Saç Rengi ve Saç Boyama Khloe Kardashian'ın mükemmel ombre saçları!

ChopSuey

...........
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
2.586
3.443
$khloekardashian-ombrewaves-hairstyle-getty.jpg
$Long-Wavy-Ombre-Hairstyles-2014.jpg
Eki Görüntüle 1188976

Özellikle ortadaki çok tatlı bir sarı. Bunu nasıl tuttururuz acaba?

Son düzenleme:
ortadaki çok güzel. karamel ombreden daha hoş bence. kendi saçının üst tonu uygunsa süper olur.
en önemlisi saç uçlarının güçlü olması. ben kuaförüme demiştim. uçlar cansız yapamayız dediydi.

Son düzenleme:
ortadaki çok güzel. karamel ombreden daha hoş bence. kendi saçının üst tonu uygunsa süper olur.
en önemlisi saç uçlarının güçlü olması. ben kuaförüme demiştim. uçlar cansız yapamayız dediydi.

Teşekkür ederim cevabın için. Ben şimdi anlamadım, ortadaki güzel ama karamel daha iyi mi diyorsun?

Son düzenleme:
videoları iyice inceleyip yapın bence.başlama noktası bitişi ve geçişi çok önemli. hatta bir kişiden daha yardım alın arka kısmın başlangıç noktalarını ve geçişini o ayarlasın.... sokaklarda kendim yapıcam diye amatörce yapılmış ,bozuk, yamuk ombreli kızlar görmekten yorulduk...:KK50::KK50:
umarım içinize siner. kolay gelsin..

videoları iyice inceleyip yapın bence.başlama noktası bitişi ve geçişi çok önemli. hatta bir kişiden daha yardım alın arka kısmın başlangıç noktalarını ve geçişini o ayarlasın.... sokaklarda kendim yapıcam diye amatörce yapılmış ,bozuk, yamuk ombreli kızlar görmekten yorulduk...:KK50::KK50:
umarım içinize siner. kolay gelsin..

Evet en çok korktuğum şey yamuk olması. :KK50: Birsürü video izledim, izlemeye de devam ediyorum. Bir arkadaşımla birlikte yapacağız, teşekkürler.

bunu kesin guy tang falan yapmıştır.

adamın videolarını izledim, sanatını konuşturmuş resmen...

merhaba ben bayan kuaforuyum ve bu yul cokca ombre yaptım.. ombre dedıklerı saç stili aslında 2 renkten oluşmaz tam olarak 4 renkten oluşur...eğerki sacınız 8 9 numara ise yanı sarı ve açık sarı ise siz ombre ıstıyorsanız sacınızın diplerini ( yaklaşık 50 cm lık bır sactan bahsedıyorum) 6 cm ayırın ve 6.3 e boyayın...6cm sonra 6cm daha ayırıp 7.3 e ve gerı kalanını bırakın eger sacınız sarı ıse 30 dk bekledıkten sonra sacı dıpten sarıya gecene kadar tarayın genız ve dar tarakla..7.3 boyadıgınız yerı ıyıce tarayın gecıs olmazsa ombre olmaz...20 dk daha bekleyın.. ve yıkayın..

Sakın loreal ombre setini kullanmayın ben 2 numara olanını yaptım ve turuncu oldu iğrenç oldu hiç onermiyorum kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba ben bayan kuaforuyum ve bu yul cokca ombre yaptım.. ombre dedıklerı saç stili aslında 2 renkten oluşmaz tam olarak 4 renkten oluşur...eğerki sacınız 8 9 numara ise yanı sarı ve açık sarı ise siz ombre ıstıyorsanız sacınızın diplerini ( yaklaşık 50 cm lık bır sactan bahsedıyorum) 6 cm ayırın ve 6.3 e boyayın...6cm sonra 6cm daha ayırıp 7.3 e ve gerı kalanını bırakın eger sacınız sarı ıse 30 dk bekledıkten sonra sacı dıpten sarıya gecene kadar tarayın genız ve dar tarakla..7.3 boyadıgınız yerı ıyıce tarayın gecıs olmazsa ombre olmaz...20 dk daha bekleyın.. ve yıkayın..
Benim sacim suan 9.3 altin sarisi diplere kullu kumral yapmak istiyorum uclarida sari olsun istiyorum hangi boyalari alip yapabilirim

sakın ombre setini kullanmayın ben kullandım rezil etti saçımı! bildiğin turuncu kafa oldum!

X