Bayrama kadar 5 kılo verecegım..kararlı olanları goreyım :)

Aslında düşününce ben 2 gündür doğru düzgün diyet yapıyorum. İşte 2 günde 300 gram vereim. Diğer 200 gramı tae bo'ya borçluyum ama şimdi ikisi bir arada devam edecek :KK66: inşallah 6ani. Planlarım o yönde. :) bi de düzenli callanetics yapıyorum. Ama o kilo verdirmiyor zaten sadece sıkılaştırıyor :)

Ay harikasin ya ben ilk basladigimda plates yaptim ayca kaya diyetiyle birlikte iyiydi 1 kilo kadar verdkm 1 haftada. Benim en buyuk problemim seytan beni cabuk kandiriyor :) 2 cocugum var evde tatlivs eksik olmuyor pek benim hic yememem lazim amayineyiyorum , bugun dune gore daha iyidurumdayim ama 60 a dussem ....

Ay harikasin ya ben ilk basladigimda plates yaptim ayca kaya diyetiyle birlikte iyiydi 1 kilo kadar verdkm 1 haftada. Benim en buyuk problemim seytan beni cabuk kandiriyor :) 2 cocugum var evde tatlivs eksik olmuyor pek benim hic yememem lazim amayineyiyorum , bugun dune gore daha iyidurumdayim ama 60 a dussem ....
Ben de yiyorum tatlıları. Canını sıkmana değmez yani :KK66:

BU sabah itibariyle 70.800 çıktım..hedef bayrama 65 olmak..... bugünden başlıyorum yaptıklarımı yediklerimi içtiklrimi yazmaya inşallah hepimiz bayrama en az 5 kilo eksik gireceğiz.. ben inanıyorum...

Fark 1.800 imis.... 200 eksik yazmışım 😌

Kızlar bugün güzel bir kahvaltı yaptım akşam da iki kase mercimek çorbası içtim. . Salata yoğurt Karpuzlu tamamladım. Bugünü böyle bitirdim
Haftaya cumaya 67 olmam şart kızlar. . Leslie yapıyordum ben bi ara acayip faydasını görmüştüm . Bacakları m incelmisti. Ama useniyorum sıcakta yaa😩

merhaba kizlar ben basligi takip ediyordum ama nedense cevap yazamiyordum foruma bugün nasil olduysa cevap yazma yeri acilmis:):) beni de araniza alir misiniz:rolleyes::rolleyes: boyum 169 kilom 63 3 gündür leslie 3 mil yapiyorum iftar ve sahurda dikkat ediyorum hedefim haftada 1 kilo vermek:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

neredeyse 10 günden fazladır kimse uğramamış:18: çok heyecanlıyım bayramda tartılcam bakalım yazarım artık 5 kilo veremedim ama sanırsam son zamanlarda biraz gözüm doymuyor ya:26:

neredeyse 10 günden fazladır kimse uğramamış:18: çok heyecanlıyım bayramda tartılcam bakalım yazarım artık 5 kilo veremedim ama sanırsam son zamanlarda biraz gözüm doymuyor ya:26:

Canm bu topiğe kimse yazmadı bende kurban bayramı na 10 kilo diye topik actim😂

Kizlar bayrama az kaldi...düz hesap biz bunu 20 gün diyelim . Ben bu 20 gunde sizde şahit olacaksınız ki 5 kilo vereceğim. ..Nasıl mı ???
Bilmek isteyen topigimde hergün takip edebilir ve bayram günü de başarımi benimle kutlayabilir .
Tabi bu sadece benim basarim degilde zayiflamak isteyen arkadaşlarımın da basarisi olursa artk tadindan yenmez :)
bayramda 5 kilo vermek çok ilginç bir girişim olmalı

X