Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçiotu+hayıtotu+keten tohumu+diğer***

Anladım canım bi de bi yerde rezenenin içine çörek otu yağı damlatın ve masaj yapın diyordu. Onun etkisi de geçici olur mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bilmiyorum canım ama rezenenin etkisi geçici çörekotunun kalıcı galiba ikisi bir olunca belki kalıcı olur dene sen bi istersen ama gelişmeleri sonucu burda paylaşırmısın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabi paylaşırım ama şerbetçi otu ve hayıt da alacağım bugün hangisinin etkisi olur bu bilemeyiz

Ama şerbetçiotuyla birlikte içicez canım ikisi birlikte olması lazım östrojen ve progesteron birlikte artması lazım göğsümüzün büyümesi için

Karıştırıp mı içiceksiniz? ben hiç öyle denememiştim.ay sonu bende deneyeyim bakalım..

Yok karıştırmycam canım 1 bardak şerbetçiotu içicem 1 bardak hayıt otu çayı içicem sabah akşam

Acaba karıştırıp içersek bi sıkıntı olur mu sence canım? Benim göğüsler baya dolgunlaştı eski haline göre ama cm olarak uzun zamandır ölçmüyorum. Ancak südyenlerim artık daha düzgün duruyor ama ben uzun zamandır devam edemedim yakınımın düğünü vardı ona koşturmaktan aksattım şimdi de ramazanda oruç falan sadece geceleri bir şeyler yapabilirim. :KK5:

Acaba karıştırıp içersek bi sıkıntı olur mu sence canım? Benim göğüsler baya dolgunlaştı eski haline göre ama cm olarak uzun zamandır ölçmüyorum. Ancak südyenlerim artık daha düzgün duruyor ama ben uzun zamandır devam edemedim yakınımın düğünü vardı ona koşturmaktan aksattım şimdi de ramazanda oruç falan sadece geceleri bir şeyler yapabilirim. :KK5:

Karıştırsak sıkıntı olcağını sanmıyorum canım, sen neler yapıyordun nelerle dolgunlaştılar canım ?

wowo hayıt otu tüylenme yapmıyor değilmi?
okuduğun herhangi bi yan etkisi varmı hiç

Canım tüylenme yapmıyor hatta aksine tüylenme ya da sivilce sorunu olanlara iyi geliyormuş , yan etkisi görmedim hormonları düzenliyo süper bişey ben başlycam kesin şerbetçiyle birlikte

Karıştırsak sıkıntı olcağını sanmıyorum canım, sen neler yapıyordun nelerle dolgunlaştılar canım ?

Canım işte keten tohumu ve küç yiyordum, hafize sultan macunu yiyordum, bir de yağ karışımı ile masaj böyle dolgunlaştılar 1.5 ay kadar düzenli yaptım sonra aksadı ama ramazan bitince başlıyorum tekrar

Canım işte keten tohumu ve küç yiyordum, hafize sultan macunu yiyordum, bir de yağ karışımı ile masaj böyle dolgunlaştılar 1.5 ay kadar düzenli yaptım sonra aksadı ama ramazan bitince başlıyorum tekrar

Küçülmediler geri dimi canım? Cm olarak ölçünce buraya yazar mısın merak ettim ne durumdalar :)

Küçülmediler geri dimi canım? Cm olarak ölçünce buraya yazar mısın merak ettim ne durumdalar :)

Yok küçülmediler canım :) ölçünce yazarım tabiki zaten bi gelişme olduğunda ilk buraya yazarım :KK66:

Yok küçülmediler canım :) ölçünce yazarım tabiki zaten bi gelişme olduğunda ilk buraya yazarım :KK66:

Ne kadar süre bıraktın da küçülmediler? Uzun süreli mi?

Kızlar yaz sonu başlıyorum programıma , artık onca araştırmadan sonra bunların işe yarayacağını düşünüyorum. Bana katılın birlikte yapalım

Sabah akşam 1 er bardak çaylarımı içip 1 tatlı kaşığı keten tohumumu yiyip masaj yapacam

1 bardak oğul otu , o bitince ısırgan çayı , o bitince rezene adaçayı diğer bitki çayları içicem ve küç yicem ve maydonoz yicem

6 ay boyunca her gün sabah akşam şerbetçiotu hayıtotu keten tohumu yicem

Şuanda göğsüm buna benziyor hatta bundan biraz daha küçük olabilir => http://www.porttakal.com/resimler/422000/422378_1.jpg

hedefim=> http://www.ankarakalicimakyaj.com/admin/pages/pictures/kalici_makyaj_gogus_1.jpg

canım benm de bu resimdeki kadar ben de uygulamak istiyorum ama bebek çalışmaları içindeyim bilmeden hamile kalsam zararı olur mu ki :26:

Canım tüylenme yapmıyor hatta aksine tüylenme ya da sivilce sorunu olanlara iyi geliyormuş , yan etkisi görmedim hormonları düzenliyo süper bişey ben başlycam kesin şerbetçiyle birlikte

iyi cnm öyleyse bende eklerim programıma

canım benm de bu resimdeki kadar ben de uygulamak istiyorum ama bebek çalışmaları içindeyim bilmeden hamile kalsam zararı olur mu ki :26:

şuan bizim uyguladığımız yöntemlerde hamilelik veya bebeğe zararı olurmu konusunda kesin bişey diyemeyiz fakat çoğu tersine kadınlara iyi gelen faydalı yöntemler...
siz ne yapacaksanız buraya yazın fikir verebiliriz belki..

Bence doktora sor önce ne olur ne olmaz kesin bişey söyler

X