2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kızlarrr kızlar günaydınn ben annemlere geldim ve dügün fotograflarımı teslim alıcam bugün inşallah sorunsuz teslim alırım:KK16:

kimsecikler yok ama girince yazın kızlar yarın aksama misafirlerim gelecek yemekten sonra cay için ne yapsam karar veremedim browni kesin sonra birde börek yapıyım diyorum ama nasıl börek yapsam sigara böregi gibi yoksa tepsiyemi yapsam birde şey var midye börekti adı sanırım görüntü farklı oluyor ama onu annemlerde yapmıstık görümce geldiginde hatırlarmıki :KK53: börek konusunda yardım daha dogrusu sekli konusunda birde yanına patates salatasımı yapsam mercimek köftesimi yapsam fikriniz nedir kızlar

gectim canim sinavi coook sukur..

fotograflar o kadar gecmi geliyoki :44:
biz 1 haftaya almistik.. gerci simdi dugunler cok yogun oluyo sanirim isleri..

canim bence cocuklar annelerinin tabaklarindan gecinirler.. benimde oyle olmustu..
zaten lazimsa ister onlar..

insallah iyi gecer aksam:KK16:

hosgeldin tugceciiim:KK54:
masallah bebis geliyomus.. hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip eder insallah Rabbim:nazar:

esmamm hosgeldin kuzum:KK54:
iyice dagilmishtik hepimiz ya.. halbuki ne konusuyoduk:KK1: aa yok ben evlensemde burdayim, hep burdayim bilmem ne:KK1:

hosgeldin caniim :)
masallah en tazesi sensin sanirim aramizda.. :nazar: hakkaten zaman su gibi geciyor.. dugunume doyamadim bende,hemencicik gecti ya:KK31:

sende hos geldin canim:KK16:
dugundas ve meslektasiz :KK37:
bende yari anaokulu ogretmeniyim ..daha bitmedi okulum ama.. senin bittimi

deeerryaaam:KK16:
nabiyosun kacak gelii ozlettin kendini cok:KK54:
nasil gidiyo evlilik :nazar:

dilemekle olmaz sekeriim hadi sende gel pesimizden artik:KK23:

sagol periim:KK54:
hayislisiyla atlatirsiniz insallah.. saglik huzur olsun hepsi hemencicik geciyo hakkaten:KK31:

Sen topigin adini 2014/2015 diye degistir ben de geleyim :KK9::KK9::KK9:
2014ten umut yok artik :KK9::KK9::KK9:

hosgeldin canim nasil gidiyor evlilik
Hoşbuldum canım :KK16: Gayet güzel gidiyor şükür:nazar::KK12: Rabbim bizede bir bebiş verirse mutluluğumuza daha büyük bir mutluluk katılacak:KK49::KK16:

Hoşbuldum canım:KK16:Çok şukur bitti canım :KK16: Birde işe başlasam çok daha iyi olacak:KK15:

annelerine ''çocuklara nasıl yapalım''k de sen muhtemelen annelerinin tabaklarından takılırlar :KK51:

kuzum firsat kalmadi buna daha cayi bile demlemeden ufakliklar browninin basina gelip gidip durdular bende canlari cekti diye hazirladim onlara :)

uzun bi aradan sonra bende geldimm :KK70: aslında daha önce gelmekti planm ama :KK70: bi kç kere gelip geri gitmek zoruda kaldım gibi bişey olduu burdaki arkadaşlarmı çok özldimmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hosgeldinn nasilsin canim

Günaydınlarr :KK16:
Topiğin Hayırlı Olsun Canım :KK16:
Sizden sonra sıra bizlerde :) İnşallah bizlerde şu günleri güzelce atlatırız.

kuzummmm hosgeldinnnnnnnnnnnn

gectim canim sinavi coook sukur..

fotograflar o kadar gecmi geliyoki :44:
biz 1 haftaya almistik.. gerci simdi dugunler cok yogun oluyo sanirim isleri..

canim bence cocuklar annelerinin tabaklarindan gecinirler.. benimde oyle olmustu..
zaten lazimsa ister onlar..

insallah iyi gecer aksam:KK16:

gectiysen supper canim.ya sorma bide sonradan2 poz hakki daha verdi sectik ama koymamis albune cok sinirlendim ama okadar cok yordularki bizi ugrasamicaz artik.aksam desen cok guzel geciyoduki son anda giderlerken bibaktim esim cocuklara tukenmez kalem vermis ve koltuk cizik yolcu edecektik tam basimdan asagi once kaynar sular sonra soguk sular dokuldu resmen esime cok kizdim cok biz mytfaktaydik bayanlar off off neyseki silince cikti ama ev harebe gibi olmustu

Hoşbuldumbakt canım :KK16: Gayet güzel gidiyor ş ükür:nazar::KK12: Rabbim bizede bir bebişve verirse mutluluğumuza daha büyük bir mutluluk katılacak:KK49::KK16:

Hoşbuldum canım:KK16:Çok şukur bitti canım :KK16: Birde işe başlasam çok daha iyi olacak:KK15:

İnsallah canim hemen istiyirmusunuz

bulunur canim bulunur..
daha yeni bittiyse az dinlen, gerci gercekten cok zor issiz durmak ama iste:KK31:

gectiysen supper canim.ya sorma bide sonradan2 poz hakki daha verdi sectik ama koymamis albune cok sinirlendim ama okadar cok yordularki bizi ugrasamicaz artik.aksam desen cok guzel geciyoduki son anda giderlerken bibaktim esim cocuklara tukenmez kalem vermis ve koltuk cizik yolcu edecektik tam basimdan asagi once kaynar sular sonra soguk sular dokuldu resmen esime cok kizdim cok biz mytfaktaydik bayanlar off off neyseki silince cikti ama ev harebe gibi olmustu

ayy:KK53: aman iyiki cikmis canim ya..
bende oyleyim evde herhangi birseye bisey olucak diye korkuyorum belki daha yeni oldugumuzdandir,sonralari takmam bukadar belki ama..

hosgeldin tugceciiim:KK54:
masallah bebis geliyomus.. hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip eder insallah Rabbim:nazar:

esmamm hosgeldin kuzum:KK54:
iyice dagilmishtik hepimiz ya.. halbuki ne konusuyoduk:KK1: aa yok ben evlensemde burdayim, hep burdayim bilmem ne:KK1:

hosgeldin caniim :)
masallah en tazesi sensin sanirim aramizda.. :nazar: hakkaten zaman su gibi geciyor.. dugunume doyamadim bende,hemencicik gecti ya:KK31:

deeerryaaam:KK16:
nabiyosun kacak gelii ozlettin kendini cok:KK54:
nasil gidiyo evlilik :nazar:

dilemekle olmaz sekeriim hadi sende gel pesimizden artik:KK23:

sagol periim:KK54:
hayislisiyla atlatirsiniz insallah.. saglik huzur olsun hepsi hemencicik geciyo hakkaten:KK31:

Hoşbulduk canım :KK3:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlarr:KK3::KK3: topiğiniz hayırlı uğurlu olsunnn ben de yan topikten geleyim bi hayırlı olsun diyeyim dedim:KK9::KK9:

Selam kizlar nasilsiniz ben giremiyirum tatildeyim :) donuste bol bol kobusuryz dicemde gelen yokki

Wealeykumselaaam... Evet çok ugrayamiyorum bende ne hikmetse... :)
Edacim hayırlı tatiller sizeee :)
Tutkucummm ne yapiyorsun ne ediyorsun :)?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada söylemeden edemedim , ben 2014 gelini değil 2013 gelini oldum ama sizden kopamaamm :):)

Sen topigin adini 2014/2015 diye degistir ben de geleyim :KK9::KK9::KK9:
2014ten umut yok artik :KK9::KK9::KK9:

Ehehe canim mucize gerek onun için
2014 bitti sayılır :))

Kuzucum gelmissin sonra kacmissin :)
Merak etme sizde ilk adım atılmış devamı da gelecektir zaten :)
Hem bende 2014 gelini degil 2013 geliniyim ama burdayım :):)
Buyur sende gel :KK66:

Kuzucum gelmissin sonra kacmissin :)
Merak etme sizde ilk adım atılmış devamı da gelecektir zaten :)
Hem bende 2014 gelini degil 2013 geliniyim ama burdayım :):)
Buyur sende gel :KK66:

Canım naber :116:
Aaa dogru bak sen de 2013 sonlarına dogru muradına erdin
Ben ne zaman evlenirsem evleneyim buradayım zaten benden kurtulus yok :KK9::KK9:

Heh soyle aferiiin :)
İyiyim seni sormalı canim.. :)

Bizim topic e kimse uğramıyor :KK43:

X