Yumuşacık vucütlarrr

aysgul222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
14
3
kızlar sizinle kendi beğendiğim ürünleri paylaşmak istiyorum sizlerde sevdiklerinizi yazarsanız denemiş olurumm

öncelikle john friedanın şampuanını kullanıyorum kokusu çok güzel harika köpürüyor ve saçlarınız sarıysa harika bir altın sarısı serisi var hep kıskandım sarışınları :KK43:
saç serumum argan yağlı ama ben avonun 15 liralık serumundan daha memnun kalmıştım açıkcası bitsin dönüş yapıcam..

elidorun spreyleri yeni çıktı ben turuncusunu almıştım denemek için çok memnun kaldım hem harika kokuyor hem saçlarınızı açıyor

pantene belirgin bukleler durulanmayan kremini kullanıyorum cidden yumuuuşacık ipek gibi oluyor saçlarım kendisi favori

vücudum için zeytinyağlı defne sabununu kullanıyorum çok güzel temizliyor eyvallah ama cilt suyu görür görmez kuruyor bilginizeee mutlaka duşta krem kullanın :KK70:

sıkılaştırıcı sabunum aktardan almıştım etkisi varmı bilinmez kullanıyorum ama :KK70:

body scrub watsonsdan almıştım argan yağlı ismide argan oil body scrub watsonsdan aldım cidden buda favori bebek gibi yapıyor cildi

nivea duşta vucüt kremi duş için işe yarıyor ama çıkınca kuruyorum açıkcası :KK70::KK70:

bebeyağı kullanıyorum ve bomba olan geliyor :KK70::KK70: BİMDEN ALDIĞIM EYÜP SABRİ TUNCER ZEYTİNYAĞLI vucüd losyonuu hem 8 lira mı ne hemde cildim bir emiyor bir emiyor anlatamam çok memnuuunum buda favvv :KK70:

çok konuştum kızlar :KK70: sizdende bekliyorummmm özellikle saç maskesi

Baştan aşağı ağır kimyasal içerikli ürünler kullanıyorsunuz.
Market ürünleri üstelik. Daha doğal ya da dermo kozmetik denilen ürünlere geçin yavaş yavaş.

Ben saçlarım için sadece ısırganlı şampuan kullanıyorum, krem falan kullanmıyorum maske de yapmıyorum. :)
Ama bu kullandıkların çok fazla bence. Doğal yollar aramanı öneririm, market ürünlerini kullanmam hiç. Eğer maske vs yapacaksam ya da saçıma süreceksem hep aktardan alırım..

X