Nişan nişan yapılmalı mı ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

2e14ekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
93
23
Arkadaşlar merhaba,
3 senelik ilişkinin sonunda nihayet muradımıza eriyoruz gibi :KK16: 2 ay önce aileler tanışmaya geldi,bayram erteside istemeye gelecekler, ama bilmediğimiz o kadar şey var kii :/ mesela aileler nasılsa tanıştı isteme söz aynı gün mü olmalı ?
müstakbel nişanlım isterseniz önce gelelim isteyelim, siz biraz düşünelim edelim derseniz sonra bidaha tarih belirleyip yüzük takmaya geliriz diyo..Mantıklımı olan ne sizce ?
Babamda diyoki, biyer falan tutup büyük nişan yapalım derseniz, gelsinler isteme söz bir olsun nişan tarihi belirlensin diyo..ama nişan istemiyoruz dersenizde önce gelip istesinler,tarih belirleyelim evde yapalım yakın çevremizle diyo..
Evde aile büyükleriyle nişan nasıl olur sizce ? birine söyleyip birine söylememekte olmaz çünkü kalabalıkta bi aileyiz :KK50: ooff yardım istiyorumm :KK43:

öncelikle hayırlı olsun canım. ALLAH tamamına erdirsin. eğer kalabalık bir aileniz varsa evde yapmayın derim. benim sözümde 50 den fazla kişi vardı ve coğu insan hala bizi niye çağırmadınız diye söylenip durdu. o kadar insanla evde başa çıkmak çok zor oluyo. Nişanımı da salonda yaptık. eğer imkanınız varsa bi yer tutup öyle yapın derim canım :)

öncelikle hayırlı olsun canım. ALLAH tamamına erdirsin. eğer kalabalık bir aileniz varsa evde yapmayın derim. benim sözümde 50 den fazla kişi vardı ve coğu insan hala bizi niye çağırmadınız diye söylenip durdu. o kadar insanla evde başa çıkmak çok zor oluyo. Nişanımı da salonda yaptık. eğer imkanınız varsa bi yer tutup öyle yapın derim canım :)

anladım canım, peki isteme söz bir aradamı olmuştu sizde ? pek bilmiyoruz ikimizde tek çocuğuz yardıma ihtiyacımız var :KK43:

evet canım ikiside aynı gün oldu bi daha git gel olmasın dedik.siz nasıl düşünüyosunuz?

işte dediğim gibi, o bana bıraktı, isterseniz gelelim isteyelim,düşünelim derse baban bidaha geliriz.. aynı gün isteme söz de yapabiliriz siz bilirsiniz dedi..herkes bana bırakmış durumda

işte dediğim gibi, o bana bıraktı, isterseniz gelelim isteyelim,düşünelim derse baban bidaha geliriz.. aynı gün isteme söz de yapabiliriz siz bilirsiniz dedi..herkes bana bırakmış durumda

canım yinede sen bilirsin ama iki sefer stres telaş oluyo bence gerek yok ama yine de sana kalmış.

Canim benim de isteme ve söz bir ara da oldu once istediler sonra söz kesildi. Bir ay sonra da salonda buyuk bir nişan yaptik. Dugunle nişan arasi 1 yıl olacagi icin herkes gelsin görsün bizde rahat edelim evimiz buyuk ama pasta icecek falan derken ev temiz kalsin diye dusunduk herkes rahat etti en iyisi durumunuz varsa ve kalabaliksaniz disarda yapmak. Oyle yada boyle her zaman herkesi mutlu edemezsiniz sen ve erkek arkadaşın nasil bir nişan istiyorsa oyle yapin.

X