giymelimiyim ?

Dalgalisacc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2014
32
2
sevgilim yıldönümü hediyesi olarak bana uzun bi elbise aldı fakat elbise günlük bi elbise değil. belden aşağısı nar çiçeği rengi astarının üzeride tüllü yukarısı ise krem rengi . üzerimde görmek istediğini belirtmişti günlük bi elbise olmadığını söyleyemedim tabi bi günlüğüne giysem yanında çok abes kaçar mı malum elbise biraz düğünnlük..

sevgilim yıldönümü hediyesi olarak bana uzun bi elbise aldı fakat elbise günlük bi elbise değil. belden aşağısı nar çiçeği rengi astarının üzeride tüllü yukarısı ise krem rengi . üzerimde görmek istediğini belirtmişti günlük bi elbise olmadığını söyleyemedim tabi bi günlüğüne giysem yanında çok abes kaçar mı malum elbise biraz düğünnlük..

Bence böyle bir elbise günlük kullanıma pek uygun değil, sen kendini çok rahatsız hissedebilirsin içinde..

Bir akşam özel bir yemeğe çıksanız ama o elbiseyi kaldırabilecek bir yerlere gitseniz ancak giyebilirsin sanıyorum..

Günlük bir elbise olmadığını söylediğinde kırılmasından çekindiysen, laf arasında 'aldığın elbiseyi çok beğendim, giymeyi çok istiyorum ama bu kadar şık ve zarif bir elbise günlük kullanıma da pek uygun olmaz, bir akşam güzel bir restorana gitsek, ben de giysem güzel elbisemi,' gibi bir şeyler söyleyerek elbiseyi giymeye çok hevesli olduğunuzu hissettirerek gönlünü alabilir ve bir şeyler programlamasını sağlayabilirsin belki...

Ama narçiçeği, tül ve uzun olmasından dolayı her mekana da uygun kaçmayabilir elbise, eğer elbisenin bir akşam yemeği için de fazla abiye olduğunu düşünüyorsan, aynı yöntemle yakında özel bir kutlama düğün vs varsa bir tanıdığınızın o zaman giyeceğini söyleyebilirsin... Ya da yine elbisenin çok zarif olduğunu, özel bir günde giymek için sabırsızlandığını söyleyebilirsin. Böylece hem onu kırmamış olur, hem de sen kendini gün içinde öyle bir abiyenin içinde kendini rahatsız hissetmezsin :KK34:

X