Salonuma uygun halı ve perde yardım :)) acill :)

peki mesela tamam tül ve fon perdesi aldım.. ayrıyeten bir de güneşlik gerekiyomu altına

güneşlik al canım ama stor güneşlik almanı öneririm arkadaşın dediği şkilde uyumlu olacaktır..

güneşlüği de stor alırsan güneşlik yanlarda kabarık durmaz akşam indirir gündüz çekersin çok rahat ben kullanıyorum...

takımında çok güzel güle güle kullan cnm =)

güneşlik al canım ama stor güneşlik almanı öneririm arkadaşın dediği şkilde uyumlu olacaktır..

güneşlüği de stor alırsan güneşlik yanlarda kabarık durmaz akşam indirir gündüz çekersin çok rahat ben kullanıyorum...

çok teşekkür ederim.. ama maalesef evim kira olcak.. o zaman hiç fon perde olayına girmeyim çok masraflı olcak :KK43: ama çokta özeniyorum ne zomuş ya maddiyatı düşünüyosn istiyosun yapamıyosn

peki mesela tamam tül ve fon perdesi aldım.. ayrıyeten bir de güneşlik gerekiyomu altına

Evet stor al ama stor temizliği braz zor yere serip temizlemen yada banyoya filan koyman lazım ama stor fon ve tül çok şğk duruyor

birde storları temizlemek zor olmuyor mu ?? takıp çıkarması falan zor diyorlar ama

çok teşekkür ederim.. ama maalesef evim kira olcak.. o zaman hiç fon perde olayına girmeyim çok masraflı olcak :KK43: ama çokta özeniyorum ne zomuş ya maddiyatı düşünüyosn istiyosun yapamıyosn
aaaa Evin kiraysa stordanda vazgeç hiç o kadr para verme
Benmde evim kira 90 liraya güneşliğim tuttu stor için baya demişlerdi bnm tül ve güneşlik sdece
çünkü bende kiradaym kendi evim olursa inş o zamn değiştirrm

bence hiç öle düşünme canım benmde ewim kira ve ne zaman ew alırız bilemiyorum...

Dolayısıyla sizinde ew almanız yılları alacaksa hayalinden wazgeçme yaptır... belki yeni alcağın ewe de uyar uymazsa verirsin birine ya da satarsın yeterki ewiniz olsun o tür şeylere takılma pek....

ben takılmadım ne istediysem aldım.. ew aldığımızda (inşallah Allah o günleri gösterirse) ewimize uyarsa kullancam uymazsa satarım satamazsam veririm birine napiim artık =)

birde storları temizlemek zor olmuyor mu ?? takıp çıkarması falan zor diyorlar ama

öle çok kirlenmiyor onlar annem yıllardır 2 yıldır kullanıyor daha temizlemeye vermedi....

zebra da kullanıyor ve kirlenince kuru temizlemeye veriyor mis gibi tertemiz oluyor....

benmde kira olmasına rağmen salonunmda tül, fon ve stor war... diğer tüm odalarım mutfağım dahil zebra yaptırdım kirlenirse de kuru temizlemeye weririm...

öle çok kirlenmiyor onlar annem yıllardır 2 yıldır kullanıyor daha temizlemeye vermedi....

zebra da kullanıyor ve kirlenince kuru temizlemeye veriyor mis gibi tertemiz oluyor....

benmde kira olmasına rağmen salonunmda tül, fon ve stor war... diğer tüm odalarım mutfağım dahil zebra yaptırdım kirlenirse de kuru temizlemeye weririm...

Annemle fon konusunda cebelleşiyorum salonda mutabıkız fakat oturma odam yatak odam ve mutfagımdada fon olsn istiyorum hayır ben mi yanlışım gereksizmi ama tüm odalarm fonlu olsun çiçekli böcekll cıvıl cıvıll.. yanlarda olan fonlar heryerede uyuyor sıkıntı yaratmıyor diyor perdeciler artık satmak için mi bilemem tabi..

Annemle fon konusunda cebelleşiyorum salonda mutabıkız fakat oturma odam yatak odam ve mutfagımdada fon olsn istiyorum hayır ben mi yanlışım gereksizmi ama tüm odalarm fonlu olsun çiçekli böcekll cıvıl cıvıll.. yanlarda olan fonlar heryerede uyuyor sıkıntı yaratmıyor diyor perdeciler artık satmak için mi bilemem tabi..

Ben de fon perde cok seviyorum, eve canli bir hava katiyor. Ama mutfakta tavsiye etmem. Mutfaga desenli zebra storlardan al.
Salonun icin pudra tonlarda fonlar cok daha uygun olur. Halini acik turkuaz secebilirsin , uyumlu olacagini dusunuyorum.:KK34:

ayyy bencee her yere fon yapma canım fon en çok salona yakışıyor. sadece salona yaptr.. oturma odan da çok genişse belki yakışabilir fon ama hiç yaptrma bence çok ağır olur..

ayyy bencee her yere fon yapma canım fon en çok salona yakışıyor. sadece salona yaptr.. oturma odan da çok genişse belki yakışabilir fon ama hiç yaptrma bence çok ağır olur..

böyle mavili kahveli oturma odasına tek taraflı koltuk minderleriyle aynı renk bi fon düşünüyodm ama olmaz mı

Bende fonu çok sevip çok ağır duruyor diyenlerdenim
ve evde çok kalabalık oluyor.
ZEbraymış fonmuş stormuş hiç bana göre değil
Ben kullanışa bakarım.

Bende fonu çok sevip çok ağır duruyor diyenlerdenim
ve evde çok kalabalık oluyor.
ZEbraymış fonmuş stormuş hiç bana göre değil
Ben kullanışa bakarım.

tabikiiii neyi rahat kullanabiliyorsa insan onu kullanmalı ama fon gerçekten tüm odalara uymaz sadece salon da sewiyorum ben her odaya yapıldığında özelliği kalamz...

canim cok hos mobilyalarin ama bencede fon olayina hic girme bosuna masraf. cok guzel bir tul al beyaz/krem tonda yeterli. guzel pembeli bir haliyla cok hos duracaktir.

Arkadaşlar Merhaba size bişi danışıcam nişanlıyım 8 ay snra düğünüm var kiraya cıkıcam nasipse 1-15 yllık evliyken kendi evmize gecme gibi planlarımız var bu koltuk takımıma cok yakın renkleri aynı sadece beyaz gördükleriniz krem rengi olucak
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/valentina-koltuk-takimi
buda yemek odası takımım sandalyeler koltuk takımımdaki berjerlerimin renginden olucak
http://www.modesmobilya.org/Gala-Avangard-Yemek-Odasi-Takimi-1743.html
sizce buna nsıl perde almalıyım stor istemiyorum tyzem kullanmıs cok kullanıslı ama iş temzlige gelince değişio dedi. nsl almalıyım izmrde yasıorm bu arada bldgnz perdeci halıcı fln önerilerinizi bekliyorum...

X