Saç Uzatma Yöntemleri Hadi beraber saç uzatalım :)

HAYAT13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
1.935
280
ARKADAŞLAR ben sürekli kuaför azizliğine uğrayan biriyim ya kuaförler beni anlamıyor yada ben anlatamıyorum azcık uzatsam kırık aldırmaya gittiğimde başa dönüyorum ama uzun saçlarım olsun istiyorum şuan boyu sütyen hizasında ama ucları v hoşuma gitmiyor ben oval istiyordum v yapmışlar resimlerde paylaşalım birbizimizi gaza getirelimde uzasın saçlarımız benim bildiğim pek bir yöntem yok fikirlerinizi bekliyorum

saçların çook gür değilse çıtçıt kullan derim. o arada saçlarında uzamış olur hemde takılmazsın uzasın diye :)

saçların çook gür değilse çıtçıt kullan derim. o arada saçlarında uzamış olur hemde takılmazsın uzasın diye :)
derin hanım o nasıl birşey hiç kullanmadım nasıl kullanıcağımı bile bilmem bu arada kızımın adıda derin

kuaförünüze sorun, yapay yada doğal saçlardan yapılan takma saç olarak düşünün :)

Ben bi zamanlar yilan yagi ve badem yagini aktardan almistim katistirip kullanmistim. Omuzlarima deyiyodu saclarim bi sene sonra gogusaltina kadar gelmisti.ama simdi tekrar kestirdim ve pek uzamiyo.yilan yagi almaya firsat bulamadm badem yagi aldim marketten o biraz uzatti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende yılların yıpranmıslıgını kızgınlıkla kestırdım.bırde durmadan boya akması sınır edıyordu benı :KK43: renkten renge gırıyordu.
hafta sonu (yumurta sarısı+badem yagı+sıvı yag+bal) karıstırıp surdum oyyyy neydı o yumurtanın kokusunu zor cıkardım.3 kez banyoya gırıp yıkadım sacımı :KK43:

bende yılların yıpranmıslıgını kızgınlıkla kestırdım.bırde durmadan boya akması sınır edıyordu benı :KK43: renkten renge gırıyordu.
hafta sonu (yumurta sarısı+badem yagı+sıvı yag+bal) karıstırıp surdum oyyyy neydı o yumurtanın kokusunu zor cıkardım.3 kez banyoya gırıp yıkadım sacımı :KK43:
ben sinemakiye başladım onu dene istersen koku kalıyor tabide rahatszız edici değil

X