Acil cvp

Miray88

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
310
5
34
5 temmuzdaki sürtünme ile ilişkim için bugün. Kanda bhcg yaptırsam erken mi olur?adet gecikmesini bekleyemiyorımn

Allahım yaa biz 3 yıldır gece gündür uğraşıyoruz hamile kalalım diye..sen sürtünmeyle mi hamile kalacaksın....:)) ay tatlımm...
Kafan çok karışıksa yap kan testi kurtullll...ama ihtimali yokturr...

Allahım yaa biz 3 yıldır gece gündür uğraşıyoruz hamile kalalım diye..sen sürtünmeyle mi hamile kalacaksın....:)) ay tatlımm...
Kafan çok karışıksa yap kan testi kurtullll...ama ihtimali yokturr...

canım hamile kalamıyorsan öyle bir sıkıntın varsa hayıt çayı içebilirsin ama önce araştırıp kendin bak :) hormonları düzenliyor hamile kalma riskini arttırıyor.. bu sitedekilerden birinin ninesi hamile kalamıyormuş 1 yıl hayıt çayı içmiş sonra çocuğu olmuş..

canım hamile kalamıyorsan öyle bir sıkıntın varsa hayıt çayı içebilirsin ama önce araştırıp kendin bak :) hormonları düzenliyor hamile kalma riskini arttırıyor.. bu sitedekilerden birinin ninesi hamile kalamıyormuş 1 yıl hayıt çayı içmiş sonra çocuğu olmuş..

sağol tatlım..bizde sperm sorunu var ...

hmmm.. onu genelde çözüyolar hastanede ama sen yinede hayıtı araştır erkeklerde içebiliyor çünkü.. her derde deva.. bir söyleyeyim dedim belki bir işe yarar

Elimizden geleni yaptik aslibda ...esim ameliyat oldu..ilaclar kurler denedik deger yuksrlmedi..tuup bbk yaptim tutmadi...onu da veririm tatlim..neler vermeedim. Ki adama...onu icsin..tskler..

X