Göz Makyajı Kızlar kaşlarımı almalımıyım yada nasıl şekil vermeliyim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet canım benim çevremde genellikle evlenen bütün kızlar kaşlarını o zaman alır..ve yaşları daha büyük görünür genellikle..bi ablam almamıştı çünkü onun alınmış gibi güzeldi zaten..
Sanki alınca daha bi kadınsı oluyorsun izlenimi var çünkü.ben bu fikre katılmıyorum tabiiki..
Kendi kaşlarımıda aldırmaktan vazgeçtim..ömür boyu her hafta almak zorunda kalmaktan iyidir sanırım bu halim..

ahh yorum yapmıştım ama aldırmaktan vazgeçmişsin.

kaş alımı hiç zor değil ki canım. bir kaş kalemi al uçlarında fırçası olur onunla kaşını tara, ince uçlu bir makasla uzun yerleri kes, bir de cımbızla alttan çıkanları alırsan tamamdır. 5 dakikanı almaz. ilk defa için kuaföre gitmen daha iyi olur tabi. internette bir sürü video var anlatan.

erkekler bile alıyorlar o kadarını. istemiyorsan tabi ki aldırma boşver ama zor geliyorsa sadece zor değil demek istedim yine de sen bilirsin.:KK34:

ahh yorum yapmıştım ama aldırmaktan vazgeçmişsin.

kaş alımı hiç zor değil ki canım. bir kaş kalemi al uçlarında fırçası olur onunla kaşını tara, ince uçlu bir makasla uzun yerleri kes, bir de cımbızla alttan çıkanları alırsan tamamdır. 5 dakikanı almaz. ilk defa için kuaföre gitmen daha iyi olur tabi. internette bir sürü video var anlatan.

erkekler bile alıyorlar o kadarını. istemiyorsan tabi ki aldırma boşver ama zor geliyorsa sadece zor değil demek istedim yine de sen bilirsin.:KK34:

yorumunuz için teşekkür ederim..:KK34:
alınmış kaş gibi değilde ,biraz fazla gördüklerimi alıpta daha temiz bakımlı duran bi kaş olsun isterdim..
mesela alttan alın diyorsunuzya ben onuda tam anlamıyorum.yani ince kısımlardan alsam kaş kalmaz orda..
kaşımın başladığı yer kalın tarafınmı alt kısımlarından almalıyım bilemedim..
birde bi kısım biraz seyrek evet bazen kalem kullanıyorum daha sık görünüyor.
tecrübeli ve iyi bi kuaföre danışsam öyle biri bana gösterse ve güzel olsa o zaman kendimde öğrenirim mutlaka..
tekrar teşekkürler:)

Bende şimdiye kadar hiç almadım. Alsam eminim çok daha güzel bir hava katar yüzüme. Ama kestikten sonraki o diken diken oluşundan, doğal renginden daha koyu çıkışından nefret ettiğim ve her hafta uğraşmak istemediğim için almıyorum. Zaten aldıkça tüyler çoğalıyor yayılıyor kaş

X