2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Hadi inşallah güzel haberler le görelim seni burda.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende geldim aranıza kızlar bat 5 ağustos bakalım bu sefer olacak mı :) geçen adetimden 2 gün önce erken gebelik testi yapmıştım silik çizgi çıkınca bi havalara girdim sonra ki gün adet oldum :)))

Aynen canım bu mübarek ay belki bizi istegimize kavusturacak.

Aynısı bende oldu varya testi parcaladim :-D

Markası neydi bende alaym aynısndan mesj atarmsn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkes silik çizgi varsa kesin hamilesin falan dedi Allahtan kan testi yaptırmaya fırsat bulamadan regl oldum yoksa daha da sinir olacaktım :)

Herkes silik çizgi varsa kesin hamilesin falan dedi Allahtan kan testi yaptırmaya fırsat bulamadan regl oldum yoksa daha da sinir olacaktım :)

Canım adet tarihi yaklastkca kanda bthcg hormonu azda olsa artıyor idrar testlerinde en iyi sonucu almak icin reglin 3/5 gün gecikmesini beklemek en saglıklısı ama kanda adete 4/5 gün kala cıkıyor ben 1 hafta kala yaptırmıstım kan testi 2.39 cıkmıstı bir kac kisi artar bir kac kisi adetine az kaldıgı icin öyle cıktı demisti ama ne yazkki artmadı ve regl oldum o yüzden sabırla adetin gecikmesini beklemek en doğrusu ama heycandan başaramıyoruz :)

Bn kanı verdim negatif çıktı ama o kadar eminim ki kan testi yanlıştır diye bile düşündüm. :-D neyse hayırlı zamanda gelsin

Aynen kız bana negatif oran diyor ben yok yükselir bu 3 gün sonra tekrar gelicem diye bir hışımla cıktım sonra tekrar kan verdim yine aynı 2.39 sonrada bidaha gitmedim gitmycemde oraya

Bende geldim aranıza kızlar bat 5 ağustos bakalım bu sefer olacak mı :) geçen adetimden 2 gün önce erken gebelik testi yapmıştım silik çizgi çıkınca bi havalara girdim sonra ki gün adet oldum :)))

Haydi ins rabbim gönlüne göre verir canım sen bizden erken olucaksın önce sana sevinelim benim bat 8 agustos :)

Bende 2 yıllık evliyim ve artık bebiş isyorum inşş dediğiniz gibi hepimiz hamile olur güzel haberler veririz bende vajinismus atlatıp bebek isteyenlerdenim yani

İnşallah canım ilk denemen mi hayırlı olsun

X