İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar En sevdiğiniz sutyen markaları

pentinin sütyenleri rahatlık bakımından çok iyi.alt grupta la senzanın modellerini çok beğeniyorum. geçenlerde victoria secret mağazasında ki harika iç çamaşırlarını görünce kendimi kaybetmiştim:KK53::KK53:orada çalışanlar maaşını oraya yatırırlar heralde

Kaliteli ve rahat bir sütyen istiyorsan NBB'yi öneririm.Yıllardır kullanıyorum makineye direk atıyorum hiçbir şey olmadı. :)

Berlei b510, minimizer özelliği olan başarılı bir sütyen.

bende intimissimi kullanıyorum uzun zamandır. herhangi bir sorun yaşamadım ve oldukça kaliteli sütyenler benim için.

Kızlaar peki tam destekli ve full dolgulu olanlardan renkli ve desenli modelleri olan bildiğiniz marka var mı :oops:
Mesela pentide muhteşem renkler var ama dolgusuz:mad:
Diğerleri de NBB filan hep siyah, beyaz, ten oluyo

Kompedanda en son çeşit kalmamıştı hep beyaz,siyah ve ten rengi vardı dediğim gibi renklilerin de içi boştu hep. :mad:
Netten la senzaya ve loyaya baktım
Dehşetler.. :KK53:

Kompedanda en son çeşit kalmamıştı hep beyaz,siyah ve ten rengi vardı dediğim gibi renklilerin de içi boştu hep. :mad:
Netten la senzaya ve loyaya baktım
Dehşetler.. :KK53:

la senza da çok iyi evet.bu aralar ben pentiye sardım:) orda azda olsa güzel modeller çıkıyo arada.

Pentide muhteşem renk ve desenler var ama bana çok yumuşak gibi geliyorlar
Ben biraz daha sert seviyorum

pentinin sütyenlerini ben hiç sevmiyorm ya, sırt kısımları çok çabuk salıyor kendini. sütyenleri çabuk deforme oluyor gbi geliyor

X