Kontakt Lens Lensi alamıyorum içime dert oldu :(

Bende şimdi eşimle konuşuyodum gidip bakarız diye ama anca hafta sonu olur canım :KK54: :KK16:

Çok çoooooooook teşekkür ederimmmm ilgin için :KK16::KK16: Arkadaş soracak olur da bulunduğu yerde yoksa bu markadan , seninle haberleşiriz canım :KK54: Sen izmirin neresinde yaşıyodun :)

o senin sansin olmus sanirim
ama dedigim gibi bi tane biseyi %95 geciriyorlar
cunku gunde oraya giren seyin haddi hesabi yok cok yogunlar
yinede burdan boyle konusmasakda iyi aslinda
Valla ben gonderdigim seyler acayip seylerdi
hatta bi keresinde abartip 4 kilo gonderdim hep geciyor diye oda takildi :)

Valla gelmeyince nette arastirdim okadar sikayet okudum ki takilanlar,haber alinamayanlar konusunda haliyle korktum.Birde 4 hafta ellerinde tuttular. 30 gun iade hakkim vardi eger geri gidecek olsaydi karsi taraf kabul etmeyebilirdi suresi gecti diye.Neyseki olmadi diyelim.Birde kargodaki bayan en ucuz yolla gondermisler demisti takip numarasinin basindaki harflere bakip.Onunda belki etkisi vardi.

Buarada eşimde numaralı lens kullanıyor hava alan, istersen hiç çıkarmıyorsun provision 2hd diye senin kullandıkların illa çıkması gerekenlerden galiba yoksa renkli diyemi öyle :26:

Renkliler çıkarılıyor canım her akşam. Eşinin kullandığı lensi merak ediyorum hd görüntü nasıl oluyor diye aslında :KK53: Desio yu bi alayım sıra ona da gelecek :KK1:

Çok çoooooooook teşekkür ederimmmm ilgin için :KK16::KK16: Arkadaş soracak olur da bulunduğu yerde yoksa bu markadan , seninle haberleşiriz canım :KK54: Sen izmirin neresinde yaşıyodun :)

Göbeğinde :KK53: üçyolada çok yakınım konak ada canım optimum avmde var galiba dimi gitmek sorun değil :KK34:

Renkliler çıkarılıyor canım her akşam. Eşinin kullandığı lensi merak ediyorum hd görüntü nasıl oluyor diye aslında :KK53: Desio yu bi alayım sıra ona da gelecek :KK1:

Göruntüsü daha canlıymış :KK53: eşimde her akşam çıkarıyor ama günlerce çıkarmasa da olur :KK76:

peki o zaman dedigim gibi google dan opmar optik yapinca direk sitesinden Tr den alabilirsin
kimse yardimci olmamazsa,onu dusunursun
Ben innocent white aldim harika bisey

Desio kullanıyosun demek :) Çok doğal duruyo dmi çok beğendim ben :KK12:

Göruntüsü daha canlıymış :KK53: eşimde her akşam çıkarıyor ama günlerce çıkarmasa da olur :KK76:

Onlarla bende uyuyamam sanırım ya korkarım :KK1: Herşeyi daha renkli görmek güzel olur ama :103:
Renkli lensten de vazgeçemiyorum işte :))

Desio kullanıyosun demek :) Çok doğal duruyo dmi çok beğendim ben :KK12:

Ben hic hayatimda lens takmadim bi kez aldim ama bi gun bile takamadim
ama desio baska bisey hem rahat hem dogal hemde innocent white dehset bisey
gozler sanki gercekten mavimsi bi renk oluyor :)

Ben hic hayatimda lens takmadim bi kez aldim ama bi gun bile takamadim
ama desio baska bisey hem rahat hem dogal hemde innocent white dehset bisey
gozler sanki gercekten mavimsi bi renk oluyor :)

Off off kesin almam lazım bu lensten benim bak iştahıımı kabartıyosun :KK53: O renkte güzel ama ben normalde de sürekli yeşil tonları kullandığım için , yine yeşil alayım dedim . Gözlerim koyu kahve gibi bi de mavi tonları olmaz diye düşündüm :26:

Off off kesin almam lazım bu lensten benim bak iştahıımı kabartıyosun :KK53: O renkte güzel ama ben normalde de sürekli yeşil tonları kullandığım için , yine yeşil alayım dedim . Gözlerim koyu kahve gibi bi de mavi tonları olmaz diye düşündüm :26:

:)) tabi sen bilirsin ama hep yesilse bazen bi degisiklik iyi gelmezmi
inan cok yakisiyor ben sasiriyorum asik gibi bakiyorm kendime aynada :)
zaten 3 ayliklar
:KK16:

İstanbulda nerde var opmar? Ben her hafta gidiyorum istanbula, yakın bir yerdeyse kendime de lens almaya gideceğim, gitmişken sizinkini de alabilirim göndrebilirim isterseniz, ve ben sürekli numaralı lens alıyorum hiç bir optikte benden reçete falan istemediler :44::44:

:)) tabi sen bilirsin ama hep yesilse bazen bi degisiklik iyi gelmezmi
inan cok yakisiyor ben sasiriyorum asik gibi bakiyorm kendime aynada :)
zaten 3 ayliklar
:KK16:

Gözlerimin bu rengini doğal sanan çok insan var , pek değiştirmeyeyim diyorum :))) Evet lens gerçekten göze uyduğu zaman doğal bi görüntü oluyo . Aama bi kız görmüştüm bi kere gözleri yerinden fırlayacak gibiydi bariz belliydi ve ölü gibi bakıyodu. Hemen yanımdakilere benimde mi böyle doğruyu söyleyin demiştim :KK1: Göz yapısıyla alakalı doğallık tamamen :KK31:

İstanbulda nerde var opmar? Ben her hafta gidiyorum istanbula, yakın bir yerdeyse kendime de lens almaya gideceğim, gitmişken sizinkini de alabilirim göndrebilirim isterseniz, ve ben sürekli numaralı lens alıyorum hiç bir optikte benden reçete falan istemediler :44::44:

Canım opmar optik diye google'den yaz orda en üstte çıkıyo , mağazalarımız bölümüne gir İstanbulda hangi opmarlar varsa çıkar hepsi. Bilmiyorum ben bugün aradım hepsinde reçeteyle satıyoruz dediler. Tatlım bi arkadaşla anlaştık yarın gidip bakacak çok teşekkür ederim düşündüğün için :KK16:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405292388.310217.jpg

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X