Ankara'da uygun fiyatlı düğün salonu

pacwoman

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
353
67
Arkadaşlar merhaba. Düğünümüz de dahil her şeyi nişanlımla kendimiz karşılayacağımız için uygun fiyatlı bir salon arayışındayım. Düğün salonu dediğim mahalle arası bir yer değil, şık ve merkezi olmalı. Kokteyl tarzında da olabilir kuru pasta veren bir yer de. Ortalama 250 kişilik olacak ve düğün için 2015 haziranını düşünüyoruz. Bir de nikah kokteyl de yapılıyormuş ama pek düğün kültürüm ve hevesim olmadığı için nasıl olur hiç bilmiyorum. Bana önerebileceğiniz yerler ve hatta bildiğiniz fiyatlar varsa lütfen paylaşın yardımınıza ihtiyacım var. :KK17:

Arkadaşlar merhaba. Düğünümüz de dahil her şeyi nişanlımla kendimiz karşılayacağımız için uygun fiyatlı bir salon arayışındayım. Düğün salonu dediğim mahalle arası bir yer değil, şık ve merkezi olmalı. Kokteyl tarzında da olabilir kuru pasta veren bir yer de. Ortalama 250 kişilik olacak ve düğün için 2015 haziranını düşünüyoruz. Bir de nikah kokteyl de yapılıyormuş ama pek düğün kültürüm ve hevesim olmadığı için nasıl olur hiç bilmiyorum. Bana önerebileceğiniz yerler ve hatta bildiğiniz fiyatlar varsa lütfen paylaşın yardımınıza ihtiyacım var. :KK17:

mesajını okuyunca ben mi yazdım bunu dedim ya :) hanımlarrr bize yardım edin yok mu böyle yerlerrrrr???

Club Mirador, çok şık bir mekan. Fiyat konusunda bir fikrim yok, nikah-kokteyl-düğün gibi birşey yapabilirsiniz.

200 kişi 10 12 bin arası :) çok teşekkürler bu arada.

Göksu park - Ada dugun salonu.
2 katlı, alt katı 1000 kisiye kadar alıyor, yemekli dusunursen 10bin gibi bir fiyat alırsın. Organizasyon dahil, süsler vs.
Üst katı size daha uygun olur, maximum 300 kisilik bir salon, yemekli derseniz 8bin ve 10bin arası bir fiyat olur.
Kesinlikle reklam yapmıyorum, universite son sınıfta bu salonda çalışmıştım. Mukemmeldir gercekten, bir bakın derim ben.
Aynı isletmecilerin farklı bolgelerde aynı fiyatlara da salonları var, wishes cayyolu,wishes eryaman,milena kecioren.
Dilerseniz özelden yazın.

2 katlı, alt katı 1000 kisiye kadar alıyor, yemekli dusunursen 10bin gibi bir fiyat alırsın. Organizasyon dahil, süsler vs.
Üst katı size daha uygun olur, maximum 300 kisilik bir salon, yemekli derseniz 8bin ve 10bin arası bir fiyat olur.
Kesinlikle reklam yapmıyorum, universite son sınıfta bu salonda çalışmıştım. Mukemmeldir gercekten, bir bakın derim ben.
Aynı isletmecilerin farklı bolgelerde aynı fiyatlara da salonları var, wishes cayyolu,wishes eryaman,milena kecioren.

reklam yaptığınızı düşünmedim zaten:) çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.hemen göksupark a bakıyorum iletişime geçiyorum yer internette çok şık gözüküyor zaten :) inş dediğiniz fiyatlardır arıyorum şimdi :)

cevabınız için çok teşekkür ederim.telefon ettim gerçekten dediğiniz fiyatları verdiler.en kısa zamanda görüşmeye gidicez ben internetteki fotolarını gördüm beğendim :)

cevabınız için çok teşekkür ederim.telefon ettim gerçekten dediğiniz fiyatları verdiler.en kısa zamanda görüşmeye gidicez ben internetteki fotolarını gördüm beğendim :)

Güzeldir gercekten, özellikle göl manzarası harikadır, ferah bir salon, oynamak icin alanı buyuk mesela, oldukça şık, ve fotograf cekimi icin baska yere gitmenize gerek bile kalmaz bence, salonun icinde harem konsepti olsun, modern saray konsepti olsun hepsi mevcut, fotografcısıda var salonla anlaşmalı, yanlış hatırlamıyosam bu fiyata salonda cekilen tum dijital fotograflar dahil, zaten salona başka fotografcı almıyorlar bu arada, ama guvenebilirsiniz,muhakkak gidin gorun, fotografcısı cesur erten, internetten calısmalarına bakabilirsiniz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, umarım mutlu olursunuz :KK15:

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Söylediğiniz fiyatlar bütçemizin çok çok üzerindeydi maalesef. Biz de Ulusta Tutkun düğün salonuyla anlaştık 5750 TL'ye. Fiyatın içinde özel dikim gelinlik, 300 davetiye, saç&makyaj, gelin aracı, fotoğraf albümü de dahil. Salon fena değil, yani en azından klasik Ankara düğün salonu standartlarında. Eğer bütçeniz kısıtlıysa veya düğünle ilgili çok çok büyük hayalleriniz yoksa düşünebilirsiniz.

Arkadaşlar Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Bende 2015 Haziran gelini olacağım Allah nasip ederse. çok fazla düğün yeri dolaştık nişanlımla. Biraz bilgi vereyim isterseniz. Merak ettikleriniz varsa bilgi verebilirim :)
Gölbaşı - Köşk Restaurant
Gölbaşı - Pembe Köşk
Sayıştay Sosyal Tesisleri
Amade Balo ve Nikah Salonu
GöksuPark Ada Restaurant
Mydonose Wedding
Muhteşem Düğün Salonu
Club Mirador
İncek Garden

Arkadaşlar Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Bende 2015 Haziran gelini olacağım Allah nasip ederse. çok fazla düğün yeri dolaştık nişanlımla. Biraz bilgi vereyim isterseniz. Merak ettikleriniz varsa bilgi verebilirim :)
Gölbaşı - Pembe Köşk
GöksuPark Ada Restaurant
Mydonose Wedding
Muhteşem Düğün Salonu
Club Mirador
İncek Garden

sayıştayın tesisleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen :)

sayıştayın tesisleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen :)
tabiki Sayıştay'ın yeri çok güzel. Açık hava bir mekan. :Arkadaşımın da düğünü oldu, yemekler gayet sıcak ve lezzetliydi.
tavuklu menü kişi başı 60 TL. ama Sayıştay'dan bir tanıdık olmayınca dışarıdan normal olarak gidip orada düğün yapmaya müsade etmiyorlar. birde tabi uzaklık var. patalya otelini geçtikten sonra biraz içeride kalıyor bu tesis.

bu yemekli olan acaba kokteyl fiyatları nedir onu da öğrenmek gerek tanıdık konusunu hallederim diye düşünüyorum sıkıntı olmaz çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :KK19:

Arkadaşlar Merhaba,
Gölbaşı - Pembe Köşk
GöksuPark Ada Restaurant
Mydonose Wedding
Muhteşem Düğün Salonu
Club Mirador
İncek Garden
Göksuadapark ada res hakkında fikrin nedir csnım biz yarın sözleşme yapıcaz sanırım orasıyls

Göksuadapark ada res hakkında fikrin nedir csnım biz yarın sözleşme yapıcaz sanırım orasıyls
umarım geç kalmamışımdır cevap yazmak için orası güzeldi canım ben beğendim aslında ama nişanlım pek beğenmedi oyüzden orayı elemek zorunda kaldık. siz tuttunuz mu orayı?

umarım geç kalmamışımdır cevap yazmak için orası güzeldi canım ben beğendim aslında ama nişanlım pek beğenmedi oyüzden orayı elemek zorunda kaldık. siz tuttunuz mu orayı?

vallahi biz beğendik profesyonel geldiler çok.onun karşısındaki göksu düğün salonuna falan baktık harikalar diyarına baktık amade salonlarına baktık en sonunda dün temmuz 2015 için adayla sözleşme yapıp döndük :)

vallahi biz beğendik profesyonel geldiler çok.onun karşısındaki göksu düğün salonuna falan baktık harikalar diyarına baktık amade salonlarına baktık en sonunda dün temmuz 2015 için adayla sözleşme yapıp döndük :)
hayırlı olsun canım Allah utandırmasın. bizde haziran 2015 için Muhteşem Balo Salonunu tutacak gibiyiz.
oraya sıcak bakmaya başladık. herkes uzak diyor ama bakalım :)

hayırlı olsun canım Allah utandırmasın. bizde haziran 2015 için Muhteşem Balo Salonunu tutacak gibiyiz.
oraya sıcak bakmaya başladık. herkes uzak diyor ama bakalım :)

hayırlısı olsun canım :) haziran 13 14 seçim olabilir aman dikkat :)

X