Kıl Dönmesi

Dombilibaykus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
5
0
Arkadaşlar mrb. Kıl dönmesinden 4 kere ameliyat oldum ve suan yaklasık 3-4 aydır yine ağrılarım başladı iltihap akıyor artık öldürücem kendimi bu popomdan çektigimi hic bi yerden çekmedim ben :KK43: artık ameliyat olmak istemiyorum popom delik deşik oldu. Bütün sosyal hayatım mahvoluyor :KK43: nolur yardım edin bana :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok geçmiş olsun, çok sevdiğim bir aile dostum da benzer şekildeydi, sanırım kurtuldu. farklı metodlar uygulayan doktorlar oluyor, onları teker teker denedi diyebilirim, ama şimdilik bunları söyleyebilirim, detaylarını sorup da paylaşmak isterim, gerçekten kötü bir durum çünkü.

Tedavi ile birlikte tedavi sonrası bakım da çok önemli bu hastalıkta. Esasında içeriden çıkan bir kıl yok, saçından sırtından dökülen kılların birikimi sonucu oluşan bir iltihap ve problem. Pek çok doktor duydum ama tekrarlamalar maalesef oluyor. kayınvalidem çok tanınmış bir doktorda ameliyat oldu ama 3-4 ay geçmeden tekrarladı, tekrar ücretsiz ameliyat yaptı sonra yine tekrarladı. Bakım, tam çıkarılma gibi yan şartlarda çok önemli.
geçmiş olsun canım.

X