Saç Kesim Şekilleri Konya'da saç kesimini güzel yapan kuaför?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.716
489
Saclarim katlı ama çok sekilsiz kesilmiş uzayinca anladim. Uzatmak istiyorum ama bir türlü düzgün uzamiyor. Hafif katlı bir şekilde uzatmak istiyorum. Sacima guzel,çok keskin katlari olmayan bir kesim yapacak iyi bir kuaför bilen var mi konyada???

Bence var..:) iki tane benim bildigim sürekli giderim Konyaya gittikçe.. biri cafer abi yillarin kuaforu, biri Şahin onun yetistirdigi bir kuafor. . Dukkanlarin ismini hatirlamiorum ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence var..:) iki tane benim bildigim sürekli giderim Konyaya gittikçe.. biri cafer abi yillarin kuaforu, biri Şahin onun yetistirdigi bir kuafor. . Dukkanlarin ismini hatirlamiorum ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cafer e gitmiştim ama kesiminden memnun kalip kalmadigimi hatırlamıyorum :-)

Cafer abinin kesimi gerçekten çok güzel, o kesince çabuk uzuyor saçlarım. Anıtın orda kuaför Selim'de çalışıyor. Selim abiyi de çok beğenirim çok güzel saç tasarımı yapıyor. 4 yıldır oraya gidiyorum hatta yakınlarım da gidiyor. Temiz ve pahalı değil. Saç kesimi 10 tl idi en son.

eski numune hastanesi (şimdiki doğum evi) civarında.gidecek olursan tam yerini tarif edebilirim.ben düğünümde bile oraya gittim.mehmet abiye yaptırıyorum hep.gözünü kapatarak saçlarını teslim edebilirsin

Hiç duymamistim kendilerini. Dukkanlari yeni mi? Bir de arkadasiniz mi oluyor kendileri

Tesettürlü bayanlar için tavsiye edeceginiz kuaför varmi? Ben yurtdışında yaşadığım için konyaya gittiğimde mahalledeki kuaföre gittim ve bitlendim veeee belime kadar olan sacimin uçlarını alın dedim omzuma kadar kestiler. Baglayamiyordum bile -.-

Tavsiye edebileceginiz hijyenik ve güzel kesebilen bayan kuaför varmı?

Cafer abinin kesimi gerçekten çok güzel, o kesince çabuk uzuyor saçlarım. Anıtın orda kuaför Selim'de çalışıyor. Selim abiyi de çok beğenirim çok güzel saç tasarımı yapıyor. 4 yıldır oraya gidiyorum hatta yakınlarım da gidiyor. Temiz ve pahalı değil. Saç kesimi 10 tl idi en son.

Selimi de ilk kez duyuyorum. Canim konyamda bir sürü yer açılmış

Hiç duymamistim kendilerini. Dukkanlari yeni mi? Bir de arkadasiniz mi oluyor kendileri

yok yeni değil.arkadaşımda değil.ilk açıldığından beri oraya gittiğim için abim gibi severim.bende hem hijyenik hemde işlerini iyi yapan kuaför arıyordum orası gönlüme göre olunca hep oraya gidiyorum.çalışanları gayet ciddi efendi insanlar.

Tesettürlü bayanlar için tavsiye edeceginiz kuaför varmi? Ben yurtdışında yaşadığım için konyaya gittiğimde mahalledeki kuaföre gittim ve bitlendim veeee belime kadar olan sacimin uçlarını alın dedim omzuma kadar kestiler. Baglayamiyordum bile -.-

Tavsiye edebileceginiz hijyenik ve güzel kesebilen bayan kuaför varmı?

Bayan kuaföre hiç gitmedim Konya'da, bayanlar genelde makyaj ve ağda ile uğraşıyorlar, isim yapan kadın kuaför hiç duymadım.

X