Lekeler, Çiller Güneş lekem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
861
104
Merhaba güneş lekem yada gebelikte oluşup güneşte artan lekem demeliyim.bu ay çok belirginleşti forumda araştırken izmir sıhhat ecz yapılan krem yorumlarını okuyup istedim pazar başladım bugun 3 ncu gün ve rengi baya soluklaşmaya başladı gözle görülür fark edildi lekenin yok olmaya başlaması gündüz ufak ufak soyulmalar var.güneş kremimi sürmeye devam ediyorum paylaşmak istedim sizlerle

Merhaba güneş lekem yada gebelikte oluşup güneşte artan lekem demeliyim.bu ay çok belirginleşti forumda araştırken izmir sıhhat ecz yapılan krem yorumlarını okuyup istedim pazar başladım bugun 3 ncu gün ve rengi baya soluklaşmaya başladı gözle görülür fark edildi lekenin yok olmaya başlaması gündüz ufak ufak soyulmalar var.güneş kremimi sürmeye devam ediyorum paylaşmak istedim sizlerle

merhaba canım ben tam anlayamadım hangi kremi kullanıyorsun?:44:
benim yüzümde güneş lekelerim var..:KK50:

canım eczane yapımı bir krem bu telefon açıp sipariş verdim.Kullanan yorumları okudum bende aldım.4. gün iyi gidiyor.renginde açılma oldu.

Lütfen yardımcı olur musunuz lekelerin var ve geçmedi dcl kullandım açıldı ama hala fazlasıyla var dugunu var nasıl ulaşabilirim eczane ye içinde ne var ilacın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kremin içeriği ne soyulma yapıyor mu ?

eğer soyulma yapıyorsa yaz gününde başlanmaması gerekir

güneşe çıkınca koyulaşmaması için leke tedavileri kışın yapılır diye biliyorum

Soyulma yapmadı 1hafta oldu lekem varla yok arası oldu izmirden mustafa beyle görüştüm sıhhat eczanesi lekeli bölgeye gece sürdüm biraz cildim kurudu okadar kısa sürede baya yol aldım

X