Zayıflama arkadaşı arıyorum..Bizde başarı öykümüzü yazalım

Bana yakmam icin onerisi olanlar varmi duydugunuz uyguladigiz bu ise yarar dediginiz seyler canlarum

samsung s3 tarafından gönderilmiştir.

Abur cuburu çıkarıyoruz hayatimizdann en önemlisi de buu zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Onlari yemiyorum denilebilir zaten cok cok canim isterse kucuk bi parca cikolata yiyorum ama o bile cok gelyor cunku tatli seyleri hic sevmem ben hic aram yoktur genlde en cok eksi sevrm sonra tuzlu hamursu seyleri hayatta yiyemem mesela ekmgin bile dis kismi var ya kabugu oryi ben yerim icini evdekiler yiyemyorm çünkü

Incelmek drrken bebegim bolgesel olarak fazlalik hissettigin bolgen neresi

Arkadaşlar katilmaka osteyen arkadaslarim fotograflarimizi cekip koyalim ve altina kilomu kac jiloya ulasmak istedigimizi not edelim boylelikle her yeni gelisme oldugunda burdan haberleselim

Canım iftar dolayisiyla zaten suan pek belli yogun bi diyet yok

Şöyle diyim iftarada corba ve sonrasinda suyumuzu iciyoruz salata yiyoruz

Sonra ara veriyorsun tabi ekmek olarak dayanmiyor san iki dilim tahilli ekmek corbayla birlikte bi saat sonra salata bol bol yiyebilirz tabi az tuzlu hatta tuzsuz yagsz meyve de yiyebilirsiniz cok acikirsaniz ama kalorisi az meyveler bol bol su tekararnda sahurda da domates peynir salata zeytin iki dilim ekmekle yine cavdar ve su son olarak

Miss_wong gel canim hep birlikte destek olalim ne tatli insanlarsiniz oyyy ya

sende çok tatlısın :)

canım sana karatay beslenme tarzını öneririm ben onu uyguluyorum en sağlıklısı o...

hem doyuyorsun hem de kilo veriyorsun sağlıklı bir şekilde :KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canm suan onu yapmm çünkü rmazanda yemek yemkte cok zorlnyorm bnm kilo almamin nedeni yemk yememmem zaten duzensiz beslenmem

Bakalım yarın sabah kaç çıkacağım çok merak ediyorum. . Ben hedefimi kurban Bayramına yaydim. . Hedefim 60 a düşmek. . Inşallah kurban bayramında 60 olurum diye düşünüyorum.

Masalllah arkadaslar cogalmis yaa cok guzel :) ben közlenmiş yiyecekler yemeye basladim patlican biber domates kozledim bugun salata seklinde yaptim bol ekşi li onu yedim bi kasede corba iftarimi yaptim gayette doydumm oneririm arkadaslar bi alternatif olabilir bol su ile kola felan icmem hic asitli bol şekerli iceceklerede dikkat ediinn canlariim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Guzel canm insallah kavusacaksin 60 kiloya ben inanıyorum

En sevdiğim seydir kozlenmis sebzeler cok iyi yapmissin canm afiyet olsun bol bol yag yaksin :)

X