Bitkisel hayattayim sankiiii allaahim :(

oruclu degiliiiimm

o zaman sarı kantaronlu melisa çayını al eline aç güzel bir film odanın serin olması lazım beyni salladıktan sonra dışarı çıkıp bedenini sallayacaksın kendine gelirsin ama mevsimsel korkma öldürmüyor süründürüyor çalışmasam bende senelerce yatabilirim...

o zaman sarı kantaronlu melisa çayını al eline aç güzel bir film odanın serin olması lazım beyni salladıktan sonra dışarı çıkıp bedenini sallayacaksın kendine gelirsin ama mevsimsel korkma öldürmüyor süründürüyor çalışmasam bende senelerce yatabilirim...

Mutlaka yapicam bunu bu aksam canim :) Valla yata yata kilo alicam diye korkuyorum

Az önce annemle konuştum o da canının nedensin yere şıkkın olduğunu ve hiçbir iş yapmak istemediğini söyledi ki annem 2 dk yerinde duramaz hep bir iş bulur kendine.Bugün ben de biraz böyleyim sanırım sıcaklardan :44:

Az önce annemle konuştum o da canının nedensin yere şıkkın olduğunu ve hiçbir iş yapmak istemediğini söyledi ki annem 2 dk yerinde duramaz hep bir iş bulur kendine.Bugün ben de biraz böyleyim sanırım sıcaklardan :44:

Anneni cok iyi anliyorum cidden :/ umarim hepimiz kisa surede atlatiriz

2 gun once bitti reglim baglantili olabilir mi? :KK43:

yoook ilk damla geldiğinde sakinleşmiş olman lazımdı...
senin sorun başka o zaman...
sıcaktan olabilir..
sıkılmış olabilirsin..
bi tatile gidesin gelmiştir belki sen farkında olmasanda vücut tatiiiiiiiiiiiiiillllllll diye ağlar bazen...

yoook ilk damla geldiğinde sakinleşmiş olman lazımdı...
senin sorun başka o zaman...
sıcaktan olabilir..
sıkılmış olabilirsin..
bi tatile gidesin gelmiştir belki sen farkında olmasanda vücut tatiiiiiiiiiiiiiillllllll diye ağlar bazen...

Anam agliyo anam az once de bi yoldas yaazmis ya oldurmuyo surunduruyo :KK43:

X