Evlat Edinme 21 yıl önce evlat edinilen şanslı bebiş bendim şimdi buyuduum :)

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
yanı senın dedıgınde dogru tabıkıde öyle dengesız ınsanlarda çok var.bır anda cocugun pskolojıısı alt ust olur toparlanamayabılır.ama ben kendı kısılıgmı dusununce ıyıkı bu yasımda ögrenmısım dıyorm.hatta hıc ögrenmeseymısım bıle olurmus.cunku kucuk yasta ögrensem bılıyorm kı kendı kendıme ellbet sorgulardm mesela bana hafıf bı sekıde bagırslar ben hemen söylerdm tbı sızın cocugunuz degılım derdm kucukken mantıklı dusunemezdm.
Ben hiç öyle düşünmedim babam da hiç hissetirmedi mesela ama annem birkaç kez sinirlendiğinde sen zaten hiç beni anne olarak görmedin ki dedi. En son 3 sene önce dediğinde ben de ona kızdım ve "asıl sen beni evlat olarak göremedin ki her kızdıgında bana bunu hatırlatıyorsun dedim. Ben hiç bu durumu hatırlamıyorum bile" dedim. Ogün evde baya gerginlik oldu hatta babam anneme kızdı çocuk haklı dedi. o günden sonra bir daha hiç böyle bir söz söylemedi annem. Ki annem beni gerçekten sever biliyorum ama sevgisini pek gösteremeyen ve öfkesini kontrol edemeyen birisi.

olabılır o kadarcık sinir halınde demıs:) nede olsa gercek degıl sen bılıyosun kı annene dunyaları verseler seni hiçbirşeye degısmez.çok sükür benımkılerde hııc ama hııc hıssettırmedı.ne halamlar ne amcamlar ne teyzemler ne kuzenlerm. .zaten 15 yıl cocukları olmamıs ben onların mucızesı olmusum onlar da benim .

X