Lise Yorum ve Soruları 11. Sınıf-Çalışma

Benimde sözel derslerim bizim okuldaki tmcilerden iyidir. Biyolojimle kimyam süper ama fizik orta :KK25:

Bizim okulda ilk üç bizim sınıftan yani TM'den çıktı her dersin en iyileri bizdedir.Bizim sınıf tek TM sınıfı diye bizim okuldaki sayısalcılar az ezmedi bizi biz de inatla başarılı olduk okul birincisi edebiyattan bir keresinde 99 almıştı önündeki yakın arkadaşı ona dönüp
"99 mu aldın sen iyice tembelleştin."demişti ciddi ciddi.O yüzden biz gururla TMciyiz deriz okulda.O yüzden bizde herkes çalışır hatta ben bile ders çalışmayı öğrendim.Sözel derslerin iyiyse her iki alanı idare edersin hedefin ne?

Bizim okulda ilk üç bizim sınıftan yani TM'den çıktı her dersin en iyileri bizdedir.Bizim sınıf tek TM sınıfı diye bizim okuldaki sayısalcılar az ezmedi bizi biz de inatla başarılı olduk okul birincisi edebiyattan bir keresinde 99 almıştı önündeki yakın arkadaşı ona dönüp
"99 mu aldın sen iyice tembelleştin."demişti ciddi ciddi.O yüzden biz gururla TMciyiz deriz okulda.O yüzden bizde herkes çalışır hatta ben bile ders çalışmayı öğrendim.Sözel derslerin iyiyse her iki alanı idare edersin hedefin ne?

İtü mimarlık :18: Senin?

Şimdi pek el ile çizim kalmadı Allahtan

Bilgisayar değil mi artık çizimler sıradan elle emek harcanarak çizilmesi başka benim babam inşaat mühendisi küçükken babamın yaptığı inşaatların çizimlerine bakardım bazen boydan boya salondaki halıya yayar üstünde çalışırdı o kadar ayrıntılı olurdu .Mimarlık güzel meslek ama babam öyle der yani.
çok fazla mimar arkadaşı vardır güzel iş der inşallah kazanırsın da amacına ulaşırsı.

Bilgisayar değil mi artık çizimler sıradan elle emek harcanarak çizilmesi başka benim babam inşaat mühendisi küçükken babamın yaptığı inşaatların çizimlerine bakardım bazen boydan boya salondaki halıya yayar üstünde çalışırdı o kadar ayrıntılı olurdu .Mimarlık güzel meslek ama babam öyle der yani.
çok fazla mimar arkadaşı vardır güzel iş der inşallah kazanırsın da amacına ulaşırsı.

İnşallah hepimiz hedeflerimize ulaşırız canım

Al benden de o kadar. Sınav günü bayılabilirim :KK14:

Aslında şerbetliyiz ama biz bile böyleysek 3 sene SBS'ye girdik ama insan heyecanlanıyor işte.Gerçi benim 12'de kuzenler var tık yok adamlar rahat tabi ikisi de Kayseri'deki en iyi liselerin en iyi sınıflarındalar ve iyi bir üniversite çantada keklik onlar için.

Aslında şerbetliyiz ama biz bile böyleysek 3 sene SBS'ye girdik ama insan heyecanlanıyor işte.Gerçi benim 12'de kuzenler var tık yok adamlar rahat tabi ikisi de Kayseri'deki en iyi liselerin en iyi sınıflarındalar ve iyi bir üniversite çantada keklik onlar için.

Ben 8. sınıfta SBS ye girmeden önceki akşam oturup ağlamıştım :KK70: Benim tanıdıklarımda aynı herkes ruhsuz bence

Ben 8. sınıfta SBS ye girmeden önceki akşam oturup ağlamıştım :KK70: Benim tanıdıklarımda aynı herkes ruhsuz bence

Ben 8.Sınıfın SBS'sine gireceğim gece babam şehir dışındaydı annem panik atak krizi geçirince teyzeme gidip orada kalmıştık uyuyamamıştım.O halde 450 almıştım öyle olmasa 470 alırdım amma.Bence de ya biz çok kasıyoruz ya da onlar çok rahat.Ah üniversite ah yaktın sen bizi.:KK47:

Kızlar ben de sizin gibi çok heyecanlıyım sınav için ama biz iyi öğrenciler olduğumuz için heyecan yapıyoruz bunu aklımızdan çıkarmayalım :) kötü bi öğrenci olsak umurumuzda olmaz zaten, Eee yok mu hiç soru çalışıyo musunuuzz ? :))

Son düzenleme:
Kızlar ben de sizin gibi çok heyecanlıyım sınav için ama biz iyi öğrenciler olduğumuz için heyecan yapıyoruz bunu aklımızdan çıkarmayalım :) kötü bi öğrenci olsak umurumuzda olmaz zaten, Eee yok mu hiç soru çalışıyo musunuuzz ? :))

evet heyecanımız amacımız olduğundan .Ders çalışmaya gelince bir an önce tempo oturtmalıyız.Bugün dil anlatım 9 çalışmayı düşünüyorum ygs türkçe temeli 9-10 dilan mış sonuçta.Sonra da İnkılaptan 1.Dünya savaşı ve Atatürk konusunu çalışacağım sizde böyle yapabilirsiniz.Başka önerilere de açığım.

Tm'ci olduğunuz için biraz biraz fen de çalışmanız gerekli bence. Son yıla geldiğinde biraz zor olabilir, özellikle fizik. Ben de bugün türkçe çalışıcam ve yanında matematik geometri

Tm'ci olduğunuz için biraz biraz fen de çalışmanız gerekli bence. Son yıla geldiğinde biraz zor olabilir, özellikle fizik. Ben de bugün türkçe çalışıcam ve yanında matematik geometri

ben kimya için annemden biyoloji için teyzemden yardım alacağım o da son dönemlerde.Yoksa kesin unuturum.Fiziği zaten sadece 9 daki ilk2 konuyu anlamıştım onlardan gelirse yaparım olmazsa da ksmet.

Kızlar öncelikle merhaba bende 11 oldum bu sene ve ne tesadüf ki bende eşit ağırlığım okurken gülümsüyorum yazdıklarınızı resmen o kadar samimi o kadar içtensiniz ki keşke bi whatsapp grubu kurabilsek ne kadar iyi olurdu çoğunuz polinomlardan şikayetçisiniz benim polinomlarım gayet iyiydi başta adını bile söyleyemeyen ben sonradan çözdüm işi nasıl becereceğim bilmiyorum ama burdan anlatabilirim isterseniz bu arada 10.sınıf ortalamam 83lerde ama 9.sınıf tam bir felaket gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum :26:

bende 11'e geçtim iyi bir okulda en iyi sınıftayım ve TMciyim.Matematik ve Geometri dışındaki derslerim hepsi iyi sizce o iki dersi halletmek için ne yapmalıyım?Özel ders kaynak kitap ya da internet ders anlatım videoları hangisi iyi olur.9-10 matım da kötü.

Canımcım bence sen en iyi ne şekilde daha iyi öğrendiğini sapta. Ben de tm ciyim. Matematik ve geometriyi halletmek için ders anlatım videolarını kullanıyorum. Konuyu dinliyorum. Çıkan soruları videoyu durdurup çözüyorum. Sonra. Videoya devam ediyorum. :KK3: sen de öyle yapabilirsin. Ama okuyup kağıt üzerinde inceleyerek daha iyi öğreniyorsan kaynak kitapları kullanabilirsin. Hep beraber 11i halletcez inş.:13:

X