Saç Kesim Şekilleri Konya'da saç kesimini güzel yapan kuaför?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ney, beni kobay olarak mı yollıcaksın :)) Dönünce haber ver, kuzu kuzu beraber gidip kırpılalım... :KK1::KK1::KK1:

Çok uyuzsun sen var ya sen :KK9:Güldürdün akşam akşam beni. Haftaya döneceğiz Allah izin verirse. O zamana kadar beklersen düşünürüz birlikte. :KK34:

Saclarim katlı ama çok sekilsiz kesilmiş uzayinca anladim. Uzatmak istiyorum ama bir türlü düzgün uzamiyor. Hafif katlı bir şekilde uzatmak istiyorum. Sacima guzel,çok keskin katlari olmayan bir kesim yapacak iyi bir kuaför bilen var mi konyada???
ben konyada okuduğumdan biliyorum.saçlarını kestirdin mi bilmiom ama kulesitede kuaförler güzel kesiyormuş arkadaşlar oraya giderdi. ama 8 yıl oldu. hala ordalarmı bilmiom.

Kızlar zaferdeki inter yasin e gittim. Orada massmavi gözlü bi adam var . Daha doğrusu mavi gözlü iki adam var benim kesimimu yapan gozluksuz kısa saçlı olandi. Neyse ben uclarindan aldiracaktim sade aldi istedigim gibi. Sonra saclarimi kurutmaya orda çalışan genc bi çocuk geldi kurutunca baktim sacim dümdüz olmuş adami yeniden cagirttim onlere biraz kat atmasini istedim. Dedigim modeli anlamadi öyle bir model mi var dedi . bu sinirli sinirli bakmalar laf sokmalar falan ben de kızdım bi kuaför sabirli olmali dedim. O da iyi de burada bir sürü musteri var hepsiyle bu kadar ilgilenirsek ooho falan dedi. Sonraki konusmalari hatırlamıyorum. Neyse sacim istediğim gibi oldu ama adami hiç sevmedim

BAKAN OLUR MU BİLMİYORUM AMA GÜZEL BİR KUAFÖR TAVSİYESİNE İHTİYACIM VAR ÇABUK CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM (İNTER DEMEYİN RESMEN BENİM İSTEDİĞİM MODELLE ALAKASIZ BİR MODEL YAPILDI MAFETTİLER SAÇIMI YANİ SİNİRLİYİM ONLARA)

X