Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Diane 35 ile meme büyütme

hera96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
40
1
Kızlar biliyorsunuzdur diane 35 diye bir dogum kontrol hapı var recetesiz satılıyor o hapi kullanıp memesi buyuyen çok gördüm 6 ay kullanimdan sonra buyumenin kalici oldugunu duymustum ama hic cevremde olmadi 6 ay kullanan aranizda bilgisi olan var mı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hormon düzensizliğinde yada pco hastalarına verilen bir ilaç sanırım..yani sırf büyüsün diye alamayız ama ben regl düzensizliğinden dolayı doktora gitmeyi düşünüyorum bide bu ilacı verirmiş büyürlermiş ne güzel olur :KK70:

Kızlar biliyorsunuzdur diane 35 diye bir dogum kontrol hapı var recetesiz satılıyor o hapi kullanıp memesi buyuyen çok gördüm 6 ay kullanimdan sonra buyumenin kalici oldugunu duymustum ama hic cevremde olmadi 6 ay kullanan aranizda bilgisi olan var mı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 2 yıl kullandım büyüme kalıcı olmuyor tabii ki gözle görülür bir biçimde büyüdü göğüslerim ama bırakınca söndü tekrar ama eski haline de dönmedi en azından. Ayrıca bu ilaç hormon ilacı olduğu için meme büyütmek için kullanmanı tavsiye etmeme. Mucize gibi ilaç. Adetini düzenliyo, cildi pürüzsüzleştiriyo, göğüs büyütüyo, tüylenmeyi azaltıyo ama psikolojik olarak biraz dengeni bozuyor diyebilirim. Bende polikistik over sendromu vardı o yüzden kullandım bıraktıktan sonra adetim kesildi, yüzüm sivilcelendi, tüylenmeler arttı yani doktoruna danışmadan kullanma derim.

X