Kullandığınız en mucizevi (hep alirim diyeceginiz) ürünler

jiglypuff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2014
1.558
575
35
Kizlar kullandigimiz we wazgecemiyecegimiz inanilmaz ise yarayan cok begendigimiz hep alirim dedigimiz urunleri paylasalim ki urunler konusunda bilgimiz olsun ben ilk olarak lorealin elseve mucizevi yagindan bahsediyim sac rengim platin olmasina ramen inanilmaz guclu bu mucizevi yag gercekten dewamli kullanicagim we sacima cok iyi gelen bi urun warsa boyle sewdiginiz urunler paylasalimmm :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405347846.553568.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar kullandigimiz we wazgecemiyecegimiz inanilmaz ise yarayan cok begendigimiz hep alirim dedigimiz urunleri paylasalim ki urunler konusunda bilgimiz olsun ben ilk olarak lorealin elseve mucizevi yagindan bahsediyim sac rengim platin olmasina ramen inanilmaz guclu bu mucizevi yag gercekten dewamli kullanicagim we sacima cok iyi gelen bi urun warsa boyle sewdiginiz urunler paylasalimmm :) Eki Görüntüle 1188897

bunu hep görüyorum gerçekten güzelmi o kadar?

Nude tonda gunluk kullanmak icin harika bi urun dudaklari cok dolgun gosteriyor maybeline 620 pinkbrown

Eki Görüntüle 1188900

ay bu rujdan bendede varrr harika her gören soruyo ne filan diye söylemiyorumm :KK70: işin şakası bi süreyim 50 kişi sorar bide kullanmak istiyolar izin vermiyorum sayemde 5 kişi falan almıştır bundan .)) bu arada çok faydalı bi konu olmuş bu daha çok katılım olsa keşke

ay bu rujdan bendede varrr harika her gören soruyo ne filan diye söylemiyorumm :KK70: işin şakası bi süreyim 50 kişi sorar bide kullanmak istiyolar izin vermiyorum sayemde 5 kişi falan almıştır bundan .)) bu arada çok faydalı bi konu olmuş bu daha çok katılım olsa keşke

Saol cnm ewet cok katilim olmadi belkide daha onceden acilmis olabilir bilmiyorum ben yardimci olmak icin actim cunku cidden iyi urunleri paylssirim firsat bulursam bi kac urun daha paylasicam ve ewet harika bi ruj cokta kalici we her makyajla gidiyor

Saol cnm ewet cok katilim olmadi belkide daha onceden acilmis olabilir bilmiyorum ben yardimci olmak icin actim cunku cidden iyi urunleri paylssirim firsat bulursam bi kac urun daha paylasicam ve ewet harika bi ruj cokta kalici we her makyajla gidiyor

aynı fikirdeyim cnm harika bi ürün we paylaşımlarını bekliyorummm :) ben çok yeniyim kadınlar kulubünde çözmeye çalışıyorum seni takip edicem sen yazınca buraya bildirim gelirmi

aynı fikirdeyim cnm harika bi ürün we paylaşımlarını bekliyorummm :) ben çok yeniyim kadınlar kulubünde çözmeye çalışıyorum seni takip edicem sen yazınca buraya bildirim gelirmi

Cnm bende yeniyim cok eski sayilmam ama yok gelmez abone olup kisa yoldan takip edebilirsin bide bakarsin eklentilerden sende ekle warsa sewdigin urunler

Cnm bende yeniyim cok eski sayilmam ama yok gelmez abone olup kisa yoldan takip edebilirsin bide bakarsin eklentilerden sende ekle warsa sewdigin urunler

kesinlikle eklerim bi düşüniyim faydalı olsun :)))

Aslında çok var ama benim için en önemlilerini paylaşmak istiyorum.

İlki mac fix plus... Bu ürün makyaj sonunda cildime doğal bir parlaklık sağlıyor. Özellikle yağlı ciltli olduğum için genelde pudra kullanıyorum. Pudranın o kadife görüntüsünü yumuşatıyor. Cildimi yağlandırmıyor. Aydınlatıcı kullanmışım gibi bir etkisi oluyor. Asla vazgeçmem.
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405456007.911929.jpg

İkincisi max factor rosewood ruj, dudaklarıma çok yakıştırdığım güzel bir renk. Bittikçe alacağım ve hep kullanacağım.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405456077.282977.jpg

İlki mac fix plus... Bu ürün makyaj sonunda cildime doğal bir parlaklık sağlıyor. Özellikle yağlı ciltli olduğum için genelde pudra kullanıyorum. Pudranın o kadife görüntüsünü yumuşatıyor. Cildimi yağlandırmıyor. Aydınlatıcı kullanmışım gibi bir etkisi oluyor. Asla vazgeçmem.
Eki Görüntüle 1190265

İkincisi max factor rosewood ruj, dudaklarıma çok yakıştırdığım güzel bir renk. Bittikçe alacağım ve hep kullanacağım.

Eki Görüntüle 1190274

cnm ya mac fix plus hep alcam alcam bi kenara itiyorum ama yorumundan sonra kesin alcam heralde :) ruj nası matmı parlakmı

Eki Görüntüle 1190265

Eki Görüntüle 1190274

Cnm bende kullandim fix plus harika bi urun son fısina kadar kullandim :) bitmesin die yine alcam yakin zamanda bitti ruj rengide hos gorunuyor

cnm ya mac fix plus hep alcam alcam bi kenara itiyorum ama yorumundan sonra kesin alcam heralde :) ruj nası matmı parlakmı

Ruh mat ve güzel nemlendiriyor. Fix plus makyaj yapmasam da sıkıyorum bazen, doğal bir parlaklık veriyor cildime.

Ruh mat ve güzel nemlendiriyor. Fix plus makyaj yapmasam da sıkıyorum bazen, doğal bir parlaklık veriyor cildime.

alıncaklar listesine eklendi bile yakın tarihte alışweriş yapcam bu konu çok iyi oldu bana cok saol cnmm

günlük için çok agır değilmi bu cnm bide siwilcelenme yapıyormu? ünlüler hep bunu kullanıyomuş fiyat ne kadar acaba?

Cnm bende kullandim fix plus harika bi urun son fısina kadar kullandim :) bitmesin die yine alcam yakin zamanda bitti ruj rengide hos gorunuyor

Aslında fotoda göründüğnden biraz farklı. Biraz daha pembe normalde. Bu resimde kahve çıkmış. Kryolan duymuştum daha önce ama hiç denemedim. Nerede bulabilirim?

X