sıkı ve kalkık bir popo için kesin diyebileceğiniz önerileriniz var mı?

squat yapmanı tavsiye ederim.
üst bacakların kaslı ve sıkı değilse korkma kalınlaştırmaz, toparlamaya yardımcı olur gevşekse. allah aşkın hangi egzersiz vücudu sıkılaştırmadan kalınlaştırıp kasa çevirebilir ki?

squat yapmanı tavsiye ederim.
üst bacakların kaslı ve sıkı değilse korkma kalınlaştırmaz, toparlamaya yardımcı olur gevşekse. allah aşkın hangi egzersiz vücudu sıkılaştırmadan kalınlaştırıp kasa çevirebilir ki?

Hergün 40dk hızlı tempo yürüyüş ve 20 dk bacak hareketleri ile değişim kaçınılmaz:KK66: ben denedim oldu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

squat kesinlikle arkadaşlar! kadınların doğal estetik operasyonu gibi bir şey... test edildi onaylandı :))) onaylanılmaya da devam ediliyor :) fakat kalçalarla birlikte bacaklar da çalıştığı için kalınlaşıyor ama kalçaya değer :)

squat kesinlikle arkadaşlar! kadınların doğal estetik operasyonu gibi bir şey... test edildi onaylandı :))) onaylanılmaya da devam ediliyor :) fakat kalçalarla birlikte bacaklar da çalıştığı için kalınlaşıyor ama kalçaya değer :)

ya bildiginiz duzgun bi program var mi peki squat icin internetten baktigim da cok program cikiyo sizin yaptiginiz nedir acaba ?

Squat kesinlikle çok yararlı bir egzersiz fakat benim kas yapım buna müsait değil, üst bacak kaslarımın fazla gelişmesini istemiyorum, futbolcu gibi olacağım diye korkuyorum eheh :KK70: Farklı bir pilates hareketi önereceğim; yere yüzüstü uzanıyorsunuz. Dizler dışa bakacak şekilde bacakları kırıyorsunuz ve yukarı doğru kaldırıp, yere paralel şekilde ileri uzatıyorsunuz. Görseli; http://websta.me/p/893518040707578485_223609557 Hem sıkı ve top gibi bir popo için hem de üst bacakların arka kısımlarındaki selülit oluşumlarını engellemek için nefis bir hareket. Günde 20'şer kereden 4 set yapmanızı öneririm, sabah ve akşam olmak üzere. <3

X