Zayıflama arkadaşı arıyorum..Bizde başarı öykümüzü yazalım

17 kilo vermiş biri olarak hepinize başarılar dilerim tatlışlarrr kilo verdikçe özgüven tavan yapacak ve bu mutluluk hiç bir şeye değişilmez 165 boyunda 57 kiloyum son 2 kilom kaldı 55 hedefim diyetee devaaammmmm bu arada 75den düştüm 57 ye herkese iy günleeeeerrr:KK76:

17 kilo vermiş biri olarak hepinize başarılar dilerim tatlışlarrr kilo verdikçe özgüven tavan yapacak ve bu mutluluk hiç bir şeye değişilmez 165 boyunda 57 kiloyum son 2 kilom kaldı 55 hedefim diyetee devaaammmmm bu arada 75den düştüm 57 ye herkese iy günleeeeerrr:KK76:

Ayyyy super yaa eski kilonla ayniyiz ben 60 a duseyim ne hos olur deneyimlerini anlatirmisin ozel kullandigin kür varmi bizi bilgilendirr mutlaka canim maşallah yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyyy super yaa eski kilonla ayniyiz ben 60 a duseyim ne hos olur deneyimlerini anlatirmisin ozel kullandigin kür varmi bizi bilgilendirr mutlaka canim maşallah yaa

Saol canım inşallah sende hedeflediğin kiloya biran önce ulaşırsın ben saat altıdan sonra hiç bir şey yemedim ve gün içinde 4 öğün yedim kalori sayıyorum günlük 1000 kalori civarı yedim hep ve her istediğimi yedim abur cubur dışında abur cubur olarak sadece bitter çikolata ve diyet form bisküviler yedim ikindi ara öğünümde genelde 1 bardak sütle öğlende meyve ve yoğurt yiyordum mutlaka 1 bardak süt ve 1 kase yoğurt yiyordum akşam az yemeye çalısıp zaten yemekleri çok az yağlı yaptım ve dediğim gibi 6dan sonra hiç bi şey yemedim işte böyle 7 ayda kurtuldum kilolarmdan umarım bir daha gelmezler :)

nebkxe7.gif

iakhn5hvgn1.gif

nebnwu5.gif

kajshkhnh1jpxs6.gif

klnru8wrxn1.gif

llmaui1fggx5.gif

Aşama ?

samsung s3 tarafından gönderilmiştir.

Son durum nedir kızlar? Hala yoldaş arıyor musunuz? Ben de bugünden beri arayış içindeyim. Son 10 kilom kaldı.

Bende arksfas arıyorum kızlar 7 kilo verdim ve simdi daha hırslandım spora yazildim yarin başlıyorum ilk hedef 65 ikinci ve son hedef 55

X