2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Azcık hayatını yaşasaydın kocişinle gezseydin doya doya Allah gönlğne göre versin

Kocami uzun yillardir tanıyorum:)
Artık bu aşkin meyvesini tatma zamanı :KK66:
Amin herkesin gönlüne göre olsun...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hii sen bebiş mi istiyosun msjlarını gördümde ne zaman evlenmiştin

Sirrieyvan la karıştırdım

Evet karışmış, ama bir gün bu mesajı bana da yazar mısın ki? :KK1: :KK16: :KK69:
Hayırlısı Rabbimm, inşallah :KK16:

İnsaAllah canim insaAllah olacaksın :)

Evet bebis istiyorum , ilk deneme olacak nasipse...
Bakalim bebisimiz ne zaman gelecek :)

Hayırlısıyla kuzumm, inşallah :KK16:

merhabalar taze gelinlerim. :) 20gün sonra bende gelinim inşallah. ailesiyle evlenince farklı şehirlerde olanlar varmı,ailemsiz başarabileceğimi düşünemiyorum. düşünmekten kendi heycanımı yaşayamıyorum. çok üzülüyorm ama nasıl daha az panik yapabilirim bu sürece nasıl alışabilirim. atlatabilenlerin önerisi warmı :KK43: neredeyse hemen çocuk istiyeceğim oyalanmak için malesef

merhabalar taze gelinlerim. :) 20gün sonra bende gelinim inşallah. ailesiyle evlenince farklı şehirlerde olanlar varmı,ailemsiz başarabileceğimi düşünemiyorum. düşünmekten kendi heycanımı yaşayamıyorum. çok üzülüyorm ama nasıl daha az panik yapabilirim bu sürece nasıl alışabilirim. atlatabilenlerin önerisi warmı :KK43: neredeyse hemen çocuk istiyeceğim oyalanmak için malesef

Canım merhaba, Ben de ailemden ayrıyım bu süreci atlattım gibi ama yine ara sıra aklıma gelince banyoya kitlenip öylece ağlıyorum ... Zor biraz alışmak ama alıştım gibi sanki ben bu duruma alışıyorsam kesin sende alışırsın ben aileme çok ama çok düşkünüm ilk zamanlar fotoğraflarına bakar bakar ağlardım bir kaç kez gittim yanlarına onlar geldiler falan hep dönerken onlar giderken kendimi ağlamamak için tuttum :KK31: zamanla alışacağımı düşünüyorum önceki kadar ağlamıyorum telefonda seslerini duymak bile yetiyor bazen çok özlüyorum çokkk ama bir yöndende kendimi 2 kişilik hatta 3 kişilik ailemi düşünüyorum annemde evlendiğinde ailesinden ayrı düşmüş onu düşünüyorum o nasıl dayandıysa bende dayanırım diyorum böyle kendimi rahatlatıyorum sen de öyle yap:KK49:

Canım merhaba, Ben de ailemden ayrıyım bu süreci atlattım gibi ama yine ara sıra aklıma gelince banyoya kitlenip öylece ağlıyorum ... Zor biraz alışmak ama alıştım gibi sanki ben bu duruma alışıyorsam kesin sende alışırsın ben aileme çok ama çok düşkünüm ilk zamanlar fotoğraflarına bakar bakar ağlardım bir kaç kez gittim yanlarına onlar geldiler falan hep dönerken onlar giderken kendimi ağlamamak için tuttum :KK31: zamanla alışacağımı düşünüyorum önceki kadar ağlamıyorum telefonda seslerini duymak bile yetiyor bazen çok özlüyorum çokkk ama bir yöndende kendimi 2 kişilik hatta 3 kişilik ailemi düşünüyorum annemde evlendiğinde ailesinden ayrı düşmüş onu düşünüyorum o nasıl dayandıysa bende dayanırım diyorum böyle kendimi rahatlatıyorum sen de öyle yap:KK49:

çok teşekkür ederim bende çok düşkünüm inşallah bende başarırım senin gibi bebişinde war sanırım sağ salim kucağına alırsın inşallah :emir_bebek:

Canim dogum gunun kutlu olsunnn :) ve cok cok gecmis olsun.istiyormusunuz bebek

Oovvv kızlar hepimiz 2014 te evlendik sadece bir kişi 2013 ekim okuduğum kadarıyla. Siz çocuk işlerine girsimissiniz erken degil mi yaaf :) ben daha cesaret edemiyorum bir de sizden büyüğüm yaş 31 :) ama daha istemiyorum. Ocak gibi inşallah o da esimin zoruyla. Bana kalsa yaşımda genç olsa 2 3 sene yapmam. Tabi herkesin hazır olduğu yaş farklı. Nasıl gidiyor evlilik kızlar. Ben dusundugumden çabuk alıştım. Hatta keyifli geliyor kendi evimde yemegimi temizligimi yapmak. Tek kötü tarafı hala borç ödüyor uz. O da bizim yüzumuzden çünkü evlendik evleneli 4. Tatil imiz olacak :) kısa kısa yaptık 3 4 gün süren 3 tatil oldu. Haftaya da yurt dışına gidiyoruz ama dedigim gibi baya zorlandık. Bu Tatillerde benim yüzümden ben anne olmaya hazır olayım diye :) benimkine gezelim tozalim hemen ne çocuğu dedim o da gezdirip tozduruyor sağolsun ama yakinda yemeğe ekmek bulamicaz bu hızla gidersek :KK70:

Oooo bundan sonra seni takipteyim begendim instagram konseptini :116:

Oyyyy canimmmm dogum gunun kutlu olsun kac yas oldun simdi seen :116:
20 mi 21 mi? :116:
Esinle ailenle nice guzel yaslara canim
Belki de hamilesindir ha :116:

Hosgeldiiinnn :)

Caniiimmm test yap bakalim, ama adet günün geçti mi ki..
Kız hadi hayırlısı bakalim...
Nice güzel yaşlara tutkucum, ailenle musmutlu insaAllah...

Hayırlısı böyleymis diyorum... Önümüzdeki maçlara artık insaAllah :KK66:

Çocuk işi nasip işi bilirsin... Bazen çok erken hazır hisseder insan bazen daha geç, sana da nasip eder insaAllah Rabbim :)
Ben çocuklara bayılirim okulum vardı bitmesini bekledik olmasaydı hemen yapardım :):)
Borçlar ödenir insaallah...biz de düğün borcu ödüyoruz hala...:)

Kuzummm bu arada bizim eski sohbet grubunda baya evlendi herkes neredeyse
Glsmn ile howar ı hatirliyor musun onlar da evlendi :-)

Haziranda evlendiiiim ah o hazırlıklar ne güzeldi tatlı telaşlar boşluğa düştüm şimdik :)

kizlaaar oncelikle cok cok sagolunn..:KK54: iyiki varsinizz:KK16:
21 oldum daha disiim ya:KK37: kucugum daha cok kucugummm..:KK24:

cooook sukur kizlar bugun az dolasmaya ciktim kendime geldim.. esimde birden rahatsizlanmisti .. dugundeydik ordan sonra oldu ne olduysa, nazar vardi sanirim.. cok sukur kendimize gelebildik:nazar:
hamile degilim doktorada gittim, haftaya tekrar cagirdi .. kansizim sanirim o yuzden.. hormon testi yapacaklar bakalim..:KK31:
Rabbim hayirli zamanda nasip eder insan bebegi ama su an hic zamani diiil kizlar, cok erken ve daha okulum var.. bu paniklede asla bas edemem..:KK31:

edaam bu arada instadan gordumki siziii:nazar::KK16:
yorum yazmistim ama sildim tekrar.. deryamida gordum ama resim yok bende, eklemistim edam seni..

yeni gelenlerde hosgelmiss:KK16:

cooook sukur kizlar bugun az dolasmaya ciktim kendime geldim.. esimde birden rahatsizlanmisti .. dugundeydik ordan sonra oldu ne olduysa, nazar vardi sanirim.. cok sukur kendimize gelebildik:nazar:
hamile degilim doktorada gittim, haftaya tekrar cagirdi .. kansizim sanirim o yuzden.. hormon testi yapacaklar bakalim..:KK31:
Rabbim hayirli zamanda nasip eder insan bebegi ama su an hic zamani diiil kizlar, cok erken ve daha okulum var.. bu paniklede asla bas edemem..:KK31:

yorum yazmistim ama sildim tekrar.. deryamida gordum ama resim yok bende, eklemistim edam seni..

Hosbulduk :* :)

Hoşgeldin topic e :)
Allah hakkında hayırlısıni versin , kolay olmuyor aileden çok uzakta olmak... Benim kisa sürdü ayrilik çok şükür memlekete tayinimiz çıktı da geldik...:)
Yoksa farklı bir şehirde annen baban olmadan zor.. ama insanoğlunun alisamayacagi sey yok, hele iş güçten fırsat bulamayacaksin çoğu zaman onları düşünmek için:)
İçini ferah tut, en azından daha hayattalar ve istediğinde görüsebiliyorsun öyle düşün rahatlat kendini :)

Aman canim iyi korunun gercekten okul bitene kadar bebek pek iyi olmayabilir zorlanirsin :26:
İnstagram bende de var :KK53:

seeeelaaaaam kizceleeerr:KK54:

Aman canim iyi korunun gercekten okul bitene kadar bebek pek iyi olmayabilir zorlanirsin :26:
İnstagram bende de var :KK53:

evet asiri zor olur hemdee:KK14:
oylemii edadan arastirdim dun azicik ama bulamadim seni.. ben seni baska yerde gordumkiii:KK17:

seeeelaaaaam kizceleeerr:KK54:

evet asiri zor olur hemdee:KK14:
oylemii edadan arastirdim dun azicik ama bulamadim seni.. ben seni baska yerde gordumkiii:KK17:

Nerede gordunnn ben sana foto gondemis olabilirim oyle hatirliyorum sanki
İstersen ozel msjla instagram adimi yazabilirim

Aleykum selam canim

Hoşgeldin topic e :)
Allah hakkında hayırlısıni versin , kolay olmuyor aileden çok uzakta olmak... Benim kisa sürdü ayrilik çok şükür memlekete tayinimiz çıktı da geldik...:)
Yoksa farklı bir şehirde annen baban olmadan zor.. ama insanoğlunun alisamayacagi sey yok, hele iş güçten fırsat bulamayacaksin çoğu zaman onları düşünmek için:)
İçini ferah tut, en azından daha hayattalar ve istediğinde görüsebiliyorsun öyle düşün rahatlat kendini :)

hoşbulduk arkadaşım. evet haklısın allahım annemede sabır kuvvet sağlık versin inşallahh kıyamam ailesinden ayrı olanlara senin içinde çok sevindim inşallah ilerde bizde düşünüyoruz bizede nasipp olsunn aminnnnnn:KK1:

amaaa siteye nooolmuskiio_O
zor buldum topigii:confused:

tek guzel olan begen butonunun geri gelmesiii

X