Bugün zafere giden yolun ilk günü. Haydi bismillah.

Hepinizi tebrik ediyorum :KK70: Bende 88 olmuşum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepinizi tebrik ediyorum :KK70: Bende 88 olmuşum

aferin sanaaaa.. tebrikler:)

not: 4 kişiyiz sanırım 4 tane 36 beden t-shirt aldım :)))) -ay 38 mi alsaydım dedim ama 36 olsun varsın-

o gün gelsin söz kargo ile göndereceğim hepinize..

öptüm..

aferin sanaaaa.. tebrikler:)

not: 4 kişiyiz sanırım 4 tane 36 beden t-shirt aldım :)))) -ay 38 mi alsaydım dedim ama 36 olsun varsın-

o gün gelsin söz kargo ile göndereceğim hepinize..

öptüm..

Çok teşekkür ediyorum :KK70: Sende ilk haftaya bakarak iyi vermişsin :) O değil ben bu hafta içerisinde 90,5 görmüş insanım tartıya çıkınca bende şok oldum :KK70:
36 beden diyince insan bir tuhaf oluyor :KK70:

Bugün zafere giden yolun ikinci haftası. Güncel kilolarımız:
Whathappened:88
Briefeanmilena:71,6
Sedalein:78,1
Aramıza dahil olmak isteyen kullanıcıların güncel kilolarını ve günlük yaptıkları spor sonuçlarını bildirmeleri rica olunur.
Ayrıca bir noktanın altını çizmek istiyorum. Biz diyet, rejim vs yapmıyoruz ve kimseyi bunu ye bu kadar hareket et diye zorlamıyoruz. Dileyenler aramıza dahil oluyor ve bu çetrefilli yolda birbirimize destek oluyoruz.
Mutlu kalın :)

Çok teşekkür ediyorum :KK70: Sende ilk haftaya bakarak iyi vermişsin :) O değil ben bu hafta içerisinde 90,5 görmüş insanım tartıya çıkınca bende şok oldum :KK70:
36 beden diyince insan bir tuhaf oluyor :KK70:

92 idim canım sonra 88 sonra 85 derken.. olacak birgün.. şimdi yeni sayılırız daha zamanla oturtacağız düzeni hızlanacak gidişat:)

38e de razıyım ben ama ne bilim hedefi yüksek tutayım dedim..

sağlıklı genç kızlarIZ neden olmasın 36:))))

-olmadı t-shirtleri azıcık sağdan soldan çekiştirir öyle giyeriz:)))

92 idim canım sonra 88 sonra 85 derken.. olacak birgün.. şimdi yeni sayılırız daha zamanla oturtacağız düzeni hızlanacak gidişat:)

38e de razıyım ben ama ne bilim hedefi yüksek tutayım dedim..

sağlıklı genç kızlarIZ neden olmasın 36:))))

-olmadı t-shirtleri azıcık sağdan soldan çekiştirir öyle giyeriz:)))

Evet umarım öyle olur :)) Giyeriz tabi :KK70:

Kızlar
77.3
Olmuşum
Bu gun bir saat yurudum
Ama bitter çikolata yedim

Son düzenleme:
Bugün zafere giden yolun ikinci haftası. Güncel kilolarımız:
Whathappened:88
Briefeanmilena:71,6
Sedalein:78,1
Meryemd:77,3
Aramıza dahil olmak isteyen kullanıcıların güncel kilolarını ve günlük yaptıkları spor sonuçlarını bildirmeleri rica olunur.
Ayrıca bir noktanın altını çizmek istiyorum. Biz diyet, rejim vs yapmıyoruz ve kimseyi bunu ye bu kadar hareket et diye zorlamıyoruz. Dileyenler aramıza dahil oluyor ve bu çetrefilli yolda birbirimize destek oluyoruz.
Mutlu kalın :)

Merhaba hanımlar gününüz en az sizin kadar güzel geçsin.
Sıkı bir form tutmam gerektiğinin farkındayım. Aylar öncesinden konu açmıştım buraya ama o zaman işin ciddiyetinin farkında değildim ve amaaaaan ne olacak veririm tutumu içerisindeydim. Ama artık dur deme vakti. :KK20:
Biraz kendimden bahsedecek olursam 18 yaşındayım, 1,65 boyunda 89 kiloyum. Kiloya kadar her şey normal aslında ama kiloya gelince insan bir amanin diyor :KK17: Geçen yıl tamda bu zamanlar 70-72 arası bir kilom vardı. Ama evde olmanın verdiği rahatlıkla bu aralar kendimi iyice salmış bulunmaktayım :KK53:
Tam olarak kendime bir hedef koymadım şuan ama kısmetse ileriki günlerde koyacağım inşallah. Bugün aklıma yatan bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak istiyorum :nazar: 1 kilo yağ ile 1 kilo kasın kapladığı yer arasında uçurum var. Kas yağın 1/4 kadar yer kaplıyor yani kısaca 50 kilo olup yağı fazla olan kadına göre 65 kilo olup kası fazla olan kadın daha sıkı ve zayıf gözüküyor. Yani böyle bir şey umarım yeterince anlatabilmişimdir :KK53:
Gelelim bugün neler yediğime çok çok aç olmamın ve malum ramazanda olduğumuz için (burada kendimi temize çıkarmaya çalışıyorum :KK53: ) 4 kepçe mercimek çorbası koca bir salata ve yarım kete yedim aslında keteyi yemeye bilirdim ama niye yedim onu bende pek bilmiyorum açıkçası :KK17: Bu aralar en çok su içme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Ramazan ayına girmeden önce günde 2-3 litre su içen ben bu dönem içemiyorum :KK50:
Neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum. Ben başta sıkıntı çekecek de olsam sonundaki zafere ulamak için böyle bir yola çıkıyorum a dostlar :KK42: Buyrun sizde bana eşlik edin yoluma yoldaş olun :) Hepinizi hayallerinizden öpüyorum mutlu kalın.:KK16:

bu kadar olmaz dedim içimden tam da beni anlatmışşın biliyor musun su anki kilonu bilemiyorum ama ben de 18 yasında 89 kilo 1.62 boyundayım eger istersen birlikte mücadele edebiliriz :):KK3:

bu kadar olmaz dedim içimden tam da beni anlatmışşın biliyor musun su anki kilonu bilemiyorum ama ben de 18 yasında 89 kilo 1.62 boyundayım eger istersen birlikte mücadele edebiliriz :):KK3:

Çok iyi olur :)

cuma bildirimleri nerede ? :)))) cuma değil miydi? neyse ben bildiriiim

77.4 :)))

1 ay oldu.. 3.400 vermişim.. hedef ayda 4 idi ama sporsuz bu kadar da iyidir napim..

1 eylül hedefime odaklanacağım artık.. 73 :) bakalım olacak mı?

toplam 13 kilo verdim gibi bu yıl.. hiçbir kotum olmuyor düşüyor:) sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim..

ne giyeceğim derdi başladı.. yok düşündüm de sevineyimmmmm:)

cuma bildirimleri nerede ? :)))) cuma değil miydi? neyse ben bildiriiim

77.4 :)))

1 ay oldu.. 3.400 vermişim.. hedef ayda 4 idi ama sporsuz bu kadar da iyidir napim..

1 eylül hedefime odaklanacağım artık.. 73 :) bakalım olacak mı?

toplam 13 kilo verdim gibi bu yıl.. hiçbir kotum olmuyor düşüyor:) sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim..

ne giyeceğim derdi başladı.. yok düşündüm de sevineyimmmmm:)

E bu çok güzel bir haber :)) Tebrik ediyorum :KK70: Bende 87,7 falanım ramazan dolayısıyla kapalıyız yazısı astım koşu bandının üstüne :KK70: Large beden bir elbise aldım ve nerden baksan tam oluyor üzerime :))

Merhaba hanımlar gününüz en az sizin kadar güzel geçsin.
Sıkı bir form tutmam gerektiğinin farkındayım. Aylar öncesinden konu açmıştım buraya ama o zaman işin ciddiyetinin farkında değildim ve amaaaaan ne olacak veririm tutumu içerisindeydim. Ama artık dur deme vakti. :KK20:
Biraz kendimden bahsedecek olursam 18 yaşındayım, 1,65 boyunda 89 kiloyum. Kiloya kadar her şey normal aslında ama kiloya gelince insan bir amanin diyor :KK17: Geçen yıl tamda bu zamanlar 70-72 arası bir kilom vardı. Ama evde olmanın verdiği rahatlıkla bu aralar kendimi iyice salmış bulunmaktayım :KK53:
Tam olarak kendime bir hedef koymadım şuan ama kısmetse ileriki günlerde koyacağım inşallah. Bugün aklıma yatan bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak istiyorum :nazar: 1 kilo yağ ile 1 kilo kasın kapladığı yer arasında uçurum var. Kas yağın 1/4 kadar yer kaplıyor yani kısaca 50 kilo olup yağı fazla olan kadına göre 65 kilo olup kası fazla olan kadın daha sıkı ve zayıf gözüküyor. Yani böyle bir şey umarım yeterince anlatabilmişimdir :KK53:
Gelelim bugün neler yediğime çok çok aç olmamın ve malum ramazanda olduğumuz için (burada kendimi temize çıkarmaya çalışıyorum :KK53: ) 4 kepçe mercimek çorbası koca bir salata ve yarım kete yedim aslında keteyi yemeye bilirdim ama niye yedim onu bende pek bilmiyorum açıkçası :KK17: Bu aralar en çok su içme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Ramazan ayına girmeden önce günde 2-3 litre su içen ben bu dönem içemiyorum :KK50:
Neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum. Ben başta sıkıntı çekecek de olsam sonundaki zafere ulamak için böyle bir yola çıkıyorum a dostlar :KK42: Buyrun sizde bana eşlik edin yoluma yoldaş olun :) Hepinizi hayallerinizden öpüyorum mutlu kalın.:KK16:
kas ve yağ olayını çok iyi çözümlemişsin birde kalın kemikli olma olayı var bunlara göre çok değişiyor kilo durumu

merhaba arkadaslarım ben 23 yasındayım o kadar cok sıkılıdım kı artık dıyet falan fılan yanlız hıssedıyorum kendımı esım cok zayıf ve benı cok uzuyor soledıklerı zayıflamam ıcın neler dıyor bana ıradesızsın zayıflayamıyorsun 20 kolı fazlalıgım var ama uzuntuden takıntı yapmaktyan veremıyorum benıum yanımda olacak dertlesebılecegım bırını ıstıyorum cunku artık zayıf olmak ıstedıgım seylerı gıymek ıstıyorum..

Merhaba hanımlar.
Öncelikle size nacizane bir sözüm var. Bu iş kafanızda bitirmedikçe yada gerçekten istemedikçe olmuyor. Kendimden biliyorum. Şuana kadar nerden baksanız 30-40 diyete başlamışımdır çoğunu hatırlamıyorum bile ama sadece birinde başarılı oldum (tabi sonradan fazlasıyla aldım o ayrı bir mesele) Yani diyeceğim o ki önce gerçekten istemek lazım. Eğer gerçekten istiyorsanız ve başaracağınıza inancınız tamsa elimden geldiğince yardımcı olurum size.
İyi günler.

X