Kızlarr hava sıcak hep su icilmiyor

matesis_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
39
0
Bazen öyle bi canım kola istiyor ki içmessem duramuyorum 15 haftalık hamileyim hazır meyvu suyu icmiyorum ama asitli bişeyler istedigi zaman canım kola icmeden durmuyorum. Siz neler iciyorsunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatsız tuzsuz geliyor ama :KK43: doktorda fazla meyve tüketmek şekerini yükseltebilir abartmaa dedi

Bazen öyle bi canım kola istiyor ki içmessem duramuyorum 15 haftalık hamileyim hazır meyvu suyu icmiyorum ama asitli bişeyler istedigi zaman canım kola icmeden durmuyorum. Siz neler iciyorsunuz?

Ayran soda.sıcakta güzel gidiyor

bazen benimde canım acayip şekilde istiyor ama içemiyorum zaten normalde eşim müsade etmiyodu içmeme çok nadir içiyodum binde bir ama şimdi hayatta içirmez.geçen marketten tavuk aldık yanında mübareklerde vere vere kola verdi o bana bakıyo ben ona :) :KK43:

bazen benimde canım acayip şekilde istiyor ama içemiyorum zaten normalde eşim müsade etmiyodu içmeme çok nadir içiyodum binde bir ama şimdi hayatta içirmez.geçen marketten tavuk aldık yanında mübareklerde vere vere kola verdi o bana bakıyo ben ona :) :KK43:

Valla sakınılan göze çöp batar illaki dikkat etmemiz gerekli ama abartmanında luzmü yok bence. sebzesinden meyvesine kolasindan sodasına hemen hemen hepsini iciyorum hepsininde mesafesini koyuyorum tabiki kola hariç :KK43:

X