Neden uyuyamıyorum ben yaa !!!!

aynı dert bende de var ramazanla beraber başladı. sahur sonrası uyku nedir bilmiyorum

Allah'ım Allah'ım bu saat oldu gözüme uyku girmiyor kafayı yiyecem artık eşimin kim bilir kaçıncı rüyası ben hala uyanığım gözlerim fal taşı gibi açık mübarek :) Napcam ben yaa off :KK43:

kitap okumayı denediniz mi anında bayılıyo insan :KK1:

Off off eşim yanımda olsa ben hep uyurum. Sarıl işte sıkı sıkı göğsünde uyutsun seni..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben sahur bulasiklarini halledip gelene kadar o çoktan uyumuştu bile uyandırmak istemedim sizin esiniz nerde ki ?

Evet alin bndende o kadar ámá duzenli ytmdgm icn basim agriyor kndme glmm ancak bir saati buluyor kalk ymk hazirla ewi tmzle bu durumdan cok mutsuzum yaa ámá elimde degil burasi ole

Hmm anladim sizin bide yemek temizlik skintiniz var ben evli degilim rahatim o konuda :)

Benim de uykuyla aram pek yoktur, bugün 3.5 saatlik uykuyla işe geldim. Bir arkadaşım var şimdi eve gidiyor iftar yapıp 10 da yatıyor sahura kalkıp yiyip tekrar yatıyormuş. Saat 11 olunca gözlerini zor açıyor, hayret ediyorum ona. :KK53:

Benim de uykuyla aram pek yoktur, bugün 3.5 saatlik uykuyla işe geldim. Bir arkadaşım var şimdi eve gidiyor iftar yapıp 10 da yatıyor sahura kalkıp yiyip tekrar yatıyormuş. Saat 11 olunca gözlerini zor açıyor, hayret ediyorum ona. :KK53:

Hayret etmemek mümkün değil çok imrendim arkadaşınıza sırrı neymiş bi sorsaydiniz keşke :KK66:

ve ve ve saat sabahın 5'i ve ben yine hala ayaktayım... Çıldıricim ayolll aaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ramazanda uyku düzenim kalmıyo benim de 12 de yatsam 2 de sahur için kalkıyorum 3bucukta yatıyorum altı da eşimi yollamaya kalkıyorum sonra gündüz oruçlu oruçlu yataktan cıkamıyorum careyi hiç yatmamakta buldum ben de yoksa perişan oluyorum eşim gidince uyucam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X