3 aylık bebeği olanlar bebekleriniz kaç kilo doğdu şuan kaç kilolar?

Ben szi anlıyorum öyle bşi kastetmedm hepmz anneyz sizi anlıyorum ve yardmcı olmaya çalışıyorum sadece.kendi yaşadklarımı anlatarak sznde başarableceğnzi söylüyorum yoksa ben iyi siz kötü demiyorum

Başardm:))))) inşallah işe yarar inanın ben szden çok sevnrm.alnca kaynatn hemn kullanın bkaç gün deneyn.hem göğsünüz hemde o slkon kuru olursa yapşmaz brının hafif nemli olması lazm ucu kuru olsun da etrafı ıslak olursa bşi olmax anlatmama gerek yok aslnda alrsanz becerirsnz

Başardm:))))) inşallah işe yarar inanın ben szden çok sevnrm.alnca kaynatn hemn kullanın bkaç gün deneyn.hem göğsünüz hemde o slkon kuru olursa yapşmaz brının hafif nemli olması lazm ucu kuru olsun da etrafı ıslak olursa bşi olmax anlatmama gerek yok aslnda alrsanz becerirsnz
Teşekkürler :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba canım bizim nisanda oğlan 3750 doğdu şuan 6100 mama vermiyorum ama 4, ayın sonunda ufaktan ek gıdaya başlıyım diyom

Sabrszlkla bekliyorum:))) işe yaraması için dua ediyorum

Maalesef işe yaramadı. Daha kucağıma alır almaz bağırmaya başladı. Zaten silikonlarda nemli olmasına rağmen yapışmadı tam emmeden ağzında kaldı çocuğun. Sabahtan 9:30dan beri 60 cc mama üstüne uyku arasında bi 15 dk beni emdi onla duruyo. Biberon veriyorum almıyo. Sinirlerim bozuluyo ya. Çok inat. Karnı aç olmasına rağmen biberonu azında geveliyo. Emmeyide beceremez oldu. Noldu benim kuzuma ya :..(

Maalesef işe yaramadı. Daha kucağıma alır almaz bağırmaya başladı. Zaten silikonlarda nemli olmasına rağmen yapışmadı tam emmeden ağzında kaldı çocuğun. Sabahtan 9:30dan beri 60 cc mama üstüne uyku arasında bi 15 dk beni emdi onla duruyo. Biberon veriyorum almıyo. Sinirlerim bozuluyo ya. Çok inat. Karnı aç olmasına rağmen biberonu azında geveliyo. Emmeyide beceremez oldu. Noldu benim kuzuma ya :..(

Hiç üzülmeyn bunları yasayan byek siz.deglsnz bu konuda zorlandgnzı blyorum ama pes etmeyp çok çok çabaladgnzıda blyorum en sonunda başaracagnzı blyorum benm kzda emme nedr blmyodu ilk emzkle alştrdk emmeye sakn üzülmeyn ümitsizlge kaplmayn haatanede bze bu bir inat işi denldi:))) bebegnzle bu konuda inatlaşn emmesi için çabalayn başarırsnz

Biberonu alıyodu ya bugün böyle :KK43: ağlamasına dayanamıyorum emdiği zaman emsin kucağımdan atıyo kendisini bi yerine bişey olacak diye korkuyorum.

Biberonu alıyosa o başlıgada alişablr senin içinde cok rahat olur bwlki gazı flan vardr ondan huysuzlanıyodur uada bi yka istersen rahatlar öyle belki

Ya canım şimdiye kadar çoktan başlamam gerekiyodu mamaya etrafımdan hep engel oldular. Bebişim küçücük kaldı :KK43: meğer açmış kuzum geçen ay 300 gr almış bu ay 600 gr almış. Mamayı yediremedim tok olduğu için yemiyo dediler 600 gr da kaldık. Şimdi başka mamaya başladım bunu yiyiyo inş. Bi an önce toparlarız.

Canım sen etrafındakileri dinleme benim bebeğim 3 buçuk aylık 2 hafta önce tartıldı 7 kilo boyuda 64 cm maşallah Allaha çok şükür gelişimi iyi çevremi dinleseydim bebeğim aç kalurdı bana mama verme diyenlerde zamanında mama vermiş sonradan öğrendim o zamanlar çok takıyordum şimdi kızıyorum boş boş konuşuyorlar işte insanın canını sıkıyorlar eşimin kuzenide çok söyledi anne sütü verin diye ama yetmeyince napalım şimdi kendi çocukları anne sütünden başka bişey almıyormuş ek gıdayıda reddediyormuş çocuk 7 aylık ve 5 kiloymuş benim bebeğime karışacağına kendi bebeğine baksın değilmi kimseye kulak verme bebeğimiz sağlıklı bir şekilde büyür inşallah önemli olan bu canım

Oğluşum 3.800 gr doğdu sonrasında 3.400 gr düştü. şimdi 3,5 aylık 6.500 gr. inişli çıkışlı olması normaldir. Sağlıklı olsun da varsın zayıf olsun:) Boyu neredeyse 70 cm gerçi Yiğit Efe'mizin

Öncelikle herkesin bebeğini Allah bağışlasın. Benim nisan doğumlu bir kızım var 3.080 gr doğdu dün tartıda 5 kilo çıktı. Bana az geldi. 3 aylık bebeği olanlar paylaşır mısınız bebekleriniz kaç kilodalar?
Merhaba benim bebeğim 3.960 kg 51 cm doğdu tam 3 aylığız 8 kilo 64 cm şuan sadece anne sütü hiç Mama vermedim evet sizin küçük gibi gözüksede Bi sağlık problemi yoksa doktorda Bi sıkıntı var demiyorsa sıkıntı etmeyin bence doktorun dediği ve sizin gördüğünüz hissettiğiniz önemli

X