Göz Makyajı Kızlar kaşlarımı almalımıyım yada nasıl şekil vermeliyim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Evet kızlar bazı yakınlarım almana hiç gerek yok kaş şeklin güzel yüzüne yakışıyor diyorlar ama ben 24 yaşındayım ve nedense son zamanlarda kötü görünüyor gözüme..
biraz seyrekler ve bence ifademi değiştiriyor.
bazı alınan kaşlar görüyorum ne güzeller...yani sizce doğal olanı böyle bırakayımmı yoksa bu kadar yıl sonra alayımmı..
Kaş alınmasından iyi anlayanlar,sizce almalımı yada nasıl bi şekil vermeliyim?

Son düzenleme:
Kavisi cok guzel sadece altlari ustleri temizlet bence sekline elleme

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kavisi cok guzel sadece altlari ustleri temizlet bence sekline elleme

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

köşesi çok ince orda altları temizletsem heralde bi tel kalır :/

kaşomın başladığı yerde alttaları alsammı acaba..yaşını büyük gösterir diyende var şaştım kaldım..

Ama sanki alınmış kaş daha bi güzel duruyor yanlışmı düşünüyorum..

Ay ne güzel kaşların hiç karıştırma çok doğal ve güzel :KK16:

teşekkür ederim..:KK34:sizcede almama gerek yokmu yani..
benim alınmış tertemiz ve güzel duran kaşları beğeniyor olmam gereksiz bi özenti sanırım..:26:
sanki yüzüme daha çok yakışacak gibi yada daha bakımlıymışım gibi...:KK12::KK12::KK12::KK12: gösterir diye düşünmüştüm..
annem ablamda alma diyorlar,ben birde burdan sorayım dedim:KK14:

daha önce hiç almadım canım uç kısımlardan kısaltmalımıyım yani.dahamı güzel durur..

birkere yapısı güzel o yüzden azıcık alınsa gereksiz kıllar temizlense daha pir pak yüz olur kendimden biliyorum canım yüzün çok daha hoş durur.tabi sen bilirsin.yapısı hoş..

birkere yapısı güzel o yüzden azıcık alınsa gereksiz kıllar temizlense daha pir pak yüz olur kendimden biliyorum canım yüzün çok daha hoş durur.tabi sen bilirsin.yapısı hoş..

evet canım bi arkadaş daha demişti gereksiz yerleri düzgün bi şekilde temizlersem sanırım istediğim gibi olur..
kuaföre bırakmak istemiyorum bi baktım inceltir hepsini belli olmaz bakalım beceririm umarım..

evet canım bi arkadaş daha demişti gereksiz yerleri düzgün bi şekilde temizlersem sanırım istediğim gibi olur..
kuaföre bırakmak istemiyorum bi baktım inceltir hepsini belli olmaz bakalım beceririm umarım..

kuaförlere bende güvenmiyorum o kadar kaşım var hep mahvedip duuryorlar şekil vermekten habersizler...al ama az al dikkat et yani girme diplerden çok

teşekkür ederim..:KK34:sizcede almama gerek yokmu yani..
benim alınmış tertemiz ve güzel duran kaşları beğeniyor olmam gereksiz bi özenti sanırım..:26:
sanki yüzüme daha çok yakışacak gibi yada daha bakımlıymışım gibi...:KK12::KK12::KK12::KK12: gösterir diye düşünmüştüm..
annem ablamda alma diyorlar,ben birde burdan sorayım dedim:KK14:

Benim kaşlarım da biçimli ama nasıl biliyr musun bir sürü ters çıkış var o yüzden darmadağınık duruyordu böyle düzgün dursa hayatta aldırmazdım mecbur aldırdım
eğer illaki aldıracaksan da alttan toplat sakın üstlere dokundurma bence:)
böyle
$3db41bcc.jpg

Khaalesinin kaşları gibi alttan aldır lütfen:)

Alma bence canım, bir kere dokundun mu sürekli uğraşırsın. Ben de bir defa bile almadım 25 yaşındayım, almayı da düşünmüyorum.

Benim kaşlarım da biçimli ama nasıl biliyr musun bir sürü ters çıkış var o yüzden darmadağınık duruyordu böyle düzgün dursa hayatta aldırmazdım mecbur aldırdım
eğer illaki aldıracaksan da alttan toplat sakın üstlere dokundurma bence:)
böyle
Eki Görüntüle 1194138

Khaalesinin kaşları gibi alttan aldır lütfen:)

peki canım dediklerini dikkate alıcam,üstlere dokunmak yok belki biraz alttan:KK16:

Alma bence canım, bir kere dokundun mu sürekli uğraşırsın. Ben de bir defa bile almadım 25 yaşındayım, almayı da düşünmüyorum.

evet canım sürekli almak zorunda kalmakta büyük sorun..belkide hiç almam.bazıısıda evlenince alıyorya hani kadın gibi durmak için...ona ne demeli..

evet canım sürekli almak zorunda kalmakta büyük sorun..belkide hiç almam.bazıısıda evlenince alıyorya hani kadın gibi durmak için...ona ne demeli..

Kadın gibi durmak için mi? Düşündüm de beni hep öğrenci falan sanıyorlar yaşımı söyleyince şaşırıyorlar, kaşların doğal olmasının bir etkisi mi acaba? :44:

Kaş konusunda nasıl beceriksizim belli değil. Ne zaman kendim alsam kesin bozuyorum.. Kaşlarım zaten ince kuaförlerde dahada ince yapıyorlar.. Bu işin kolay bir yolu yok mu?

Kadın gibi durmak için mi? Düşündüm de beni hep öğrenci falan sanıyorlar yaşımı söyleyince şaşırıyorlar, kaşların doğal olmasının bir etkisi mi acaba? :44:

evet canım benim çevremde genellikle evlenen bütün kızlar kaşlarını o zaman alır..ve yaşları daha büyük görünür genellikle..bi ablam almamıştı çünkü onun alınmış gibi güzeldi zaten..
Sanki alınca daha bi kadınsı oluyorsun izlenimi var çünkü.ben bu fikre katılmıyorum tabiiki..
Kendi kaşlarımıda aldırmaktan vazgeçtim..ömür boyu her hafta almak zorunda kalmaktan iyidir sanırım bu halim..

evet canım benim çevremde genellikle evlenen bütün kızlar kaşlarını o zaman alır..ve yaşları daha büyük görünür genellikle..bi ablam almamıştı çünkü onun alınmış gibi güzeldi zaten..
Sanki alınca daha bi kadınsı oluyorsun izlenimi var çünkü.ben bu fikre katılmıyorum tabiiki..
Kendi kaşlarımıda aldırmaktan vazgeçtim..ömür boyu her hafta almak zorunda kalmaktan iyidir sanırım bu halim..

Bence kaşların gayet iyi görünüyor, en doğru kararı vermişsin.

X