1 yıllık ilişkide elde 0 sorunsalı

E o sevdiği olduğunu söyleyememiş mi? Eğer sizi bildiği halde erkek arkadaşınızı başkasına vermeye çalışıyolarsa (normalde kız verilir) o aileden size hayır gelmez

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annesi biliyodu beni babası değil halletmiş o meseleyi söylediğine göre ama nasıl yaptı bilmiyorum açıkçası

Annesi biliyodu beni babası değil halletmiş o meseleyi söylediğine göre ama nasıl yaptı bilmiyorum açıkçası

Sevgilinizinde günahını almak istemem ama pek inandırıcı gelmedi bana. Kız olsa hadi neyse çok saçma

Iliski uzmanlari bayanlarin en cok yaptigi hatanin ben bu kadar sene emek verdim demek oldg soluor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sevgilinizinde günahını almak istemem ama pek inandırıcı gelmedi bana. Kız olsa hadi neyse çok saçma

Banada öyle gelmişti ilk başta ama ne zaman acaba yalan söylüyo mu diye düşünsem harekete geçtim ne biliyim habersiz evine habersiz gittim falan 1 yıl boyunca bana söylediği herşey doğru çıktı

Iliski uzmanlari bayanlarin en cok yaptigi hatanin ben bu kadar sene emek verdim demek oldg soluor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama insan bi anda bırakamıyo işte 2 hafta sonra doğum günüm var ve şu an işler tersine dönmüş gibi kızlar nasıl desem ona bu aralar bazı sorunlarım olduğunu konuşmak istemediğimi söyledim dün gece yazdı nasılsın diye uyumuşum o sırada iyide oldu hemen cevap vermedim :KK70: yanlız bazı sinyaller verdi doğum günümde yüzükle karşıma çıkabilir gibi geliyo naparım bilmiyorum o zaman

Banada öyle gelmişti ilk başta ama ne zaman acaba yalan söylüyo mu diye düşünsem harekete geçtim ne biliyim habersiz evine habersiz gittim falan 1 yıl boyunca bana söylediği herşey doğru çıktı

Doğruysa bile böyle bir aileyle yapabilecek misiniz

Doğruysa bile böyle bir aileyle yapabilecek misiniz

Büyük bi yükün altına girdim sanırım ama zamanında babam annem için ailesine karşı çıkmış çocukları-yani ben-olmuyorum diye ayırmaya falan çalışmışlar sonuç:mutlu bi evlilik ve ben :) biraz buna güveniyorum açıkçası ama içinde olduğum durum biraz karışık bende karar veremiyorum o yüzden

Büyük bi yükün altına girdim sanırım ama zamanında babam annem için ailesine karşı çıkmış çocukları-yani ben-olmuyorum diye ayırmaya falan çalışmışlar sonuç:mutlu bi evlilik ve ben :) biraz buna güveniyorum açıkçası ama içinde olduğum durum biraz karışık bende karar veremiyorum o yüzden

Ama babanızla sevgiliniz bir mi sizce onların yaşadıklarıyla sizinkini ve yaşanılanlar karşısında babanızın tutumuyla sevgilinizin tutumunu karşılarştırın ve ona göre karar verin inşallah hakkınızda hayırlısı olur :)

Ama babanızla sevgiliniz bir mi sizce onların yaşadıklarıyla sizinkini ve yaşanılanlar karşısında babanızın tutumuyla sevgilinizin tutumunu karşılarştırın ve ona göre karar verin inşallah hakkınızda hayırlısı olur :)

Teşekkür ederim umarım :)

merhaba aynı şeyi bende yaşıyorum şuan. ilişkimiz başlarda çok güzeldi çok üstüme düşüyordu neredeyse hergün görüşüyorduk sonra birden daha az aramaya başladı tüm gün 5 defa arıyordum belki telefonlarımı açmıyordu sonrada yalnız kalmak istemiştim diyordu. 8 ay oldu artık iyice koptuk haftalardır konuşmuyoruz o kabahatinin farkında değil ben çok istememe rağmen ona gidemiyorum. Ailesiyle tanışmıştım o benim abimle. Şuan ne yapıcam hiç bilmiyorum. Onu çok seviyorum ama kaybetmek istemiyorum, sürekli ağlıyorum onun umrunda değilim sanki sürekli arkadaşlarıyla gezip duruyor. Ne yapıcam bilmiyorum. İnsanlara çok kolay geliyor dik dur, arama ama öyle zorki. Umarım sizin ilişkiniz düzelmiştir. Sizi anlayabiliyorum.

X