Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salonuma halı ve perde önerisi :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
öle canm bizm ömrümüz egede sizinki akdenizde geçcek değişiklik iyi olur
ilk zamnlar almayalım sonra salalım mı diosun yani canm :KK9:amaan beğenen beğenmiş o da alcak tabi güsel yemkleri yiyince yemk sonrası kurabiyeler çerezler kilo kaçınılmaz mı demek istiyon bencede :KK52:

öle ama Hiloşum loş ortam iyiydir iyidir

oturma odan küçük mü sennde canm avize yeterli olcak mı tekli ikilisi varsa o da güsel olabilir bu modelin

Öyle aynen canm, ama güzel yerlerde yaşıyoruz maşallah :nazar:
Yok kız en tehlikeli zamanlar ilk zamanlar diye dedm, sonrasında alışır sanırm bünye :KK1:

Oturma odam pek büyük sayılmaz canım yeter diye düşünüyorum :KK34: takar denerz artk canm yetmezse hallederz ilerde..

bizim otrma odasına bunun ikilisini aldık mesela bunu Onur beğendi iyi dedim hadi bikerrede senn beğendiğin olsun :KK1:

Aa bu da baya güzel canm, dediğin gbi bizimkini de Zafer beğendi ben de ellemedm :KK1: iki kişi yaşıcaz sonuçta her şey ortak :KK16:

İş kefeni dikiş makinasında işlenen iş kefeni onun üzerine beyaz iş yapiliyor resmini gndermemi is yetmişin

Öyle aynen canm, ama güzel yerlerde yaşıyoruz maşallah :nazar:
Yok kız en tehlikeli zamanlar ilk zamanlar diye dedm, sonrasında alışır sanırm bünye :KK1:

Oturma odam pek büyük sayılmaz canım yeter diye düşünüyorum :KK34: takar denerz artk canm yetmezse hallederz ilerde..
Aa bu da baya güzel canm, dediğin gbi bizimkini de Zafer beğendi ben de ellemedm :KK1: iki kişi yaşıcaz sonuçta her şey ortak :KK16:
öle canm zaten deniz görmeden yapamam ben ya bi sene bursada kaldım izmire hasret kaldım he görmesemde şehrimde deniz olmasını bilmek yetio sende şanslısın antalya gelini oluon he :nazar:

alışcak artık bünye bi şekilde canm bakalım
bakarsınız canm bizde alıoz ama nasıl olur bilmeden
güsel olur inşallah
saol canm bnde ellemedm işte zaten hep bnm istediğimi alıoz saolsun karışmıo çünkü bilio gene benm istediğimi yapcaz:KK1:

İş kefeni dikiş makinasında işlenen iş kefeni onun üzerine beyaz iş yapiliyor resmini gndermemi is yetmişin

hmm bilmiodum ki hiç görmedim pekte bilgim yoktu perdeler hakkında netten gördüğm örneklerle karar vermeye çalıştım umaru-ım uygun olur

öle canm zaten deniz görmeden yapamam ben ya bi sene bursada kaldım izmire hasret kaldım he görmesemde şehrimde deniz olmasını bilmek yetio sende şanslısın antalya gelini oluon he :nazar:

alışcak artık bünye bi şekilde canm bakalım
bakarsınız canm bizde alıoz ama nasıl olur bilmeden
güsel olur inşallah
saol canm bnde ellemedm işte zaten hep bnm istediğimi alıoz saolsun karışmıo çünkü bilio gene benm istediğimi yapcaz:KK1:

Evet canm deniz gibisi yokkk :KK66:))

Guzel olur ins yaa aynen bi bilgimz yok deneyerek gorecez :)) bizde de ayni tatlim iyiler bizimkiler masallah diyelim biliyolar simdiden eslerinin kiymetini :)))

$20140722_131330_Richtone(HDR).jpg $20140722_131415_Richtone(HDR).jpg
Allah mesut etsin canm evnzden huzur eksik olmasin nasl evllk gsel mi erkeklr hep brbrlrne soruo bu soruo nasl gduo evllk die onlarda sonra knsrz dio hih olan bze oluo hergun ymk drdi cmsr utu annemn mis gbi evnden gden bziz onlrda hersy aynu devm :) salonun resmni cekblrsen grmk istrm fkir acsndan evet ya bu eksk hc btmiomus arkdslrda ole dio evlndk hala alioz die

salonumu görmek istemiştin cnm:)

Evet canm deniz gibisi yokkk :KK66:))

Guzel olur ins yaa aynen bi bilgimz yok deneyerek gorecez :)) bizde de ayni tatlim iyiler bizimkiler masallah diyelim biliyolar simdiden eslerinin kiymetini :)))

:nazar::nazar::nazar:maşşallah maşallah canm hep böle olsunlar inşallah bazen dio ilk başlar kibar olunyomuş çay veririmsin falan v.s. 20 yıl sonra çay ver falan oluomuş dio hıhı 20 yıl sonra mı oluomuş o diyom sen hep böle devam et

koltuklarına bayıldım canm çok rahat görünüyo hele o tekli kelebeklli şahane tek halı kullanmış dikkat ettimde masanın altında yok sanırım parke zaten de masanın altında temzlemesi zor faln diolar ama
Huzurla otur canm Allah yuvandan huzuru eksk etmesin

amin cnm çok teşekkür ederm. Allah herkese huzurlu mutlu bi yuva versin. çok rahatlar gerçekten evimize gelen misafirler hemen uyku moduna geçiyo:) ben masa altında halıyı sevmiyorum cnm daha doğrusu evi halıyla kaplamaktan çok hoşlanmıyorum tercih meselesi tabiki. ama gerçekten halıdan kırıntı toplamakta zor bazende yemek dökülebiliyor ve yaglı seyler kolay kolay çıkmıyor. o yuvarlak berjer bizim de favorimiz :)

:nazar::nazar::nazar:maşşallah maşallah canm hep böle olsunlar inşallah bazen dio ilk başlar kibar olunyomuş çay veririmsin falan v.s. 20 yıl sonra çay ver falan oluomuş dio hıhı 20 yıl sonra mı oluomuş o diyom sen hep böle devam et

Heheh ya belki zamanla tamamen birbirine alışınca bazı şeyler değişebilir ama bu kabalaşmayı da gerektirmiyor ki yaniiii...:KK1: yoksa Zafer öyle ahım şahım kibar bir beyefendi değil asla da olmadı ama hep der ne yani şimdi rol yapıp sonra değişsem daha mı güzel :KK1::KK1: yani gerçekten onun yerine neyseler o olmaları dozunda olmaları daha güzel, Allah daim eder inş fıstıkk :nazar::nazar::KK16:

Fıstıkkk, yarın abbas yolcu gene :KK1: önce memleket ardından Antalya, bir süre daha yokum, kocaman öpüyorum kolay gelsin sana da bacımm :KK16:

amin cnm çok teşekkür ederm. Allah herkese huzurlu mutlu bi yuva versin. çok rahatlar gerçekten evimize gelen misafirler hemen uyku moduna geçiyo:) ben masa altında halıyı sevmiyorum cnm daha doğrusu evi halıyla kaplamaktan çok hoşlanmıyorum tercih meselesi tabiki. ama gerçekten halıdan kırıntı toplamakta zor bazende yemek dökülebiliyor ve yaglı seyler kolay kolay çıkmıyor. o yuvarlak berjer bizim de favorimiz :)
mantıklı düşünmüşün canm masanın altında çok kirlenir parkede var zaten temzliği kolay olur

Heheh ya belki zamanla tamamen birbirine alışınca bazı şeyler değişebilir ama bu kabalaşmayı da gerektirmiyor ki yaniiii...:KK1: yoksa Zafer öyle ahım şahım kibar bir beyefendi değil asla da olmadı ama hep der ne yani şimdi rol yapıp sonra değişsem daha mı güzel :KK1::KK1: yani gerçekten onun yerine neyseler o olmaları dozunda olmaları daha güzel, Allah daim eder inş fıstıkk :nazar::nazar::KK16:

öle canm kabalık deilde rahatlık herhalde saygı olduktan sonra çokta kibarlığa gerek yok :KK23: Zafer de işi çözmüş he rol mu yapsın çocuk seni tavlamak için zaten böle sevdik aman napalım bzmkilerde böle
amin canm inşallah hepimizin :nazar:

Fıstıkkk, yarın abbas yolcu gene :KK1: önce memleket ardından Antalya, bir süre daha yokum, kocaman öpüyorum kolay gelsin sana da bacımm :KK16:

Günaydın canm hayırlı yolculuk güsel haberlerini bekliyorum gene koşuşturma başlıor desene hayırlısıyla az kaldı canm dönüşte evli hatun olcan :KK1::KK16:
bende öptüm canm iyi bayramlar sanada Allah kolaylık versin :KK54::21:

öle canm kabalık deilde rahatlık herhalde saygı olduktan sonra çokta kibarlığa gerek yok :KK23: Zafer de işi çözmüş he rol mu yapsın çocuk seni tavlamak için zaten böle sevdik aman napalım bzmkilerde böle
amin canm inşallah hepimizin :nazar:

Günaydın canm hayırlı yolculuk güsel haberlerini bekliyorum gene koşuşturma başlıor desene hayırlısıyla az kaldı canm dönüşte evli hatun olcan :KK1::KK16:
bende öptüm canm iyi bayramlar sanada Allah kolaylık versin :KK54::21:

Aynen canm Allah huzurumuzu eksik etmesn ins :KK66:)

Gunaydn Fatosumm sana da simdiden hayirli bayramlar dilerm gene ben her firsatta girerm, bugn gelinlik provam var fotosunu artk ne zaman ekleyebilirsemm :KK66:)

Ayyy evet kizzz donuste evliym hayirlisiylaaa :))

Aynen canm Allah huzurumuzu eksik etmesn ins :KK66:)

Gunaydn Fatosumm sana da simdiden hayirli bayramlar dilerm gene ben her firsatta girerm, bugn gelinlik provam var fotosunu artk ne zaman ekleyebilirsemm :KK66:)

Ayyy evet kizzz donuste evliym hayirlisiylaaa :))

saol canikom bi üstünde göremedik ama gelnliği yaw bzde baya yoğun olcaz artık bayramdan sonra ya gelşmeleri aktarırım

:KK52::KK52: sayılı günler artık Hiloşuda everioz Allah mesut etsin inşallah canm hayırlısıyla:nazar::KK16:

saol canikom bi üstünde göremedik ama gelnliği yaw bzde baya yoğun olcaz artık bayramdan sonra ya gelşmeleri aktarırım

:KK52::KK52: sayılı günler artık Hiloşuda everioz Allah mesut etsin inşallah canm hayırlısıyla:nazar::KK16:

Amin canm aminnm :))

Yani haftasonu baya yogun olursunuz normalll :KK66:) canm gelinlik modeli basligima provadaki halimi ekledm tam belli degil henuz ama adim adim napalm :))

Amin canm aminnm :))

Yani haftasonu baya yogun olursunuz normalll :KK66:) canm gelinlik modeli basligima provadaki halimi ekledm tam belli degil henuz ama adim adim napalm :))

Evet cnm brazdan Onur gelck bayrmlk almya gitcez :)) evede bseylr bkarz zmn klrsa
Bkiyim cnm tabi adim adm icne sine sine olsun

Evet cnm brazdan Onur gelck bayrmlk almya gitcez :)) evede bseylr bkarz zmn klrsa
Bkiyim cnm tabi adim adm icne sine sine olsun

Aman da amnn :)) biz de kv gelince almistk bayramlik :KK66: bakin canm bakin bence ince gelinlik bakin :KK70:

Sindi canm cok sukur iyi gidiyor gelinlik..

Hiloşummm napıon canm nasıl geçti bayram

Fatoşşşşş ayyy nikahlandım ya kız bennn :KK52::KK52::KK52: bayram güzel geçti canmm koşturmacalıııı sonra Antalya gezmece alışverişe yarn başlıyoz Çarş İst a dönecem o zman foto atarm hemenn ayy ben de evli oldummm :KK52:

Sen neler yaptnn???:KK54:

X