İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar En sevdiğiniz sutyen markaları

gJaJg

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
28
1
Arkadaşlar burda en sevdiğiniz ve kullanışlı bulduğunuz sutyen markalarını yazmanızı rica ediyorum. Zira benim kullandıklarım birkaç yıkamada kendinden geçiyor :KK4: söylediğiniz markalardan kullanmayı planlıyorum

Önce yöneticilerden birine söylesen de konuyu iç giyim bölümüne taşısalar?

La senza kullanıyorum 1 senedir , memnunum şimdilik :KK66:

Bana çoookkk hitap ediyor o marka :) bide topshop un alt çamaşırları çok güzeldir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de oysho nunkileri seviyorum ama çok kaliteli sayılmaz :44: intimissimi deneyeceğim

Yeni inci ömürlük resmen. Bi kaç tane var ne zaman aldığımı hatırlamıyorum, hala taş gibiler.
Bir de geçenlerde nbb'nin sırtı dantelli bi modelini aldım, kullanışlı ve rahat. Ama ne kadar sağlamdır bilemiyorum henüz.

Ben de oysho nunkileri seviyorum ama çok kaliteli sayılmaz :44: intimissimi deneyeceğim

Ah birde konu iç çamaşırıyken ben hep tanga giyerim çünkü iç çamaşırı izinden nefret ediyorum. Güzel bir kız görüyorum çok şık tikim var gözüm popoya gidiyor o çamaşır izini görünce bütün şıklığını yitiriyor gözümde.

Victoria's secret kullanan var mı? Bir de ben normalde iç giyime çok para vermezdim hani olmadı indirimlerde alırdım ama şimdi ucuz olanlar da uzun süre gitmiyor dediğiniz mağazalara bakıcam.

Ah birde konu iç çamaşırıyken ben hep tanga giyerim çünkü iç çamaşırı izinden nefret ediyorum. Güzel bir kız görüyorum çok şık tikim var gözüm popoya gidiyor o çamaşır izini görünce bütün şıklığını yitiriyor gözümde.

Kesinlikle o iz rahatsız ediyor insanı. Bir de o şekilde nasıl dolaşabiliyorlar acaba hoş değil :KK4:

Biraz pahalı ama reflections çok çok kaliteli, parası sorun değil dersen bundan al,
uygun fiyatlı olarak da sadece koray iç giyim magazalarında satılan actuel marka var, hem kalıpları cok düzgün, güzel oturuyor hem de yumuşacık, yıllardır kullanıyorum makineye atarım, sütyen topuna koymadan, hiçbirşey olmadı, çok memnunum.

Arkadaşlar burda en sevdiğiniz ve kullanışlı bulduğunuz sutyen markalarını yazmanızı rica ediyorum. Zira benim kullandıklarım birkaç yıkamada kendinden geçiyor :KK4: söylediğiniz markalardan kullanmayı planlıyorum

Tabikiii lasenza ve oysho annemde nbb den memnun

Bende normal gyemiyrm tanga cok rahatt kesinliklee ve gorsellik acisindada

X