BDV Bölüm Kuralları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.737
203.174
52
BDV Nedir ? BDV : "Bir Derdim Var" cümlesinin kısa yazımıdır. Kadınlar Kulübü forum bölümünün popüler kategorilerindendir.

BDV Bölüm Kuralları:

1- Her türlü dini ve siyasi konu ve yorum yasaktır.

Dini yorumlar neden yasak?
Sitede her türlü konu konuşulmaktadır, yazdığınız hadisler ile iğrenç içeriklerin aynı sayfada olmasını biz istemeyiz. Sizin de isteyeceğinizi hiç sanmıyoruz.
Siyasi içerik neden yasak?
Yazdıklarınızı etik kurallar içinde yazmıyorsunuz. Zaman zaman troll moduna girdiğiniz ve sonrasında lütfen şu mesajımı silin Cimer'e şikayet etmişler diye ağlayarak geliyorsunuz.

2- Konu ve mesaj içeriği silmek yasaktır. İçeriği silinmiş konular kapatılır ve orjinal içerik geri yüklenir.

Lütfen ;

• üzüleceğiniz konulardan,
  • başkalarını üzeceğiniz yorumlardan,
  • yasal süreçte başınızı belaya sokacak mesajlardan,
  • ola ki (Allah muhafaza) bir ayrılık yaşarsanız burada yazdıklarınızdan dolayı ciddi olarak canınızı sıkacak durumlardan,

uzak durmanızı öneririz.

Konular, mesajlar asla silinmiyor bunu lütfen unutmayın !

- Yazdıklarınızdan sorumlu olduğunuzu yorumlar yazarken, konu açarken iki kez düşünün bir kez yazın !

3-
Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak, mesaj yazmak yasaktır.

4- Tekrar konular, kapatılmadan 'Hiç bir başlığa uymayan yazılar' bölümüne taşınacaktır.

5- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu? , arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi, orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerede aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs" bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır. Açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu taşınır ve üye ceza alır.

Özetle ;
  • Kimse sizleri yorum yapmak için zorlamıyor !
  • Yorum yazmaz iseniz inanın üzülecek, arkanızdan ağlayacak kimse yok !
  • Kendinizi asla her konuya yorum yazmak gibi bir zorunluluk içinde hissetmeyin !
  • Yorumlarınızın sonuçlarına katlanın !

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X