İzmirde dolgu yaptırmak isteyenler

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
kızlar izmirde oturan dolguyu yarı yarıya bölüşecegim birisini arıyorum.

2 ay öncesi izmir'de bir dr.a kaş arasındaki çatık izime botox yaptırdım ilk işlemimdi ve hatta dr. ismi çok araştırmıştım burdaki yorumlarada baktım ama tam olarak şu dr. iyi diye bir konuya rastlamamıştım neyse işinde çok iy olduğunu öğrendiğim ve ismini vermek istemiyorum amacım kimseyide kötülemek değil :KK43: neyse ilk botox yapıldı çizgi çok derin olduğu için 10 gün sonra kontrole gittiğimde az bir doz daha botox yapıldı sonra yine 10 gün sonrasın gün verildi gittim bu kezde dolgu yapıldı 2 ay'ı geçti yaptıralı botox durumu iyi gibi yalnız dolgu pek düzgün yapılmadı sanıyorum ki çizgim hala duruyor kızlar ya :KK43: ne yapmalıyım sizce.. son gittiğimde dr. artık yapılacak bişi yok biz elimizden geleni yaptık 6 ay sonra görüşürüz dedi ben anlamıyorum ilk yapıldığında tam manasıyla kurtulamıyormuyuz çizgiden ? lütfen botox ve dolgu yaptıran arkadaşlardan rica ediyorum bana yardımcı olun sizce ne yapmalıyım aynaya bakmak istemiyorum psikolojim bozuldu hep sinirli bir ifade var yüzümde :KK43:

kızlar izmirde oturan dolguyu yarı yarıya bölüşecegim birisini arıyorum.

Merhaba, bende kısa süreliğine izmirdeyim burda yaptırmayı düşünüyorum uzun süredir araştırıyorum ilk defa yaptırıcam gittiğin bir doktor var mı, eğer hala talip çıkmadıysa ben talibim :)

Merhaba, bende kısa süreliğine izmirdeyim burda yaptırmayı düşünüyorum uzun süredir araştırıyorum ilk defa yaptırıcam gittiğin bir doktor var mı, eğer hala talip çıkmadıysa ben talibim :)

super bu cnm sana ozelden yazıcm

Ben mavişehirde yaşıyorum. Alnıma botox istiyorum ama nereye ve kıme yaptırmalı.bir kaç isim dolasıyor forumda ama hangısı güvenılır belli değil. Fahri mola nasıl bu işte.? Guvenılır bır yer bulursak ben de eklenırım size...

Ben mavişehirde yaşıyorum. Alnıma botox istiyorum ama nereye ve kıme yaptırmalı.bir kaç isim dolasıyor forumda ama hangısı güvenılır belli değil. Fahri mola nasıl bu işte.? Guvenılır bır yer bulursak ben de eklenırım size...

ınstagramda hesabı vardı sanırım .sen bir bak istersen oradan cnm .

İzmirde dudak dolgusu için fahri molayı öneren var mı? Dışa doğru değil de kalın olmasını istiyorum

X