Nişan Kendi Saçını Kendin Yapmak???

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

kozmopolit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
414
128
Merhaba arkadaşlar, size sorum olacak 1 ay sonra nişanım var ve ben kuafore gitmeyi, hergün benim de yapabildigim şeyleri, sırf gelinim diye 5 katı ücrete yaptırmak istemiyorum açıkçası ama endişelerim de var nişanında/düğününde kendi saçını makyajını kendisi yapan arkadaşlar var mı?

Kesinlikle haklısın. Evde sade bir nişan olacaksa neden olmasın. Ben de nisanimda sacimi makyajimi kendim yapmak istedim ama kayinvalidem ısrar etti. Gittik bir kuaföre ama makyajim berbattı. Üstelik saçım çok sıradan bir topuzdu. Kendim yapsam bin kat daha iyiydi. Kendine güveniyorsan yapabilirsin elbette. Evde bir kaç prova yapabilirsin sonuç guzelse elbette kendin yapabilirsin saç makyajını.
Bu arada nişanin hayırlı olsun. Allah tamamina erdirsin. Mutluluklar. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kesinlikle haklısın. Evde sade bir nişan olacaksa neden olmasın. Ben de nisanimda sacimi makyajimi kendim yapmak istedim ama kayinvalidem ısrar etti. Gittik bir kuaföre ama makyajim berbattı. Üstelik saçım çok sıradan bir topuzdu. Kendim yapsam bin kat daha iyiydi. Kendine güveniyorsan yapabilirsin elbette. Evde bir kaç prova yapabilirsin sonuç guzelse elbette kendin yapabilirsin saç makyajını.

Amin canım Allah razı olsun :) yok aslında evde değil ama kır olduğu için papatya tacı takicam onun icin sadece maşa yeterli bi de ben hiç sevmem fazla makyajı ama endişe ettim açıkçası

Eğer kirda olacaksa saçını evde yapmak çok yerinde bir karar. Kuaföre maşa diyince saçlarını rafya gibi yapıp bırakıyor ee bi de gelinsin suratına doldurur makyaji... Ben de hiç sevmem aşırı makyajı. Bence kendin yapmalisin saçını makyajini. Ama önce evde deneme yapmalı makyaj için. Eksik bulduğun ya da değiştirmek istediğin malzemelerin olabilir. Bunu farkedersin provada. Bi de makyajin fotoğrafını çek ki tekrar yapmak kolay olsun.
Sevgiler. ..

kuaföre o gün mümkünse git pişmanlık yaşama işte saçım oldu olmadı tarzında gittiğin kuaförden randevunu alırken kesinlikle normal bir gün gibi randevunu al örneğin arkadaşımın teyzemin yada birinin düğünü var gibi..kendi nişanın olduğunu belirtme sakın benden sana tavsiyem..2 kat fiyat alıyorlar...önemli olan anlamamaları durumu :)

Merhaba arkadaşlar, size sorum olacak 1 ay sonra nişanım var ve ben kuafore gitmeyi, hergün benim de yapabildigim şeyleri, sırf gelinim diye 5 katı ücrete yaptırmak istemiyorum açıkçası ama endişelerim de var nişanında/düğününde kendi saçını makyajını kendisi yapan arkadaşlar var mı?

Ben kendi nişanımda değil de, başka düğünlere giderken kendim yaparım saçımı. Daha bile güzel olur. Bahsettiğin konuda çok haklısın. Benim kuzenim arkadaşımın düğünü var diyip yaptırmıştı saçını. Nişan kıyafetini eve gelince giymişti. Bi de taç takmıştı başına. Zaten taç takmak çok kolay bi iş. İstediği modeli götürdü yaptırdı. 40 TL normal topuz parası verip çıktı. Daha uygun bi kuaförde daha ucuza bile yapılabilirdi...

bencede kuaföre git evde maşayı kendin yapamazsın çünkü bukleler düzgün olmayabilir resimde istemediğin şekilde bir saç görmek seni üzcektir. Nişan olduğunu söyleme maşa yaptıracaksan. benim gittiğim kuaför nişanlımın arkadaşıydı yine ucuza gelmedi o da ayrı bir konu saolsun kendi telefonuyla duruşlarına baktı sağdan soldan ve prova olmadan inanılmaz memnun kaldım . onlar işini bilyio maşa en fazla 30 olur tabi gittiğin semtin kuaförüne göre değişiklik gösteriyor. yinede karar senin canım şimdiden mutluluklar.

Internet'ten basit ama sevimli ve asil modellere bak isterse Google a : natural bridal hair and makeup yaz görsellere tıkla yada direkt açılan sitelere kolaylıkla yapabileceğin tonlarda model bulabilirsin şimdiden hayırlı uğurlu olsun Allah mutluluğunu daim etsin canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eğer kirda olacaksa saçını evde yapmak çok yerinde bir karar. Kuaföre maşa diyince saçlarını rafya gibi yapıp bırakıyor ee bi de gelinsin suratına doldurur makyaji... Ben de hiç sevmem aşırı makyajı. Bence kendin yapmalisin saçını makyajini. Ama önce evde deneme yapmalı makyaj için. Eksik bulduğun ya da değiştirmek istediğin malzemelerin olabilir. Bunu farkedersin provada. Bi de makyajin fotoğrafını çek ki tekrar yapmak kolay olsun.
Sevgiler. ..

Öneri için teşekkürler :)

kuaföre o gün mümkünse git pişmanlık yaşama işte saçım oldu olmadı tarzında gittiğin kuaförden randevunu alırken kesinlikle normal bir gün gibi randevunu al örneğin arkadaşımın teyzemin yada birinin düğünü var gibi..kendi nişanın olduğunu belirtme sakın benden sana tavsiyem..2 kat fiyat alıyorlar...önemli olan anlamamaları durumu :)

Ilk onu da düşündüm ama ben kimin düğünü için kuafore gittiysem pişman oldum

bencede kuaföre git evde maşayı kendin yapamazsın çünkü bukleler düzgün olmayabilir resimde istemediğin şekilde bir saç görmek seni üzcektir. Nişan olduğunu söyleme maşa yaptıracaksan. benim gittiğim kuaför nişanlımın arkadaşıydı yine ucuza gelmedi o da ayrı bir konu saolsun kendi telefonuyla duruşlarına baktı sağdan soldan ve prova olmadan inanılmaz memnun kaldım . onlar işini bilyio maşa en fazla 30 olur tabi gittiğin semtin kuaförüne göre değişiklik gösteriyor. yinede karar senin canım şimdiden mutluluklar.

Teşekkürler canım, burası ufak bir şehir kuaför kültürü de pek gelişmemiş 150 tl den aşağı yapmazlar, ki bilsem kafamdaki gibi olacak veririm ama olmaz. Geçen sene kuzenim gitti 250 tl verdi maşa, makyaj ve bir akrabanin saçı. Allahım ozenseler bu kadar kötü maşa yapamazlar :|

cnm parasından degılde ben kuaforun yaptıgı sacı ve makyajı begenmıyorum netıcede yuzumu ve saclarımı benden ıyı kımse bılemez:KK19: kendım yapmak ıstedım soylemesı ayıp prof makyoz gıbı makyaj yaparım keza sac da oyle.. gel gor kı kaynanam yok ben gelınını kuaofore goturemedı dedırttırmem dedı velhasıl gıttım ama keske kendım yapsaymısım:KK20:

kendıne guvenıyorsan gıtme cnm masamıda yapıyorum topuzumuda kuaforunkınede bın basar ayrıca hıc de bozulmuyor

Benim bi arkadaşım kuaförden nişan saçı ve makyajı için 300 tl fiyat almıştı . Sonra aynı kuaföre arkadaşımın düğününe gidicem diye gitti 80 tl ye saç ve prof makyajını yaptırıp çıktı :KK9::KK9:

Evde kendinde yapabilirsin tabiki ama birazda beceri lazım .

cnm parasından degılde ben kuaforun yaptıgı sacı ve makyajı begenmıyorum netıcede yuzumu ve saclarımı benden ıyı kımse bılemez:KK19: kendım yapmak ıstedım soylemesı ayıp prof makyoz gıbı makyaj yaparım keza sac da oyle.. gel gor kı kaynanam yok ben gelınını kuaofore goturemedı dedırttırmem dedı velhasıl gıttım ama keske kendım yapsaymısım:KK20:

Allah'ım ne kv ler var:KK14:Bana hiç böyle değer verilmedi..:KK5:

Ben de kuaförlere güvenmiyorum, yeteneğim varken evde yapmayı tercih ederdim ama.
Olsun yine de bana gelinim için feda olsun diyen kv, kp denk gelsin isterdim..
:KK31:

[/COLOR]Allah'ım ne kv ler var:KK14:Bana hiç böyle değer verilmedi..:KK5:

Ben de kuaförlere güvenmiyorum, yeteneğim varken evde yapmayı tercih ederdim ama.
Olsun yine de bana gelinim için feda olsun diyen kv, kp denk gelsin isterdim..
:KK31:

ya tabı tabı o kaynana nısanda getırdıklerı cıcek cıkolata kuafor elbıse masraflarını ıstıyor ıkı senedır benden :KK1::KK1::KK1::KK19::KK19::KK47:

X