nevı.sakın kulak çöpü zeytın yagı vs ile yardım etmeyın öyle olan bebekler hep o sekılde yardım olmadan kaka yapamıycaktırlar

Cnm inan burdaki herkes yazdığın emzirme metodunu uygulamıştır. Mesele beyindeyse herkes daha doğum öncesi emzirme havasına girip alışveriş yapmış, olmayınca olmuyor inan! Bebeğim 5 ve 6. Haftalarda sadece 70er gram aldi, en az 150 olmasi gerekirken, doktorda başımdan aşağı dökülen kaynar suları tahmin edemezsin :KK43:

Herkez uyguluyorda cogu bayan bebegi cok aglıyo dıye mama verıyo e bebek dogal olarak anne memesınden gelen damla damla sütü begenmeyıp artık dolu dolu istıyor.ben yeni anne adaylarına seslenmiş olayım o zaman :))))) bak benım komsum var cıcuk doğdu doğalı aglıyo belkı sütüm doyurmuyor dıyip mamaya gectı bebek 4 aylık ama hala aynı işin kötüsü Memeyı bıraktı mamadan baska bişey istemıyor daha

Kızlar bi şi söylemeyi unutmuşum, bebemin kilosuna öyle taktım ki eve 2. El bebek tartısı aldım! Her gün hatta günde 3-4 kere tarttım bi ay boyunca, artık her gün bi kez tartıyorum artan sayıları gördükçe ben kuş gibi hafifliyorum

Kac saat aralıklarla emdırıyorsun cesulet

Canım her şeyi denedim inan, her iki memeyi 15 dk, tek memeyi uzun uzun, 2-3 saat arayla, bebek her istediğinde... Bunları hep denedim süt artar diye, göğüslerim boş, şöyle 5-6 saat beklerse doluyo, o zaman da bakim diye bi sağdım 100cc doldu dolmadı, bebek durmaz ki o kadar saat, en geç 4 saatte acıkıyo hatta ilk günler 3 saatte bi mama verdim die şimdi 3. Saatte ağlıyo alışma konusunda haklısın yani. Dr hesapladı günde 8 kez 75cc sütün geliyorsa yeter dedi bi ay kadar önce ama nerde bende o süt

Bazı anne adaylarında stres sinir moral bozukluğu cevre konusması gıbı nedenlerdende süt azalabıliyor bu durumlar yaşandıysa sende normal :KK43:(ben ılk cocugumu 5 ay emzırdım aa bu vücuddan bu memelerden bu cocuk nasıl doyuyor dıye dıye bıde üzerıne oglum cok ağlamaya başlayınca herhalde haklı herkez dedım kafama cok takdım cok üzüldüm:KK43:(( tabi o zaman 20 yasındaydım daha tam herseyı bılmıyordum şuan bıldıgım için herseyı ikinci bebegıme uyguluyorum:))) kımsede umrumda degıl hala aynı konusuyorlar direk lafı yapıstırıyorum o zaman eskıden tarlada bayırda meme verıyormus analar ac susuz kalıyormuslar onların nasıl sütü vardı ben oturduğum yerde mi süt üretemıycem dıyom :)))

Bazı anne adaylarında stres sinir moral bozukluğu cevre konusması gıbı nedenlerdende süt azalabıliyor bu durumlar yaşandıysa sende normal :KK43:(ben ılk cocugumu 5 ay emzırdım aa bu vücuddan bu memelerden bu cocuk nasıl doyuyor dıye dıye bıde üzerıne oglum cok ağlamaya başlayınca herhalde haklı herkez dedım kafama cok takdım cok üzüldüm:KK43:(( tabi o zaman 20 yasındaydım daha tam herseyı bılmıyordum şuan bıldıgım için herseyı ikinci bebegıme uyguluyorum:))) kımsede umrumda degıl hala aynı konusuyorlar direk lafı yapıstırıyorum o zaman eskıden tarlada bayırda meme verıyormus analar ac susuz kalıyormuslar onların nasıl sütü vardı ben oturduğum yerde mi süt üretemıycem dıyom :)))

Afrikadaki kadınlar bile besliyor bebeğini de ben yetemedim diye çok sızlandım ben de. Haklısın ikinci bebekte ben de daha tecrübeli olcam, bak bu bile umut, hani isticeksiniz olay beyinde diyolar ya... Rabbim sağlık versin gerisi boş

Bu mesajı kalbim paramparça, gözlerim dolu dolu yazıyorum inanın. Mağlubiyeti kabul ettim artık, benim sütüm az!
Doğum oncesi alışverişte süt pompası, süt torbası, göğüs pedleri aldım büyük bi hevesle, bol bol sütüm olacakti çünkü, biberonu bile annem aldi, ben gerek olmicak ki dedim hep. Normal doğumla sağlıklı 3.5 kilo bi bebek doğurdum, ilk günlerde sütüm gelmedi, olurdu, normaldi, mama verdik, hatta ilk haftanın sonunda 100 gram almıştı! Doktor sütün arttıkça mamayi azalt dedi, ben dünden razı zaten. 15. Gün gittik yine sadece 100 gram almış, doktor uyardı, hem de sert şekilde, sütün az, sağ bak, günde 6-8 defa mama ver dedi. Sagdim sadece 20cc süt çıktı, mama ile bebeğim 250 gram aldi haftada, doktor çok iyi böyle devam et dedi. Amaaaa bunu duyanlar 'sakin mama verme, zararlı' diye diye ben yine mamayi azalttim, ay sonu 600 grami zor aldi. Tahliller yaptirdik, bi sağlık sorunu mu var diye, minicik elinin morlugu gecmedi günlerce, icim yandi gördükçe.
Inatla süt verdim, mamayi az verim, güya süt artacak, et süt balik, dereotu, tahin pekmez, hurma, kompostolar kase kase,süt 3 lt en az, her fırsatta uyku, moral yüksek süt olcak ya. Arada bu çocuk zayıf, senin sütün az zaten diyen akrabaları saymazsak...
Sonuç? 1.5 aylık bebeğim 1 kg ancak aldi, karnimda besledigim bebeğimi dışarda besleyemedim! Benden sonra doğum yapanların bebekleri ayda 1.5 kilo aldı! Ve artık pes ettim! Oğlum saglikli ( cok sukur) emmeye öyle hevesli ki ama ben karşılayamadim isteğini, gunde 6 defa 120 cc mama, anne sütü yanında cerez, en dolu memeden 90 cc zor çıkıyo, o da gunde 2 defa filan! Ne çok ozeniyorum 150cc süt saganlara...
Lafım sütü az annelere, emzirin vazgeçmeyin elbet ama mamayi kabullenin! 1 kaşık anne sütü bile şifa ama mama da öcü değil. Kimseleri de duymayin, kendinizi de bebeği de yıpratmayin allah aşkına! Size bugun 'mama zararlı' diyenler yarın bebeğinizin gelişimi geri ve hasta olursa suçu yine size bulacak unutmayın! Sağlıklı günler...

aynı durumdaydık canm 8marttta dunyalar guzelı kızımı dunyaya getırdım sarılık oldu hastanede yattı sutum gelmedı ıcın
en ıyı elektrıklı pompayı kıraladım sagıyorumsagıyorum 10 cc anca cıkıyordu hergun hastaneye aglayarak sutumu goturuyorudum cok uzuluyordum
yemedıgım ıcmedıgımseyler kalmadı dogumda verıdgım kıloları sırf sut olsun dıye yemekten yenden kılo aldım ama sonuc ılk 1.5 ay sutum hııc artmadı
mamayla beslendı kızım , cok uzuldum gunlerce agladım her mama verısımde ıcım sızladı
en son kabullendım artık dedım tamam mama ıle buyuyecek en son saglık ocagında kılosuna bakmaya gıttıgımde hemsırem
cok uzuluyordu halıme yaşpasta sut yapar cok kalorılı oldugu ıcın dedı bıde onu dene dedı
herbişeyi denemıstım umutsuz bı sekılde yaş pasta alıp eve gıttım
hergun 1 koca dılım yas pasta yedım
2 gun sonra falan kızm mamayı yıyıor sureklı ksuyordu
dra goturdum ıdrara tahlılı falan yaptılar bısey cıkmadı
eve geldım esımdedı acab sutunmu cogaldı ???
hemen sagdım ılk defa oyle sut cıkıyordu gogusumden
Inanamadım ya gozlerıme
YAŞ PASTA ile sutum artmıstı suan kızım 4 aylık ve 2.5 aydan berı mama vermıyorumm sende bır dene belkı
artar rabbim tum dogum ypan annelere butun sutu az olan annelere sabır ve bol sut versın

Yaş pasta demek😍😍ilk defa duydum ama olabılır .ben almanyada yasıyorum.burdakı cocuk doktorları yemekle degıl bol bol su içerek sütün çogalacagını tavsıye edıyorlar.bu ıkıncı bebegım dha 40 günlük her gün zorla olsada içiyorum mecbur çorba hep sıvı yoluyla süt artımı olurmus.cola kahve cay bu üçüde sütü azaltırmıs.yedıgımız gıdalar sadece kalorisi proteıni vitamın yoluyla geçermiş bebeklere .ha bıde unutmadan bi memeyi verınce cocuga uyku bastırıncaya dek verılmesı sarmıs oda zaten bı 10 dkkayı bulur dedı.ılk 5 dk emılen süt bol bol gelen yanı bebegın vucudü için gerekn su olurmus son 5 dakka ise bebegın kılo almasını saglarmıs.o son bes dakka verılen sütün içinde bebegın uykusunu getırecek bi horman varmıs,onu emmdıgı zaman uyuklama sürecine gectımı bebek hem o göğsün bittiği anlasılırmıs hemde bebegın gerekn sütü içtigi.bunlar olursa bı bebekde dıyo doktorum sakın korkma sütüm az dıye dedı.haftada en az 150 en fazla 200 gr alması bı bebek için ideal dedı.muhakkak ne yap ne et iki memeyı vermeye bak dedı.ama uyuyo hemen bı memede dedım de bezini ac sev onu bıraz oksa uyumasını engelle öbüründende alsın hemen dedı yoksa memeler de süt üretımi degısırmjs.birinde 2 saatde bi süt doluyorsa dıgerını vermeyı aksattınız için onda gec gelır o zamanda cocuk hep ac olur her saat bası uyanır dedı onun dedıklerını yaptım gervekden de öyle oldu.ılk baslarda bı mememle doyuyordu uyuyordu hemen.ama her saat bası uyanıyordu.sımdi iki mememı zorlada olsa vermeye calısıyorum o zaman rahat 2 saat uyuyor .

Bu mesajı kalbim paramparça, gözlerim dolu dolu yazıyorum inanın. Mağlubiyeti kabul ettim artık, benim sütüm az!
Doğum oncesi alışverişte süt pompası, süt torbası, göğüs pedleri aldım büyük bi hevesle, bol bol sütüm olacakti çünkü, biberonu bile annem aldi, ben gerek olmicak ki dedim hep. Normal doğumla sağlıklı 3.5 kilo bi bebek doğurdum, ilk günlerde sütüm gelmedi, olurdu, normaldi, mama verdik, hatta ilk haftanın sonunda 100 gram almıştı! Doktor sütün arttıkça mamayi azalt dedi, ben dünden razı zaten. 15. Gün gittik yine sadece 100 gram almış, doktor uyardı, hem de sert şekilde, sütün az, sağ bak, günde 6-8 defa mama ver dedi. Sagdim sadece 20cc süt çıktı, mama ile bebeğim 250 gram aldi haftada, doktor çok iyi böyle devam et dedi. Amaaaa bunu duyanlar 'sakin mama verme, zararlı' diye diye ben yine mamayi azalttim, ay sonu 600 grami zor aldi. Tahliller yaptirdik, bi sağlık sorunu mu var diye, minicik elinin morlugu gecmedi günlerce, icim yandi gördükçe.
Inatla süt verdim, mamayi az verim, güya süt artacak, et süt balik, dereotu, tahin pekmez, hurma, kompostolar kase kase,süt 3 lt en az, her fırsatta uyku, moral yüksek süt olcak ya. Arada bu çocuk zayıf, senin sütün az zaten diyen akrabaları saymazsak...
Sonuç? 1.5 aylık bebeğim 1 kg ancak aldi, karnimda besledigim bebeğimi dışarda besleyemedim! Benden sonra doğum yapanların bebekleri ayda 1.5 kilo aldı! Ve artık pes ettim! Oğlum saglikli ( cok sukur) emmeye öyle hevesli ki ama ben karşılayamadim isteğini, gunde 6 defa 120 cc mama, anne sütü yanında cerez, en dolu memeden 90 cc zor çıkıyo, o da gunde 2 defa filan! Ne çok ozeniyorum 150cc süt saganlara...
Lafım sütü az annelere, emzirin vazgeçmeyin elbet ama mamayi kabullenin! 1 kaşık anne sütü bile şifa ama mama da öcü değil. Kimseleri de duymayin, kendinizi de bebeği de yıpratmayin allah aşkına! Size bugun 'mama zararlı' diyenler yarın bebeğinizin gelişimi geri ve hasta olursa suçu yine size bulacak unutmayın! Sağlıklı günler...

Şu etraftaki insanların saçma saçma konuşmaları yokmu asıl o azaltıyor sütü ben sezeryan doğum yaptım 3 gün hiç yoktu sütüm gelmeyecek sAndım mama verdik halbuki doğuma 1. Hafta kAla akmaya bailamıştı sütüm sonradan geldi tam geldi 1 ay hiç mama yemedi sonra gene azaldı mama verdiğimi gören aaa mamamı veriyosun sütünmü yok yaramıyomu dütün benim sütüm varya taşıyodu taşıyodu patlıyodu göğüslerim " diyen insanlar, eşimin tarafına gttk 3 aylıkken bebeğim görümcemin memeyi bırakacak o çocuk diye hergün başımda söylenmesi sen bilmezsin yanlş yapıon öle değil vs daha 17 yaşında ş...siz onn yüzünden sütüm kesildi evime döndüğümde geldi sütüm hala günde 3 kere 60cc aptamil yiyor varsın yesin ha birde mamaya paramı veriyon diyenler ahh ahh sıkacan ümüklerini en önemlisi moral su ve uyku gerisi boş Allah yardımcımız olsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Seninle hemen hemen aynı sorunu yaşamışm ama Allah a şükür benim sütüm normale dönmüştü. O insanlar çık bilmişlerin yüzünden bebeğim aç kaldı herkes çocuk obez olucak mama çok zararlı derlerdi odaya geçip ağlardım yolardım saçlarımı tomarla saç atardım çöpe sinirimden. Halbuki biz suçlumuyduk.... 😔 sinir oluyorum mama yorumu yapanlara napsın yoksa ne versin yoksaa !!!!!!

Sizle aynı durumdayım bende. Kızım 3 ayı doldurdu 5 kg anca olabildik. İlk ay mama takviyesiyle 850gr alan kızım 2. Ay sadece sütümle 300 gr aldı. Doktor mama takviyesi verdi bu arada bebeğim memeyide almak istememeye başladı sanırım sütün azlığından. Bebeğim memeyi almadıkça tok demekki almıyor diyen çevremdekilerin baskısıyla mamayıda çok çok az verdim. Sonuç 3.ay 500 gr.da kaldık. süt hemşiresi bi yakınım sağarak verdiğin sürece iyice uzaklaşır memeden 1 hafta 10 gün diren. Emmediği sürece mama verme acıkınca mecbur emecek dedi.Kafam allak bullak oldu. Memeyi emsin diye çabalarken öğünler arası 4-5 saate çıkıyo. Uyku arasında ya da çok acıkmadıkça emmiyor. Emmedikçe göğüslerim şişip akmaya başlıyor. Sağmak insanı eve bağlıyor. Sağmayınca sütüm kesiliverecekmiş gibi geliyor. Hiç bi yere gidesim gelmiyor. Bebeğim ağladıkça içim parçalanıyo. Şu beslenme işini bi rayına oturtamadım :KK43:

Sizle aynı durumdayım bende. Kızım 3 ayı doldurdu 5 kg anca olabildik. İlk ay mama takviyesiyle 850gr alan kızım 2. Ay sadece sütümle 300 gr aldı. Doktor mama takviyesi verdi bu arada bebeğim memeyide almak istememeye başladı sanırım sütün azlığından. Bebeğim memeyi almadıkça tok demekki almıyor diyen çevremdekilerin baskısıyla mamayıda çok çok az verdim. Sonuç 3.ay 500 gr.da kaldık. süt hemşiresi bi yakınım sağarak verdiğin sürece iyice uzaklaşır memeden 1 hafta 10 gün diren. Emmediği sürece mama verme acıkınca mecbur emecek dedi.Kafam allak bullak oldu. Memeyi emsin diye çabalarken öğünler arası 4-5 saate çıkıyo. Uyku arasında ya da çok acıkmadıkça emmiyor. Emmedikçe göğüslerim şişip akmaya başlıyor. Sağmak insanı eve bağlıyor. Sağmayınca sütüm kesiliverecekmiş gibi geliyor. Hiç bi yere gidesim gelmiyor. Bebeğim ağladıkça içim parçalanıyo. Şu beslenme işini bi rayına oturtamadım :KK43:

Ay canım senin de iyice karışmış, biraz da sıcak havalardan meme istemiyor bebekler bence, şelale gibi sütü akan arkadaşım da zor emziriyo bugünlerde. Sen bi düzene oturt da çık dışarılara, insana çok iyi geliyor

Sorma canım inan çok bunaldım gündüz kendi başıma savaşıyorum akşamlarıda çıkamıyorum eşim sürekli mesaide kafaya taktıkça daha kötü oluyo

X