çikolata kisti olup ta hamile kalan var mı?

civan perçemi,aslan pençesi,kantaron,melisa,adaçayı,rezene,papatya,hayt tohumu,ısırgan,çuha çiçeği,hibuskus,altın otu,zahtar,anason.

fakat hazırlanan bu çayın içindekiler eşit miktarda koyulmuyor.bu cayı lokman hekim hazırlıyor.eger kullanmak istersen sana iletişim numarasını özelden veririm.direkt irtibata geçersin.

sevinirim canım verirsen. denemekte fayda var.

Merhaba arkadaşlar.benim sağ yumurtalığımda 4.5 cm çikolata kistim var.3 aydır bebek için çalışıyoruz fakat olumlu sonuç alamadık henüz.daha önce laparoskopi oldum ama 1 ay sonra tekrarladı:KK43:çikolata kisti olup ta hamile kalan var mı?

benimde sürekli bünyem çikolata kisti yapıyordu.miyom ameliyatıda oldum. ayrıca sağ tarafımda ameliyata bağlı yapışıklıktan kaynaklı kistte oluşmuştu. tam tüp bebek yapacağımız ay kendiliğimden hamile kaldım.

Merhaba arkadaşlar.benim sağ yumurtalığımda 4.5 cm çikolata kistim var.3 aydır bebek için çalışıyoruz fakat olumlu sonuç alamadık henüz.daha önce laparoskopi oldum ama 1 ay sonra tekrarladı:KK43:çikolata kisti olup ta hamile kalan var mı?

Sol yumurtaligimda 6cm cikolata kistim vardi. Gittigim her ozel hastanede acil ameliyat olmamis soylediler.Ben de tanidigim bir doktor yakinima gittim hocalariyla gorustum. Zorunlu degilse asla ameliyat onermediler.. Doktorlar para icin hemen ameliyat ediyorlar takip etmek daha mantikli ama islerine gelmiyor dediler
Ben de 1 bucuk sene ameliyat olmadim ama duzenli kontrole gittim. Evlendikten 2 ay sonra da normal yollardan hamile kaldim. 9 aylik hamileyim kistim yok oldu.. Suan ki doktorum da iyki ameliyat olmamissin bu kadar kisa surede hamile kalamazdin dedi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu konuda bilgisi olan hamile kalan var mi gercekten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar

Periss hanim doktorunuzun ismini yazabilirmisiniz bende istanbulda iyi bir kadin doktor ariyorum. Bendede kist var sol yumurtalikta 5.5 cm
Doktor hemen ameliyat dedi:KK43:((

Ben suan Sukran Cebirogluna gidiyorum Bakirkoy de cok memnunum 2 hafta sonra da dogum yapacagim insallah.. Ben de cok ozel hastane gezdim ilk cikolata kistimi ogrendigimde hepsi ameliyat demisti ben olmadim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok tesekkürler:)) bakirköy banada yakin hemen numarasini arastirayim. allah bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin:) negüzel allahin izniyle anne olucaksin:)))

kızlar asla umutsuz olmayın Birsürü insan kistini dogumda öğreniyor demişti doktor bana Rabbim ol dedikten sonra gerisi vesile her şeyi kafanızdan atın ve Allah 'a tevekkül edin.1sene içinde inanıyorum Rabbim sizinde kucagınızı dolduracak. Bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin Rabbim. Denemeden ameliyat olmamışsın iyiki dedi doktorum.Allah herkese nasip etsin benim meleğimi de korusun Maşallah Subanallah

Son düzenleme:
kızlar bu arada ben de bi kaç defa soğan kürü yapmıştım ben daha sonraki aylarda hamile kaldım ama faydası var mı bilmem. Ben de küçülme olmamıştı ama ağrılarımı dindirmişti..İnş her isteyenin kucağı dolar Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.

Son düzenleme:
arkadaslar merhabalar bende bır sıkıntımı paylasmak ıstıyorum.Insan basına gelmeyınce bılmıyor. Ben bekarım 25 yasındayım yıllardır kucukten berıdır adetm asırı sancılı olur hatta hastenılık oldugum cok oldu. 2 yıl oncesnde kadr kontrole gtmıstım bır sey cıkmamıstı. Bır ay once asırı derecede sancım oldu adet donemınden alaksız bır zamanda karnım sıstı patlıyacak gıbı mıdemden kasıklarıma kadar bır agrı kadın doguma gttım gecmeyınce. 12 cm cıvarnda bır kıst gordu dr sora kostrma basladı.ca 125 testı yapıldı 5 bın kusur cıkınca hemen tıp fakl. gonderdıler. kanser olma supesı olunca amlyat dedıler
prof. saffet dılek e de gttım ( sayılı uzman dr lardan bırısı kendısı cok basarılıdır allah razı olsun))oda aynı seyı soledı . ole olunca amlyt annda bellı olacak dedıler cok zor gunler gecırdık aılecek..kotu cıkarsa sag yumurtalıgımı alacaklarını soledıler. AMELyata gırdım korka korka cok sukur cıkolata kıstı cıktı. degerlermın yuksek cıkması patlamıs olmasındanmıs. hıc bır sıkıntı yok suan cok sukur kotu huylu. Fakat ben arastırmaya basladıgımda gordumkı kıst tekrrlarmıs bu benı cok korkutuyor acık amelyat oldum ve cok sıkıntı cektım halaa ıyılesemedım agrılarım devam edıyor ve cocuk sahbı olamayanları gorunce ııce morlm bozuluyor. tekrrlarsa dıye korkuorm vede ewlı deılm ne zmaan ewlenırım blmıorm . kıst aldırdıkdan sora hemen gebe kalın dıormus doktorlar ben
nasıl hamıle kalıyım sımdı strese gırdım:KK43:

Canim bende ayni şeyler yasadim senin gibi bekarken çikolata kisti ameliyatı oldum o zaman doktorlar beni çok korkuttu hemen evlen çocuk yap çocuğun olmaz diye sonra ameliyat oldum sürekli kontrollerine gittim 6 ayda bir ameliyat olali 6 yil oldu Allaha şükür tekrar etmedi 1.5 yillik evliyim 1 yildir çocuk istiyorum olmuyor rahim filmi çektirdin hicbir sorun yok hormonlar düzenli olmamasi icin hicbir neden yok sen rahat ol dedi doktorum benimki sadece psikolojik biliyorum çünkü doktorlar beni çok korkuttu hep bi cocgum olmayacak psikolojisi var bende sakin sen beni gibi yapma düzenli kontrollerini yaptir kendine çok iyi bak corapsiz gezme ve evlenince kesinlikle korunma

slm kızlar. bende de cikolata kıstı var. hatta prolaktınımde yuksek cıkmıstı sut koruyodu yanı. ılac kullandım normale dondu. hem kıstle hemde prolaktınle hamıle kaldım. yalnız bebegım karnımda öldü:KK43:
ama bir kere hamıle kaldım ya sukurler olsun ıns rabbim tekrarını nasıp eder saglıklı sıhatlı. suan yine prolaktın yuksek ılac kullanıyorum ıns gelecek aylarda guzel haberler alırım. rabbım isteyen herkese nasip eder ins

cevaplarınız ıcın tesekkurler,,evet sanırım psıkolojıkk bende o seklde kendımı korktmaya basladım sendede bır sorun yoksa rahat ol ınsallah olacak benım annemle babamn olmuyordu ben warken hemde benden sora,,9 yıl olmamıs dusunun, bır turlu olmamlıs dr lar pskoljık demısler ondan sonraa artık brakmıslar naslsa bır cocugumuz var demısler we annem kendılıgınden hamıle kaldı sımdı kardesım 17 yasında :) yanı allahdan umıt kesılmes rahat olmak lazm 3 ayda bır kontrole gıdıcem ve kendımı rahat olmaya telkın edıcem sende ole yap canm saol..

merhaba arkadaşlar bende de var çikolata kisti. bekarken oluştu, banada hemen evlen çocuk yap dediler.doğum kontrol hapı verdiler. o zamandan beri kullanıyorum. şimdi çocuk istiyoruz, dr a gidicem kontrol amaçlı. bakalım büyüme ya da küçülme varmı diye. yalnız bazı dr lar hemen ameliyat önerirken bazıları ameliyat olacağına direk aşılama ya da tüp bebek yapalım diyorlarmış. ben ameliyata sıcak bakmıyorum, yumurta rezervlerini düşürüyor diyorlar. acaba bildiğiniz bir dr varmı çikolata kistini ameliyatla almaktansa direk çocuğa yönlendiren bir dr tavsiyeniz varmı arkadaşlar. bizim durumumuzda dr çok önemli.

merhaba arkadaşlar bende de var çikolata kisti. bekarken oluştu, banada hemen evlen çocuk yap dediler.doğum kontrol hapı verdiler. o zamandan beri kullanıyorum. şimdi çocuk istiyoruz, dr a gidicem kontrol amaçlı. bakalım büyüme ya da küçülme varmı diye. yalnız bazı dr lar hemen ameliyat önerirken bazıları ameliyat olacağına direk aşılama ya da tüp bebek yapalım diyorlarmış. ben ameliyata sıcak bakmıyorum, yumurta rezervlerini düşürüyor diyorlar. acaba bildiğiniz bir dr varmı çikolata kistini ameliyatla almaktansa direk çocuğa yönlendiren bir dr tavsiyeniz varmı arkadaşlar. bizim durumumuzda dr çok önemli.
Merhaba cnm

Kist problemi bendede var suan tedavi oluyorum istanbul bakirköyde sükran cebirogluna gidiyorum tavsiye ederim. Önce bir git genel snlamda bi baktir bakalim kistlerin yok olmusmu. Eger yok olmadiysa tedaviye baslarsiniz. Ameliyat yanlisi olmayan bir doktor en son care ameliyat diyor kendisi. Ben suan ilac tedavisi görüyorum. 3 ay sonra ko trole gidicem. Kistin bu üc ayda eriycek dedi bana. Insallah öyle olur da hemen bebek yapma islemlerine baslayabiliriz:)

X