Acil Yardım. Hamilemiyim

gayri ihtiyarı tebessüm ettim ilk paragrafa..
aynılarını yaşadım,3 düşüğüm var..olur olur diye teselli edenler, her seferinde yeni bir kür tavsiye edenler,eline dua sıkıştıranlar, hadi artık yapın diyenler ( bunlar tam gerizekalı olan kısım), acıyarak bebesini sevmem için küt diye kucağıma bırakanlar,adet oldunmu diye her ay soran kayınvalide....uzaar giderr..
şimdi yüklü bir masrafla (tüp bebeğe ek genetik test te yaptrdık) bebeğimiz olcak inşallah..daha kese görme falan aşamasındayız..
şu ultrason kağıdına baktıkça gözüm doluyor,
diyorum ki başkalarının yanında ağlamamak için yutkunmaktan ilerde kesin boğazımda bir hastalık çıkar..
taş gibi kalıyor insanın boğazında,millet yorum yaparken...

inşallah rabbim sana da tez vakitte nasip eder,çok iyi anlıyorum seni sebuş..
konu sahibide düğünü çekebiliyorsa öne çeksin...imkanı varsa kıymasın..

geçen ay ilk sonucu aldığımda yerden yere attım kendimi eşimin bana sen lazımsın ben seni tek sevdim belki de hiç çocuğumuz olmaz ama ben seni istiyorum demesi kendime getirdi ama teselli içindi biliyorum yeğenlerini her kucağına aldığında bakamıyorum onlara içim parçalanıyor.... en çok da o baba olsun istiyorum.... çevremdeki insanlardan zaten bıktım dediğin gibi hep yıpratıcı davranışlar...... biz de yaptırdık genetik test doktor ikinizde de sorun yok bi de ona bakalım dedi yrn kontrolüm var sonucu da öğrenicem dünya kadar para ilaç çevre faktörleri derken harap durumdayım böyle şeyleri okuyunca isyan etmek geliyo niye diye..... ama senin adına çok sevindim canım umarım sağlıklı sıhhatli hayırlı uğurlu olur bebişin....

geçen ay ilk sonucu aldığımda yerden yere attım kendimi eşimin bana sen lazımsın ben seni tek sevdim belki de hiç çocuğumuz olmaz ama ben seni istiyorum demesi kendime getirdi ama teselli içindi biliyorum yeğenlerini her kucağına aldığında bakamıyorum onlara içim parçalanıyor.... en çok da o baba olsun istiyorum.... çevremdeki insanlardan zaten bıktım dediğin gibi hep yıpratıcı davranışlar...... biz de yaptırdık genetik test doktor ikinizde de sorun yok bi de ona bakalım dedi yrn kontrolüm var sonucu da öğrenicem dünya kadar para ilaç çevre faktörleri derken harap durumdayım böyle şeyleri okuyunca isyan etmek geliyo niye diye..... ama senin adına çok sevindim canım umarım sağlıklı sıhhatli hayırlı uğurlu olur bebişin....
amin inşallah..
biz embriyolara yaptırdık test,, pgt adı..10 embriyodan 5i sağlıklı çıktı..
umudunu kesme, bizimde doktorların da yapacağı bir yere kadar,rabbimin istemesine bağlı
inşallah senin içinde tez vakitte "ol" der,hayırlı evlatların olur:)

amin inşallah..
umudunu kesme, bizimde doktorların da yapacağı bir yere kadar,rabbimin istemesine bağlı

SEBUŞ Canım arkadaşım üzülme bizimde mucizemiz bir gün gelecek umudumuzu kaybetmeyelim . Topik sahibi arkadaşada aldırmamasını tavsiye ederim düğününü öne aldır doğur bebeğini arkadaşım ya sonra olmazsa hem daha çk üzülür hemde vicdan azabı çekersin

Gercekten saka gibi heleki aldirmak bebegim duseli 28gun oldu onunla bi gun icin ömrümü verirdim

SEBUŞ Canım arkadaşım üzülme bizimde mucizemiz bir gün gelecek umudumuzu kaybetmeyelim . Topik sahibi arkadaşada aldırmamasını tavsiye ederim düğününü öne aldır doğur bebeğini arkadaşım ya sonra olmazsa hem daha çk üzülür hemde vicdan azabı çekersin

canııııım nerelerdesin sen görüşemedik çoktandır :) bgn kontrole gittim herşey yolundaymış 24 yada 25 temmuzda donmuşlarımı koycaklar pilavdan dönenin kaşığı kırılsın alıcam ben bebeğimi kucağıma biliyorum sen de alıcaksın direnmeye devam arkadaşım :)

canııııım nerelerdesin sen görüşemedik çoktandır :) bgn kontrole gittim herşey yolundaymış 24 yada 25 temmuzda donmuşlarımı koycaklar pilavdan dönenin kaşığı kırılsın alıcam ben bebeğimi kucağıma biliyorum sen de alıcaksın direnmeye devam arkadaşım :)

İnsallsh canim arkadasim bebegin tutunacak sana bizdede esimde azospermi cikti sebebini ogrenmek icin tatil donusu testler tahliller yapilacak ins. Kucuk birsey cikar dogal yolla olur insallah. Doktorlar tup bebek onerdiler ama biz once nedenini ogrenelim ilacla tedavi olacaksa olsun istedik olmazsada seneye yaz tup bebek dusunuyoruz canim. Hadi senden guzel hzberler alalim bebegin seninle olsun canim benim yeter beklettigi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada transferin bayrama yakin gezip tozim demek evde otur dinlen canim bebegini yorma iyice tutunsun

Bu arada transferin bayrama yakin gezip tozim demek evde otur dinlen canim bebegini yorma iyice tutunsun

Aynen öyle canım zaten hiç sevmezdim bayramda gezip el öpmeyi isabet oldu doktor da yatıp dinlenceksin dedi evdeyim yani :) siz de iyi düşünmüssunuz canim önce bi araştırın ilaclarla deneyin gelişme olmazsa gecersiniz tüp tedavisine

O kadınlardan biri de benim arkadaşlar ekimde 7.yılımıza giricez her ay haldır haldır ilişki.... yok yumurtlama günü hesapla yok ayakları dik şekilden şekile gir yok ot çöp kullan falan hatta geçen ay tüp bebek denedik gene olmadı bu ay tekrardan denicem hem de eşimle hiçbir sorunumuz yok demem o ki biz bukadar sıkıntı çekerken olanlara bak hem de üste boşalmayla biz bir evlat için herşeyimizi vermeye razıyız ama işte....
Canım yargılamak değil niyetim ama bi arkadaş da demiş düğünü öne çekin diye haklı bence... şu anda bi mucize taşıyosun benim gibilerin isteyip de kavuşamadığı bi mucize......

Insallah Allah isteyen herkese bebis nasip eder

http://www.muhammed.gen.tr/cocuk-bebek-olmasi-icin-yapilacak-dua/

bak bu linki kopyala herkes acip okusun ben bi kac tanesini tek tek denicem bi umut iste bunu da denemek :KK43:

amin inşallah..

Canım öncelikle Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş. Bende 12 gün önce kürtaj oldum.ilk hamileliğimdi. Fakat bebeğimiz kalbi durdu. 2. Tüp bebek tedavimizdi. Genetiğe gönderdik.onun sonucunu bekliyoruz şimdi. Doktor bize de pgt önerdi, sana birkaç sorum olacaktı. Pgt yi nerede yaptırdınız? Ne kadara mal oldu? Cevaplarsan memnun olurum.

Canım öncelikle Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş. Bende 12 gün önce kürtaj oldum.ilk hamileliğimdi. Fakat bebeğimiz kalbi durdu. 2. Tüp bebek tedavimizdi. Genetiğe gönderdik.onun sonucunu bekliyoruz şimdi. Doktor bize de pgt önerdi, sana birkaç sorum olacaktı. Pgt yi nerede yaptırdınız? Ne kadara mal oldu? Cevaplarsan memnun olurum.
geç gördüm kusura bakma,,
geçmiş olsun öncelikle, ben kayseri acıbadem de yaptırdım...
4600 tüp bebek,
2500 pgt tuttu..
ama eğer çok çok ayrıntılı pgt ler oluyor özel hastalık aranıyormuş.onlardan olursa 7500 e çıkıyor.

geç gördüm kusura bakma,,
geçmiş olsun öncelikle, ben kayseri acıbadem de yaptırdım...
4600 tüp bebek,
2500 pgt tuttu..
ama eğer çok çok ayrıntılı pgt ler oluyor özel hastalık aranıyormuş.onlardan olursa 7500 e çıkıyor.

Canım tşk ederim. Raporluydum mu yaptırdınız bi de raporsuz mu? Bi de bu hamileliğin pgt ile mi oldu? İnş sıhhatle alırsın kucağına.. Çok soru sordum hakkını helal et.

Canım tşk ederim. Raporluydum mu yaptırdınız bi de raporsuz mu? Bi de bu hamileliğin pgt ile mi oldu? İnş sıhhatle alırsın kucağına.. Çok soru sordum hakkını helal et.
olsun canm,bende çok merak etmiştim pgt falan
ben rapor çıkartmadım,ama hastane evlilik cüzdanı falan istemişti onlar bişeylerle uğraştı ama rapormu bilmiyorum..
benim 8 haftalık bir düşüğüm oldu,sonra 6 haftalık kese oldu ama gelişmedi ve bitanede kimyasal gebelik..bunlardan sonra 2 yıla yakın hamile kalamadım..doktor düşüklerden dolayı pgt yaptıralım dedi..ilk denememdi bu pgt de yaptırdık,2 embriyodan biri tuttu..
çok saol inşallah sana da çabucak nasip olur

olsun canm,bende çok merak etmiştim pgt falan
ben rapor çıkartmadım,ama hastane evlilik cüzdanı falan istemişti onlar bişeylerle uğraştı ama rapormu bilmiyorum..
benim 8 haftalık bir düşüğüm oldu,sonra 6 haftalık kese oldu ama gelişmedi ve bitanede kimyasal gebelik..bunlardan sonra 2 yıla yakın hamile kalamadım..doktor düşüklerden dolayı pgt yaptıralım dedi..ilk denememdi bu pgt de yaptırdık,2 embriyodan biri tuttu..
çok saol inşallah sana da çabucak nasip olur

Benim de 1. Tüp bebek tutmamıştı. Bu tuttu 10 haftalık olması gerekirken 7 haftalarda falan kalbi Durmuş:KK43: alındı. Doktorda bize pgt yi önerdi. Şimdi düşüğün genetik sonucunu bekliyoruz ona göre bir yol çizeceğiz. İnş de bebeğime sağlıkla sıhhatle kavuşurum.

Benim de 1. Tüp bebek tutmamıştı. Bu tuttu 10 haftalık olması gerekirken 7 haftalarda falan kalbi Durmuş:KK43: alındı. Doktorda bize pgt yi önerdi. Şimdi düşüğün genetik sonucunu bekliyoruz ona göre bir yol çizeceğiz. İnş de bebeğime sağlıkla sıhhatle kavuşurum.
bebeğe yapılan genetik taramadan pek bişey çıkmıyor, 2 defa yaptırdım..
ama bak bende pıhtılaşma varmış..genellikle kalp atışı olup düşenlerde çok oluyor.
pıhtılaşma testini yaptırmadıysan onu yaptır
bir defa tutmuş,inşallah bir daha tutar

bebeğe yapılan genetik taramadan pek bişey çıkmıyor, 2 defa yaptırdım..
ama bak bende pıhtılaşma varmış..genellikle kalp atışı olup düşenlerde çok oluyor.
pıhtılaşma testini yaptırmadıysan onu yaptır
bir defa tutmuş,inşallah bir daha tutar

Zaten pıhtılaşma var bende canım evlenmeden önce köyü bir şekilde öğrendim. Onu önceden bildiğimiz için tedavi öncesinde başladık iğne kullanmaya. İnş canım benim tşk ederim.

Zaten pıhtılaşma var bende canım evlenmeden önce köyü bir şekilde öğrendim. Onu önceden bildiğimiz için tedavi öncesinde başladık iğne kullanmaya. İnş canım benim tşk ederim.
hadi hayırlısıyla nasip olur inşallah

yazdıklarım adetleri düzenli olanlar içindir(28_30 günde 1 OLANLAR İÇİN )adetinizin başladığı günü 1.gün olarak sayın 14.gün gebe kalma günüdür spermlerinde ortalama 48-72saat yaşama ömrü var yani 2-3 gün önce yada sonrasınıda sayarsak 11.gün ve 17.gün arası gebe kalma günüdür...

Anladım içime boşalmadan , hamile kalabilirmiyim. Sadece üstüme boşaldı dışarıya o kadar. 2 dk sonra temizleme oldu.

test nedir onuda bilmiyorum öyle dediler onada emin değilim.

25307 sonuç diyor MIU/mL 0-5.3 diyor

Vallahi bravo yaa :KK14::KK14::KK5::KK5::KK5: :KK43::KK43: iyice moralim bozuldu

X