Neden uyuyamıyorum ben yaa !!!!

BayramSekeri

Kavuşturana şükürler olsun :)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
244
41
Allah'ım Allah'ım bu saat oldu gözüme uyku girmiyor kafayı yiyecem artık eşimin kim bilir kaçıncı rüyası ben hala uyanığım gözlerim fal taşı gibi açık mübarek :) Napcam ben yaa off :KK43:

Hayır gündüzleri uyumak hiç Adetim değildir bütün gün ayaktayim iş güç yemek temizlik falan zaman geçip gidiyor

Ne guzel iste ben butun gun öglene kadar yatiyorum annem zorla kaldirmasa ikindiye kadar yatarim :)
Ama o kadar isten sonra uyuyamiyosan bi sikintin kafaya taktigin bisey var gibi .

Yok canım ya kafam rahat çok şükür ama yinede uyuyamıyorum nedenini düşünmekten fenalık geldi valla bu saatte hemde düşün artık :)

bendede var uyku problemi geceleri uyamaz sabah uyur 3de falan uyanırdım dün hiç uymadm bugün yatsıda yatp sahura kalktım ve şuan uykum yok sabah uymaktan iyidir şimdiki halim:KK23:

Slm bayanlar size tavsiyem uykunuz gelmediginde bu dua okuyun ve hemen uykunuz gelir. “

Allahumme ğarati’n-nücûmü ve hedeetil uyûnu, ve ente Hayyün Kayyûmün lâ-te’hüzüke sinetün ve lâ nevmün, yâ Hayyü yâ Kayyûmü ehdi leyli ve enim ayni.”

Manası:
Ey Allahim ! Yıldızlar battı, gözler sakinledi, ( ve yumuldu )
Sen hayat sahibi ve daima duran( ve tutan ) sın. Seni ne bir uyuklama tutabilir ne de uyku.
Ey Hayat sahibi, Kayyum ( olan Allahim), gecemi sakin kıl.gözlerimi uyutuver.

X