hamilelikte kemik iliği ödemi :(

xmace

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
18
6
kızlar bu sorunu yasayan varsa lütfen birbirimize destek olalım yalvarırım.. yere ayak basmayalı tam 5 ay oldu :KK43: yürümek nasıl bişe unuttum :KK43: hamileliğimin 7. ayında topallamaya başladım,son bir ay hiç yürüyemedim doğumun üstünden 4 ay geçti hala ağrılarım devam ediyo :KK43: bebeğime de bana da annem bakıyo , berbat bi durum muhtaç olmak :KK43: suyumu bile alamıyorum ,bebeğim aglasa, kalkıp ona bakamıyorum :KK43: aranızda bu sorunu yasayan arkadaşlara ulaşmak istiyorum,daha önce konu açılmış ama ben güncelliyeyim dedim

Merhaba xmace aynı sorunları ben de yaşıyorum doğumdan 1.5 ay önce tek bacağımda başlayan ağrılarım daha sonra 2.bacağımı da vurdu. Şu an doğum yapalı 25 gün oldu ve halen ayağa kalkamadım. Bana ve bebeğe annem bakıyor :KK43: geçtiğimiz hafta 4 ayrı prof.gezdim bir tanesi avasküler nekroz yani kemik çürümesi teşhisi koydu, diğerleri de %100 olmamakla birlikte geçici kemik erimesine daha çok benziyor dediler. Sol uyluk kemiğimin başında çatlaklar oluşmuş. 2 ay sonraki mr sonucuna göre sanırım net teşhis konulacak. Bayram ertesi tahlil sonuçlarımı götüreceğim buna göre ilaç tedavisine başlanacak ve tabii sütten kesecekler :KK43: sana doktorlar ne dedi nasıl bir tedavi uygulanacak?

merhabalar herkese geçmiş olsun ben bundan 5 ay önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum doktor kontrolinde ameliyat
başarısız olmuş dedi emar çekildi ve emarda kemik iliği ödemi çıktı bacağımda vidalar var acaba bundan kaynaklı mı ben tüm mesajlarınızı okudum herkes hamilelikte olduğunu belirtmiş bacağım çok ağrıyo benim merak ettiğim şey tam olarak nasıl bi ağrı yarattığı yani bacağım ameliyatlı olduğu için mi bu kadar agrıyo yoksa kemik iliği ödeminden mi anlamadım bacağıma yük veremiyorum yürüdükçe cok agryo yatıyrum ama dönerken bile sanki bıcak saplanıyo birde iki bacakda da olma ihtimali var

kızlar bu sorunu yasayan varsa lütfen birbirimize destek olalım yalvarırım.. yere ayak basmayalı tam 5 ay oldu :KK43: yürümek nasıl bişe unuttum :KK43: hamileliğimin 7. ayında topallamaya başladım,son bir ay hiç yürüyemedim doğumun üstünden 4 ay geçti hala ağrılarım devam ediyo :KK43: bebeğime de bana da annem bakıyo , berbat bi durum muhtaç olmak :KK43: suyumu bile alamıyorum ,bebeğim aglasa, kalkıp ona bakamıyorum :KK43: aranızda bu sorunu yasayan arkadaşlara ulaşmak istiyorum,daha önce konu açılmış ama ben güncelliyeyim dedim
Merhaba güzel anne
aşağıdaki linkte bu konı açılmış.sizin gibi şikayetleri olan anneler var.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...kemik-iligi-odemi.385117/page-8#post-38531487

X