Küçükken Yaptığımız En Fena Yaramazlıklarr

cervello

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
32
5
Forumda gezindim ama böyle konu bulamadım.Bu forumun tatlı üyeleri küçükken neler yapmış bakalım:KK53:

Evet bayanlar katılım bekliyorum;aklınıza geldikçe hala güldüğünüz,utandığınız,yine olsa yine yaparım ya da çocuk aklı işte dediğiniz neler var??:KK1:
Bu arada siz başlayın ben de yazmaya başlarım bol bol :KK37:

Teyzemlerin üst katında bizlerle yaşıt iki çocuk vardı . Bizi hep gıcık ediyolardı . Yaşlarımız tahminen 6-7 civarı. Bi gün bize 'biz bu akşam dondurma yicez , size vermicez ' gibilerinden laflar söyleyince bahçede duran bisikletlerinin oturma yerini yırttık kuzenimle :KK53: Çok kızmışlardı :KK52: Onlarda bizim canımızı çektirmeseydiler alla alla :KK39: Annem polise şikayet etmişler sizi alacaklar deyince uzun süre ya polis beni içeri atarsa diye üç buçuk atmadım desem yalan olur :KK9:

Teyzemlerin üst katında bizlerle yaşıt iki çocuk vardı . Bizi hep gıcık ediyolardı . Yaşlarımız tahminen 6-7 civarı. Bi gün bize 'biz bu akşam dondurma yicez , size vermicez ' gibilerinden laflar söyleyince bahçede duran bisikletlerinin oturma yerini yırttık kuzenimle :KK53: Çok kızmışlardı :KK52: Onlarda bizim canımızı çektirmeseydiler alla alla :KK39: Annem polise şikayet etmişler sizi alacaklar deyince uzun süre ya polis beni içeri atarsa diye üç buçuk atmadım desem yalan olur :KK9:

muhaahhaha:KK60: süpermiş ya bayıldım :KK60:

4. sınıftayken bi çocuk bana evlenme teklifi etmişti msn'den.mesajı açınca çok korkmuştum annem görür diye,hemen silmiştim falan :KK60:
sonra çocuğa kabul etmediğimi söyleyince beni sınıftaki çöp kovasına itmişti.ben de sonradan dövmüştüm onu :KK53: :KK37:
sonra benim msn'imi çalmaya çalışmıştı.o yüzden kendi şifremi 18 haneli yapmıştım ben de.şimdi hotmaile girmek istesem sadece 16 karakter kabul ediyor:KK37: :KK37: bunun üzerine kolları sıvadım,onun msn'ini çaldım.şifresini de cervello en büyük falan yaptım.her gün okulda şifreyi veriyodum,okul çıkışında eve koşup şifreyi değişiyodum,çocuk aklıı iştee :KK37::KK37::KK37: annesi annemi aramıştı sonra,annem bana msn i yasaklamıştı o yaz :KK14::KK14:

Ayy durun bi tane de ben anlatayım :)
Küçükken (5-6 yaşlarımdayken) dedeciğimin motorunun benzin kısmına güzel görünsn diye papatya yaprakları dökmüşlüğüm var :)

Başka bi olay daha: Esnafların çay söledikleri küçük cihazlar vardır ya, basarsın çay ocağıyla iletişime geçersin telsiz misali bişey :)) Bi gün de erkek fatmalığım tuttu yine, örgütledim bizim çocukları macera arıyoruz napsak farklı olarak diye. Bi baktım mahallemizdeki esnaf amcalardan biri 3 çay söledi o cihaza basarak. Ben de aaa gelin gelin bedava içecek buldum dedim. 5 şişe fanta, 7 kutu kola, 3 tane su, 2-3 tane de annelerimize gazoz istiyoz dedik oraya basarak. Garibim onlar da tmm dediler. 5 dk sonra bi baktık geldi çaycı amca elleri dolu dolu. Bi koşuşturduk bizim onlar bizim diye. Eee para nerde diyo adam :) Ne parası yaa beleş ki bunlar, para almadınız ki market amcaya getirdiğiniz çaydan diye dikleniyoruz bide :KK70:D
Neticede adam bize hem saydı sövdü hemde o snirle o içecekler bizim gözümüzde kaldı :) Tabi adamın yazık elinde patlayan ürünleri yzünden bizi mahalle boyunca kovalaması da bizim tam da aradığımız atraksiyonu bulmamıza sebep oldu :)
Ayy çok fenaydım. Dur daha düşüneyim anlatırım

4. sınıftayken bi çocuk bana evlenme teklifi etmişti msn'den.mesajı açınca çok korkmuştum annem görür diye,hemen silmiştim falan :KK60:
sonra çocuğa kabul etmediğimi söyleyince beni sınıftaki çöp kovasına itmişti.ben de sonradan dövmüştüm onu :KK53: :KK37:
sonra benim msn'imi çalmaya çalışmıştı.o yüzden kendi şifremi 18 haneli yapmıştım ben de.şimdi hotmaile girmek istesem sadece 16 karakter kabul ediyor:KK37: :KK37: bunun üzerine kolları sıvadım,onun msn'ini çaldım.şifresini de cervello en büyük falan yaptım.her gün okulda şifreyi veriyodum,okul çıkışında eve koşup şifreyi değişiyodum,çocuk aklıı iştee :KK37::KK37::KK37: annesi annemi aramıştı sonra,annem bana msn i yasaklamıştı o yaz :KK14::KK14:

Ay çok güldüm hehhee:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayy durun bi tane de ben anlatayım :)
Küçükken (5-6 yaşlarımdayken) dedeciğimin motorunun benzin kısmına güzel görünsn diye papatya yaprakları dökmüşlüğüm var :)

Başka bi olay daha: Esnafların çay söledikleri küçük cihazlar vardır ya, basarsın çay ocağıyla iletişime geçersin telsiz misali bişey :)) Bi gün de erkek fatmalığım tuttu yine, örgütledim bizim çocukları macera arıyoruz napsak farklı olarak diye. Bi baktım mahallemizdeki esnaf amcalardan biri 3 çay söledi o cihaza basarak. Ben de aaa gelin gelin bedava içecek buldum dedim. 5 şişe fanta, 7 kutu kola, 3 tane su, 2-3 tane de annelerimize gazoz istiyoz dedik oraya basarak. Garibim onlar da tmm dediler. 5 dk sonra bi baktık geldi çaycı amca elleri dolu dolu. Bi koşuşturduk bizim onlar bizim diye. Eee para nerde diyo adam :) Ne parası yaa beleş ki bunlar, para almadınız ki market amcaya getirdiğiniz çaydan diye dikleniyoruz bide :KK70:D
Neticede adam bize hem saydı sövdü hemde o snirle o içecekler bizim gözümüzde kaldı :) Tabi adamın yazık elinde patlayan ürünleri yzünden bizi mahalle boyunca kovalaması da bizim tam da aradığımız atraksiyonu bulmamıza sebep oldu :)
Ayy çok fenaydım. Dur daha düşüneyim anlatırım

benzin kısmına derken içine mi :KK52::KK52::KK52:

küçükken(4-5 yaşlarındayken sanırım) yoldaki insanları sürekli cimciklermişim :KK52::KK52::KK52::KK52:
hatta bi kere parkta annemler otururken çevredeki insanları cimciklemişim,annem de çaktırmamış kendi kızı olduğumu :KK53::KK53::KK53:
aslında hep "cimcikliyim mi?" diye soruyomuşum ama annem anlamıyomuş ne dediğimi.bi gün pazarda fark etmiş cimcikliyim mi diyip herkesi sıradan geçiriyomuşum:KK37::KK37:

bi de teyzemlerin orada ikizler vardı.sürekli kavga ederlerdi,sinir ederlerdi adamı.bunlar bana bi kere vurmuş ben de ertesi gün hepsini cimciklemişim:KK52::KK52: annesi gelip anneme şikayet etmişti annem de sizin kızlarınız akıllı dursa yapmazdı demişti muhahaha:KK52::KK52::KK52:

Şimdi ben küçükken annem dondurma istedim vermedi.bende snirlendim.neyse annem beni markete gnderdi.bend o parayı sakladım eve geldm anne parayı düşürdüm dedim.daha aradan 2 dk geçmemiş ama anne yukarda taşın altnda para gördüm dedim.annem git getir dedi.bend parayı braz esktmeye yere sürtmeye çalıştım.al anne getirmem dememle terlik yemem bir oldu.ya hadi para saklysun niye söylüyosun hadi söyledin niye 2 dk snra söylüysun hey allahm.:)

Ilkokulda ögretmenler gününde hep nöbetçi olurdum ögretmenler günü diye velililer börekler çörekler getirirdi bende herkes dersteyken ö.odasına girip yerdim.çayımıda alırdım oh mis.:)

bende anlatam bare:KK1::KK1::KK1:
komşumuzun kızıyla bizim damda evcilik oynardık... ne salagım lan:KK53::KK53:
neyse bigün işte annem teyzemlere gitti. ben aklı kıtı evde bıraktı
2-3 yaşındada kardeşim var. yine komşu kızımızda var...
damdayız yine... evcilik oynuyoz:KK52::KK52::KK52::KK52:
kardeşimi çamaşır legenine koydum...
duvarın bi tanesindede sırık pirketin içine gecmiş durumda... o sırıgın oldugu kısım evin bahce olan kısmında ve hemen yanından merdiven iniyo aşagı.
o sırıklı duvarı araba yaptık. gezmeye gidioz. piknige:KK51:
kardeşim legende ya hani... tuttum ben onu bi güzel o sırıgın yanına koydum... kız arkadaşıma tut şunu geliyorum dedim. bıraktım...
o tutmamış. kardeşim merdivende solugu aldı... dedim kesin öldü... ölümlerden ölüm begen kızım
hemen koştum yanına kaldırdım baktım yüzü cizilmişti. azda sarsılmıştı. su falan içirdim hemen...
yusuffff yusuffff ediyorum. annem gelirse ne dicem....
annem geldi gördü başladı bagırmaya... tabi ben yere düştü dedim.
cok cok sonra merdivene düşürdüm dedim. cok azcık kızdı bana:KK17::KK17::KK17::KK17:

ah ah evcilik oyunlarım yokmu :KK37:

küçükken ve babaannemlerle yaşarken, evin yakınında bi kanal vardı. suyu pek yoktu çöp falan atarlardı. bi de o zamanlar tavuk canlı alınıp kesilirdi. tüyleri yolunurdu onları da kanala atarlardı. neyse kuzenimle biz o tüyleri topladık torbalara doldurduk. eve getirdik. o zaman da bayram arefesi. kapıyı annemler mi açtı tam hatırlamıyorum. biz de dedik ki dedem muz aldı onu gönderdi. içeri soktuk torbaları evin içine saçtık :KK52::KK52::KK52: bembeyaz tavuk tüyleri havada uçuştu.

İlk okuldayken, Din Kültür hocamız çok samimi arkadaşlarımdan birine sınavda 4 vermişti. Arkadaşım 5 hakettiğini düşünüyordu. Biz de 5 kız çetesiyiz o zamanlar tabii :) hepimiz toplandık, gittik hocanın arabasının lastiğinin sibobuna uçlu kalem sokup havasını indirdik. Ertesi gün hoca bizi çağırdı. Hepimizle tek tek boş bi sınıfta konuştu. 5'imiz de haşarıyız ama çalışkanız da aynı zamanda. Hoca hepimize tek tek: ''Siz hanım hanımcık kızlarsınız. Sizin yaptığınıza ben inanmadım ama görenler öyle söylüyolar. Arabanın başında sizi görmüşler.'' dedi. Bizimki de ne cesaret okulun bahçesinde, tenefüste. Tabi görücek birileri. Sonra öğrendik ki 7-B sınıfındakiler ispiyonlamış! Bi gün tenefüste 7-B'yi basıp kim söylediyse çıksın ortaya! Dağıtırız burayı! vs.. Bağırıp çağırmıştık. Tüm inkarlarımıza rağmen bu olayla suçu kabul ettiğimiz anlaşılmış olmuştu :)))

Bende komşunun kızıyla oynardm doktorculuk.kızı hep soyardm kız hep eve külotsuz gidiyodu vala bişey yapmıyodum.:KK66:annesi annemle kavga etti .bende ne fesatsam artık kızın annesine kızn yolda külodunu çıkarıyodu ben topluyodum.dedim.baktım gene terlik geliyor.

benzin kısmına derken içine mi :KK52::KK52::KK52:

Evet evet hatırladığım kadarıyla oturulacak kısmın hemen ön kısmındaydı o bölme. kapağı açtım sonra içine bi güzel papatya yapraklarını attım.
Eski mobiletlerdendi, sen düşün :)) Hangi kafayla böle bişeyi akıl ettiysem. Tabi dedemler görünce şok! Kavga kıyamet :)))
Madem bi muzurluk yapıosun o zaman çaktırmadan yap dimi? Ben o kapağı bi de papatyaları içine doldurduktan sonra açık unutup gidip başka işlere dalmışım.Olay öyle çıktı ortaya zaten :KK52:
Açıklamam ise: Ama dedecim güzel görünsün, motorun da papatya gibi koksun istediiimmm :KK70:

Ilkokulda ögretmenler gününde hep nöbetçi olurdum ögretmenler günü diye velililer börekler çörekler getirirdi bende herkes dersteyken ö.odasına girip yerdim.çayımıda alırdım oh mis.:)

Seni gidi çakaaaaaallll :)) Ayy o halin gözümde canlandı bi an. Minnacık bi kız nöbetçi olduğu yeri bırakmış, öğretmenler odasında gizli gizli tıka basa börek yiyo, yanında da çay keyfiii :)) Ohh öğrencilik sana güzelmiş zaten :KK70:DD

Seni gidi çakaaaaaallll :)) Ayy o halin gözümde canlandı bi an. Minnacık bi kız nöbetçi olduğu yeri bırakmış, öğretmenler odasında gizli gizli tıka basa börek yiyo, yanında da çay keyfiii :)) Ohh öğrencilik sana güzelmiş zaten :KK70:DD

Ayıptır söylemesi çok ückagtçıydım:) kimseye söylemiydum bide:)

X