Neden uyuyamıyorum ben yaa !!!!

Slm bayanlar size tavsiyem uykunuz gelmediginde bu dua okuyun ve hemen uykunuz gelir. “

Allahumme ğarati’n-nücûmü ve hedeetil uyûnu, ve ente Hayyün Kayyûmün lâ-te’hüzüke sinetün ve lâ nevmün, yâ Hayyü yâ Kayyûmü ehdi leyli ve enim ayni.”

Manası:
Ey Allahim ! Yıldızlar battı, gözler sakinledi, ( ve yumuldu )
Sen hayat sahibi ve daima duran( ve tutan ) sın. Seni ne bir uyuklama tutabilir ne de uyku.
Ey Hayat sahibi, Kayyum ( olan Allahim), gecemi sakin kıl.gözlerimi uyutuver.

Çok teşekkürler okudum inşaallah faydasını görürüm :KK66:

isten sonra okula gidiyom
eve gelip yemegimi yiyom oyle bi uyuyomki :KK16:
sabah olmasin die dua ediyom
yogurt felan yiyin uyku getirir

Off off eşim yanımda olsa ben hep uyurum. Sarıl işte sıkı sıkı göğsünde uyutsun seni..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Sakincasi yoksa saat kaca kadar ytyrsnz bn smdi ytsam 12de uynyrm ámá saat 10 ise saat 3.4 kadr ytrm

Bende ramazanin basindan beri 5 olmadan uyumuodum.. 5 de yatinca 1-2 gibi uyaniyorum.. Bazen de bu saatlere kaliyorum ya da uykum boluk boluk olunca da 3 e kadar uyuyorum :)

Bende ramazanin basindan beri 5 olmadan uyumuodum.. 5 de yatinca 1-2 gibi uyaniyorum.. Bazen de bu saatlere kaliyorum ya da uykum boluk boluk olunca da 3 e kadar uyuyorum :)

Evet alin bndende o kadar ámá duzenli ytmdgm icn basim agriyor kndme glmm ancak bir saati buluyor kalk ymk hazirla ewi tmzle bu durumdan cok mutsuzum yaa ámá elimde degil burasi ole

X