Haziran ayinda hamile kalan Anne adaylarii toplanalim

muhtemelen aynidir.ben kendim vuruyorum,göbekten şimdilik.ama bacak ve koldan da olur.doktorum nereden vuracagmi gosterdi.alistim artik:KK66:sen nasl yapyorsn

Ben de kendim yapmaya alıştım canım şimdilik ben de göbekten vuruyorum.
Kışın koldan vurmaya başlayabilirim...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kizlar. ben de cumartesi test yaptım ikinci cizgiyi silik gordum. bugun beta hcg me baktirdim 1702 cikti. henuz doktora gozukmedim. vajinal ultrasonla bebege zarar olabilir mi korkuyorum. bir de ara ara kahverengi akintilarim geliyor. yani ne yapsam bilemiyorum.

merhaba kizlar. ben de cumartesi test yaptım ikinci cizgiyi silik gordum. bugun beta hcg me baktirdim 1702 cikti. henuz doktora gozukmedim. vajinal ultrasonla bebege zarar olabilir mi korkuyorum. bir de ara ara kahverengi akintilarim geliyor. yani ne yapsam bilemiyorum.

bence hemen bir doktora gitmelisinki önlem alabilesin .dun 1702 cıktıysa bugun 3000 lere geliyordur.benim beta 3000 lerdeylen karından ultrasyonla görmüştü doktor keseyi .eger zararlı olucağını düşünüyosan yaptırmaa.. hemen doktora git belki ilaç verir

bence hemen bir doktora gitmelisinki önlem alabilesin .dun 1702 cıktıysa bugun 3000 lere geliyordur.benim beta 3000 lerdeylen karından ultrasyonla görmüştü doktor keseyi .eger zararlı olucağını düşünüyosan yaptırmaa.. hemen doktora git belki ilaç verir

teşekkürler. en doğrusu da bu olacak sanırım..

belirtileriniz başladı mı ya ben baş ağrısı baş dönmesinden perişanım. artı mide bulantısı serumlar falan. tek tesellim bebeğimin kalbini duymuş olmak.

belirtileriniz başladı mı ya ben baş ağrısı baş dönmesinden perişanım. artı mide bulantısı serumlar falan. tek tesellim bebeğimin kalbini duymuş olmak.

Ben 7.haftayim ve 6.haftadan itibaren mide bulantisi basladi.ben su bilekliklerden kullaniyorum.tamamen gecirmedi ama azaltti sanki yada psikolojik.Doktor birden kesilse mide bulantisi iyi degil dedi o yuzden sukrediyorum ama hic keyfim yokkk.su 3. Ayi atlatsak Allahin izniyle

Ben 7.haftayim ve 6.haftadan itibaren mide bulantisi basladi.ben su bilekliklerden kullaniyorum.tamamen gecirmedi ama azaltti sanki yada psikolojik.Doktor birden kesilse mide bulantisi iyi degil dedi o yuzden sukrediyorum ama hic keyfim yokkk.su 3. Ayi atlatsak Allahin izniyle

Bileklik ne hiç duymadım. Birden kesilmesi zaten Allah korusun istemeyiz :KK43: bir ay sonra gecicek :))

Bileklik ne hiç duymadım. Birden kesilmesi zaten Allah korusun istemeyiz :KK43: bir ay sonra gecicek :))

iki kolada takiliyor.eczaneden aldi esim.bikac marka var.doktora sordum.tak iyidir dedi.cok bulaninca miden bastirirsin dedi
pilsiz bi bileklik.sadece bilegindeki noktalara basinc uyguluyor.

7 haftalık olduk henüz bulantı yok
Sadece önceden çok sevdiğim şeyleri yiyemiyorum
Tiksinme başladı

Masallahh .aman olmasin..en azindam bide onu stres yapmazsin.simdi duydum ya ben birden kesilmesi kotu.onu takiyorum kafaya.yok efendim bi doktor dediki kalp dinlemek zararli..baska bir doktora gittim iyice dinletti bu seferde ya bebegime zarar verdiyse ye dondu.
en sevdigim seyler et,cigerr..hicbirisini yiyemiyorim.et tavuk görmeye tahammulim yok.tiksindimmm

Masallahh .aman olmasin..en azindam bide onu stres yapmazsin.simdi duydum ya ben birden kesilmesi kotu.onu takiyorum kafaya.yok efendim bi doktor dediki kalp dinlemek zararli..baska bir doktora gittim iyice dinletti bu seferde ya bebegime zarar verdiyse ye dondu.
en sevdigim seyler et,cigerr..hicbirisini yiyemiyorim.et tavuk görmeye tahammulim yok.tiksindimmm

Aynen valla normalde eti ve tavuğu çok severdim ama artık kokusu bile midemi bulandırıyo
Canım kendine bi doktor seç ve sadece ona git bi sorun olmadıkça.
Ben en son geçen hafta gittim 6 haftalıkken kalp sesini dinletti ve tekrar bir ay sonrasına çağırdı.
Sen gönlünü ferah tut hiçbişey olmaz

Aynen valla normalde eti ve tavuğu çok severdim ama artık kokusu bile midemi bulandırıyo
Canım kendine bi doktor seç ve sadece ona git bi sorun olmadıkça.
Ben en son geçen hafta gittim 6 haftalıkken kalp sesini dinletti ve tekrar bir ay sonrasına çağırdı.
Sen gönlünü ferah tut hiçbişey olmaz

doktorumi seçtim aslında.guveniyorumda hersey yolunda dedi.ama gecen gun rapor almam gerekti.midem cok bulandigi icin.e gittigim doktorda kontrol etti neyim vat neyim yok diye.bende panik oldum kalp sesi dinledim tekrar diye.bide artmis bebegin kalp atimi.ilk baktirdigimizda daha dusuktu.kendi doktorum bana 12. haftfa gel artik ikili test yapalim arada gelmek istersen yine hel ama yapabilecegimiz hicbisey yok anca 6 hafta sonra dedi:)))

Selam arkadaslar bende 9 haftalik hamileyim. Hepinizin bebekleri hayirli olsun. Cok cok zorlu gecen 2 ayi geride biraktim. Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah.

mide bulantilari basladi.Insallah 1 ay sonra biter:KK66:))6.haftaya kadat ceviz bal pekmez salata yemek herseyi yiyebildim.ama suan su bile icmiyorum.Insallah tekrar saglikli beslenebilirim bebegim icin

mide bulantilari basladi.Insallah 1 ay sonra biter:KK66:))6.haftaya kadat ceviz bal pekmez salata yemek herseyi yiyebildim.ama suan su bile icmiyorum.Insallah tekrar saglikli beslenebilirim bebegim icin

Benim çok şükür henüz bulantım yok
7 haftalık olduk
Ama son bi haftadır bi çok şeyden tiksindim et,süt,yumurta,yoğurt
Etrafımdakiler de eşim de dahil ısrar ediyolar hiçbişey yemiyon diye
Bırak görmeyi kokusuna bile tahammülüm yok
İlk zamanlar beslenme o kadar önemli değil diyorum anlatamıyorum

Benim çok şükür henüz bulantım yok
7 haftalık olduk
Ama son bi haftadır bi çok şeyden tiksindim et,süt,yumurta,yoğurt
Etrafımdakiler de eşim de dahil ısrar ediyolar hiçbişey yemiyon diye
Bırak görmeyi kokusuna bile tahammülüm yok
İlk zamanlar beslenme o kadar önemli değil diyorum anlatamıyorum

tamda en gerekli seylerden tiksinmisiz:KK43:ilk 3 ay bebek icin degil ama kendimiz için ihtiyacimiz var.sonucta bebek bizim depolarimizdan beslendigi icin biz gucsuz kalabiliriz.

Merhaba kızlar benim 2 yasında bit kızım var ikinci hamileliğim kese gelişmediği için kürtaj oldum 8 haftalıktan suan 9 haftalık tekrar hamileyim kahverengi kanamam oldu atlattım ilk haftalarda ama dün kırmızı normal adet kanaması gibi bir kanamam başladı doktora gittim bebek iyi dedi ama kanamam sürüyor çok korkuyorum birşey olacak diye istirahat dedi doktor brkliycrz bugün 2 gün kanamam hala var var mı böyle olan ve hamileliği devam rden

Merhaba kızlar benim 2 yasında bit kızım var ikinci hamileliğim kese gelişmediği için kürtaj oldum 8 haftalıktan suan 9 haftalık tekrar hamileyim kahverengi kanamam oldu atlattım ilk haftalarda ama dün kırmızı normal adet kanaması gibi bir kanamam başladı doktora gittim bebek iyi dedi ama kanamam sürüyor çok korkuyorum birşey olacak diye istirahat dedi doktor brkliycrz bugün 2 gün kanamam hala var var mı böyle olan ve hamileliği devam rden

Bence başka bir doktora daha git. İçin rahat etsin.

X