Kızlar. Hiç bir ERKEĞE TOKAT attınız mı?

Attım,hemde ardarda bi kaç kere oh olsun o tokat gibi sözler sarfetti bende pratiğe geçirdim :KK4: ama ilk attığımda şöyle bi dört saniye falan bekledim baktım tepkisiz,şaşkın balık gibi bakıyo :KK53: bi daha bi daha :KK4: gerekirse daha fazlasını da yaparım.

Son düzenleme:
atmadim ama suan yanimda olsa agzini burnunu kirarim herhalde.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayatımın tek keşkesi. Arkadaşlarımızın yanında eski erkek arkadaşımla ilgili bir konu açmıştı bana sinirle laf çarpıtıyordu onca insanın içinde saçmalamasına çok sinirlendim ve attım. Ama hala nasıl yaptım bilmiyorum sanırım gözüm çok kararmış.

attım tabii.. hemde gerizekalı eski sevgilime biz çıkarken atmıştım haketmişti ohh olsunn :KK24:

Hicbisey hatalı bi erkege tokat atmak kadar rahatlatıcı olamaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir erkeğe hiç tokat atmadım...
ama cevapları okuyunca atasım geldi şu an:KK8:

o_OTelefonumu elimden aldigi icin rasgele bi yumruk sallamistim ve burnu kanamisti neyseki eskide kaldi hic yapmam boyle seyler ama nasil oldu bende anlamadimo_O

Atmadım. Burnum iyi koku alır, biraz da şanslıyım, bu beni bir gün delirtir, suratına da şaplağı yer elektiriği aldığım erkek müsveddeleriyle karşılaştım. Hemen kaçtım. :KK55:

Sağlam okkalı atmıştım haysiyetsiz birine kendine gelemedi bayağı hem tokatın etkisi hem benim verdiğim tepki ağırdı

ben biraz fazla atarlıyım galiba hem tokat attım hemde yumruk attım. pişman değilim :KK71:

Üniversteyken bana teklif eden çocuğun aynı anda arkadaşımada teklif ettiğini duyduğumda gözlerim dönmüştü aynı servisteydik çocukla bir güzel hırpalayıp haşat ettim saçını felan çekip karnına vurmuştum hahah :rolleyes: o zaman daha değerli olmuştum peşimden koştu kaç ay ama tabi gözümde sıfırdı

atmadim, ama atmak cok isterdim.
o sereften yoksun kisi bunu hakediyor cunku.

benim elimde ağır galiba.eşime geçenlerde kızdırdığı için tokat attım bi tane.kulağına denk geldi.sağır olcaktım senin yüzünden diye trip yaptı bütün gün.sonra vicdan azabı yaşadım.
:KK70::KK70:

Eski sevgilime 160 kişilik amfinin önünde attım, iyi ki de atmışım. Daha sonra aldatıldım. Oh ellerim dert görmesin :)

Ooo tekme tokat giriştiğini bilirim tokat ne ki bi defasında eski sevgiliye bi giristim kollarında tirmalamadigim yer kalmadı.. Bir bayana yakismayan seyler Ama oda beni aldatmisti beter olsun pislik... En sonda eeşime çokcokkk cçok büyük bi kavgamizda bi defa atmistim oda hak etmişti;-)

yıllar önce bir sevgilimin bilgisayarını karıştırırken benimde tanıdığım birinin müstehcen fotoğraflarını gördüm ve onun çektiğini anladım. akşama kadar bekledim, gelince debeni aldattığını bildiğime dair önce bağırdım çağırdım sonrada tokat atıp çıkıp gittim. bir anlık bir sinirle değildi gayet düşünerek yaptığım bir şeydi. çok kuvvet harcamam gerekmişti ama tokat atmak iyi geldi.

Cok pis isiririmmm:KK53::KK53:
Morartir etini koparirim valla hic acimam..
Ama tokat atmam yaaa.. Cok cirkin geliyor bana..
Bir de refleksle o da bana atar uste cikar suclu oluruz fln hic gerek yok..
Bir digeri de topuklu ayakkabinin topugunu ayagina batircan..
Kivranmaktan refleks mefleks aklina gelmez:KK45:
Ben ikinciyi yapmadim da cesit olsun iste:KK76:

X