Bakalım doğru mu?burçlar ve fiziksel özelliginiz?

Dur bakalım buda dogrumu ikizler ister huy ister yalan bi dedgi bi dedigine tutmaz.çok panik ataklar

o öyle değil,sadece aynı anda çok şey düşünüp değişken ruh haline girebilirler,yani g,irebilriz:):)
panik atak değil heyecanlıyımdır ,içten sevnç gösterileri diyelim:):)soğukkanlıyımdır panik atak değilim..bu olmadı..

Boğa Burcu: Kısa boylu, sağlam bir boyun yapısına sahiptirler.Kısa bir boyun ve mahmur bakışlıdırlar. Esmer tenli olup, koyu ve sıcak bakışlı kişilerdir. Saçlar gür ve kıvırcık olabilir. Özellikle boğa kadınları genç yaşlarda çok güzel olmalarına karşın, ileri yaşlarda aşırı nişastalı yiyecekler tükettikleri için, yüz hatları hantallaşır ve kalın bir bedene sahip olurlar

boyum 165 kısamı bilmiyorum.esmer değil aksine beyaz tenliyim saçlarım düz ve gür değil boynum ise hep sorunludur yani tamamen yanlış ki yükselenimde boğa :KK9::KK9:

Huy olarak nasıl

o öyle değil,sadece aynı anda çok şey düşünüp değişken ruh haline girebilirler,yani g,irebilriz:):)
panik atak değil heyecanlıyımdır ,içten sevnç gösterileri diyelim:):)soğukkanlıyımdır panik atak değilim..bu olmadı..

Tutmadı desene:KK43:

bende ikizlerim,o çift karakter dedikleri işey hep yanlış anlaşılıyor.değişken ruh halini ifade eden bi durum aslında :KK52:

Boğa Burcu: Kısa boylu, sağlam bir boyun yapısına sahiptirler.Kısa bir boyun ve mahmur bakışlıdırlar. Esmer tenli olup, koyu ve sıcak bakışlı kişilerdir. Saçlar gür ve kıvırcık olabilir. Özellikle boğa kadınları genç yaşlarda çok güzel olmalarına karşın, ileri yaşlarda aşırı nişastalı yiyecekler tükettikleri için, yüz hatları hantallaşır ve kalın bir bedene sahip olurlar

Boy : 1,69
Kilo : 54
Saç : Küçükken sarışın büyüdükçe kumrallaşmış
Ten : Bembeyaz

:KK3:

İkizler Burcu: Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür

ay aklıma rus hatun konusu geldi bunu okuyunca:KK53:

unuz boylu değilim,gözlerim de renkli ama saçlar uydu bi tek.gözlemciliğim güçlüdür :21:

ay aklıma rus hatun konusu geldi bunu okuyunca:KK53:

unuz boylu değilim,gözlerim de renkli ama saçlar uydu bi tek.gözlemciliğim güçlüdür :21:

Ruslar halt etmiş Kadişciğim
Güzellik sabunlarındaki kadınlar gibisin derim hep :KK16: ayrıca çalışan annesin :nazar:

Balık Burcu: Balık etinde olup, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahverengi gözlü, uykulu gibi mahmur gözleri vardır. Kilo almaya meyillidir. Yaşı ilerlediği zaman alın açılır ve şakaklardan beyazlamaya başlar. Her şeye çok çabuk ağladıkları için, gözleri ıslak gibidir

Gözlerimin ıslak olduğu doğru ama uykulu gibi değil, aksine cin gibi bakarım. Balık etliyim ama kol ve bacaklarım normalden bile uzun. Ve evet bu genç yaşımda şakaklarım beyazladığı için saçlarımı kendi rengine boyamak zorundayım :KK43:

Terazi Burcu: Terazi burçlarının fiziksel yapıları çok güçlüdür. Zodyakın en güzel kişileri diyebiliriz. Uzun boylu, ince vücutlu, düz kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, beyaz tenli ve koyu renk gözlüdürler. Tartışmasız girdikleri çevrelerde dikkati hemen çekerler. Tavırları çekici ve büyüleyicidir. Gülümsedikleri zaman, çevrelerine yaptıramayacakları şey yoktur. Sosyal yaşantılarıyla aşk yaşantıları paralel giderse mutlu olurlar. Nazlı ve kaprislidirler. Modayı takip etmedikleri halde kendilerine yakışanı bilirler.

Uzun boy kısmı hariç gerisi tutuyor fiziksel olanlardan. Gerisi için bişe diyemeyeceğim :KK9:

Yazmadan geçemedim ya :KK1:
Hiç alakam yok benim bu tanımlamayla, sadece saçlarım gürdür :KK1:

Ben Balik im ama hic uymuyorum :))

Kisa degilim, balik etli hic degilim :21: 1.70im bence kisa diyemeyiz, koyu kahverengi sacliyim, gozlerim islak bakmiyor bence:2:

Yukselenim yengec ama bilemedim, ona da cok uymuyorum sanirim.:emir_bebek:

X