Konu yok değerli kk üyeleri :)

O nasil bir spor ya hic.duymadim :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

KK sagolsun burada buymustum bende ilk.. pilatese benziyor kalori yakmaya yonelik degil daha cok kaslari gerip guclendirmeye ve sikilasmaya yonelik..
1 bucuk ay yapmistim belimden 10 cmn gitmisti :KK76::KK76:

kesinlikle cok zinde hissettiriyor insana kendini ve biraktiktan sonra da vucudun oyle kaliyor geriyo donus olmuyor:KK15:

KK sagolsun burada buymustum bende ilk.. pilatese benziyor kalori yakmaya yonelik degil daha cok kaslari gerip guclendirmeye ve sikilasmaya yonelik..
1 bucuk ay yapmistim belimden 10 cmn gitmisti :KK76::KK76:

kesinlikle cok zinde hissettiriyor insana kendini ve biraktiktan sonra da vucudun oyle kaliyor geriyo donus olmuyor:KK15:

Ooov cok iyi yaa belden 10 cm gitmesi ne demek muthiiiis :KK70: benimde ihtiyacim var buna hangi konuda buu linkini atar misin zahmet olmazsa bi bakayim:KK70:

yaticam birazdan :KK1: hava sicak oldugundan yatmak da istemiyorum su laptoplarin isinmayanini icat etseler ne harika olurdu :KK70:
zaten sicak bide bunu tasiyoz kucagmzda :d

Ayy sorma ya bende ayni seyden muzdaribim .d cikmam lazim gunes doguyor balkabagina donusmeden uyuyim uyku dda geldi zaten :KK70: iyi geceler canim Allah rahatlik versin yarin gorusmek uzere :)

Ayy sorma ya bende ayni seyden muzdaribim .d cikmam lazim gunes doguyor balkabagina donusmeden uyuyim uyku dda geldi zaten :KK70: iyi geceler canim Allah rahatlik versin yarin gorusmek uzere :)

gorusurz canimm hadi sanada Allah rahatlik versin iyi uykularr:KK16::KK16:

Evet keşke hiç gitmeseydi alinin asıl hikayesini çok merak ediyorum hala adam akıllı anlatmadı gıcık .d

4. sezonun finalinde bicok sey anlatti ama artik A kim ben onu merak ediyorum iyice sarpa sardi ve neden boyle birsey yapiyo.
gecerli bi nedeni olmali cnku milleti oldurup cikiyo :KK70:

ya da hasta fln olmali

X